Opinie

  1. Edytor ★☆☆☆☆

    Miejsce spendu gówniarzy ze wschodu. Przesiadują całymi dniami, piją alkohol i palą elektroniczne papierosy. Właściciele chyba boją się reagować. Nie polecam

  2. Marysia Gruberska ★★☆☆☆

    Jedzenie smaczne, natomiast czystość jest na najniższym poziomie. Mając doświadczenie w gastro oraz w hotelarstwie mogę śmiało powiedzieć ,że nawet najgorszy gość nie zostawia takiego syfu jaki tam można zobaczyć. Byłam kilka razy, za każdym razem stoliki usyfione, toaleta w gorszym stanie niż toalety publiczne, odruch wymiotny gwarantowany. Brak świeżości w lokalu. Mimo, że niektóre pozycje w menu są smaczne i chciałabym tam wracać, to wspomnienia, które pozostały z moich ostatnich wizyt nie pozwalają mi wierzyć, że za ladą, panowie przygotowujący kebaby dbają o czystość, a jedzenie jest bezpieczne do zjedzenia

  3. Patryk Szymański ★★★★★

    Najlepszy Kebab w Goleniowie tani i dobry Świeży lokal fajny ma Klima cik obsługa jest bardzo miła Wszystko świeże mięso Surówki tortille bardzo dobry aww frytkach to już nie wspomnę są takie dobre

  1. Ela Vaniliafield ★☆☆☆☆

    Podano mi rollo na starym placku który został skropiony wodą a następnie podpieczony.Spowodowało to, że lavasch w trakcie jedzenia łamał się jak tafle lodu, nie był ani miękki ani chrupki.Był płaski i ściśnięty jak wachlarz .Dodatkowo mięsa ( drobiowe) było co kot napłakał, wyglądało jak resztki mielonego mixa totalnie zalanego sosem.Obsługa niby miła ale tłumnym w natarciu kilku narzucających się mężczyzn , słabo mówiących po polsku , razem przygotowywało potrawę a trwało to pół godziny i o wiele za długo bo gdyby były to świeże składniki to zrobienie rollo trwa max 5-10 minut a tu klapa.Aż dziw ogarniał co 5 panów jednocześnie robi z tym rollo.Po zjedzeniu tego czegoś na drugi dzień bulgot i mdłości żołądkowe.Dziwne bo na początku gdy otworzyli lokal wszystko było oki a teraz jest po prostu bryndza.No i na koniec ta nieustająca awaria WC w lokalu.Niestety, to był mój ostatni raz w tym przybytku

  2. Dan T ★☆☆☆☆

    Kebab powinniśmy oddać i wziąć pieniądze, no sorry als ta bułka była tak sztywna że nie wiem co oni tam z nią zrobili. Wzięliśmy jedzenie dla całej rodziny i szczerze to można było te pieniądze lepiej zainwestować

  3. T KA EL A U ZET A ★★★★★

    naprawdę super jedzonko. niesamowite Pita rolllo. jeszcze nie próbowałem falafelka ale jutro też jest dzień.

  1. Edwin Szpakowski ★☆☆☆☆

    Zacznę od pozytywów. Ładny lokal jak na kebab. I to było by na tyle. Na zamówienie czekałem 30 min a zamówiłam 2 kebaby, dwa razy frytki, krążki cebulowe i nuggetsy. Przede mną zostały obsłużone 4 osoby co składały zamówienie za mną. Zamówienie wziąłem na wynos. W kebabach miało być mięso mieszane sos ostry i czosnkowy. W kebabach jakieś kawałki panierowanego kurczaka niejadalne. Sos w konsystencji jak plastelina w smaku niejadalny. Drugi kebab też całkiem inny niż zamawiany. Krążków nie dali w ogóle. Przez to że jedzenie wziąłem do domu nie chciałem już wracać i reklamować tym bardziej że w lokalu nigdy nie dają paragonów. Ogólnie jedzenie wywaliłem do śmieci.

  2. Rafał Pichnicki ★★☆☆☆

    Jedzenie bardzo mdłe smak potrawy zdominowany przez sos majonezowy. Dodatkowo forma podania potrawy pozostawia sporo do życzenia. Nadrabiają kiepskie jedzenie ceną, ilością i przyjazną obsługą. Nie polecam tego lokalu dla ludzi ceniących sobie smak potrawy.

  3. Jacek Szulc ★★★★☆

    Na razie daję 4 bo Pita mi smakowała. Niestety są sprawy nad którymi trzeba popracować: ceny inne niż w ulotce na blacie w lokalu, wentylacja bardzo słaba więc w rachubę wchodzi tylko na wynos, na sali brakuje serwetek. Język? To nie problem. Standard na całym świecie, że w egzotycznych lokalach komunikacja jest utrudniona.

  1. Piotr Bielenis ★★☆☆☆

    Ładny lokal i dobre ceny, mięso standardowe reszta niestety na minus. No może pita zapiekana na grillu jeszcze jakoś daje rade, ale frytki gumowe (od razu po usmażeniu zamknięte w pudełku) i kebab w bułce też porażka, bułka gumowa, wogóle nie zgrilowana, mięso tak samo niedopieczone, chłopaki ścianają je z grila jeszcze blade i trzymają później w pojemnikach...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Comilla Kebab and Grill?

Comilla Kebab and Grill znajduje się przy Szczecińska 8, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Comilla Kebab and Grill?

Można skontaktować się z Comilla Kebab and Grill pod numerem +48 579 332 638

Jak można dotrzeć do Comilla Kebab and Grill?

Do Comilla Kebab and Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements