Byliśmy z narzeczonym dzisiaj pierwszy raz w tej restauracji i od samego wejścia poczułam świetny klimat. Jedzenie przepyszne, duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wystrój i klimat świetny. Na plus kontakt przy rezerwacji ponieważ dostałam to o co prosiłam aby było komfortowo także dziękuję! I oczywiście obsługa - pani która nas obsługiwała bardzo miłą i uśmiechniętą. Wszystko super i to nie nasza ostatnia wizyta w tym miejscu! :)
Zdjęcia
Opinie
-
klaudia wojtalewicz ★★★★★
-
Katarzyna Wasilewska ★★★★★
Klimatyczne, przyjazne miejsce z bardzo miłą obsługą i bardzo dobrym jedzeniem. Zjedliśmy ryby, dorsza gotowanego na parze i sandacza w sosie krewerkowym. Oba dania wyśmienite, delikatne. Perfekcyjnie przygotowane.
-
Ela A. ★★★★★
Polecam z czystym sercem, jedzenie pyszne, obsługa taktowana, miła i pomocna. Restauracja trochę ukryta, ale jeśli ktoś chce to ją znajdzie bo warto.
-
Jan Kożuch ★★★★★
Pyszne jedzenie, w porządku ceny i ładny wystrój. Nigdy nie byłem fanem pierogów na słodko a tutaj zmieniłem zdanie.
-
Piotr Strykowski ★★★★★
Miejsce z zewnątrz całkowicie byle jakie. Niewidoczne. Natomiast to co najważniejsze jest w środku. Budynek nowy, ale wykończony na staro. Jeśli chodzi o jedzenie to było bardzo dobre. Wzięliśmy trzy różne dania i wszystkie nam smakowały. Jako starter dostaliśmy chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Dania główne to cepeliny ze skwarkami i kiszoną kapustą, bliny smażone z sosem grzybowym i pierogi z serem na słodko. Wszystko pyszne w rozsądnej cenie. Obsługa na 5*. Gorąco polecam.
-
Ra s ★★★★★
Rewelacyjne jedzenie i przemiła obsługa! Pierogi lekkie i pyszne, cepeliny najlepsze w mieście. Desery obłędne. Zdecydowanie polecam!
-
Tomasz Kozłowski ★★★★★
Miły obiad z rodzinkà przy okazji urodzin. 11 osób, a'la carte. Wszystko w najlepszym porządku. Dania smaczne, podane super, czas oczekiwania bardzo przyzwoity, mimo pełnego lokalu. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Ceny bardzo przyzwoite, dobrze dobrane wina. Polecam
-
dariusz antoszak ★★★★★
Nasza rocznica ślubu Wybór restauracji po głębokich przemyśleniach.Postawilem na dania regionalne.I nie zawiodłem się.Nasz wybór to danie szefa kuchni..blin żmudzki,cepelin i pierogi.Bardzo miłe zaskoczenie porcja 600 g na 2 osoby to danie do syta.Oprócz tego przepyszny deser beza i szarlotka i lemoniada cytrynowo miętową.Za ten przepyszny posiłek rachunek wyniósł 97 zł.Rewalacja. Restauracja jak najbardziej do polecenia.Bardzo miła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Kresowianka?
Restauracja Kresowianka znajduje się przy Fordońska 21, 85-085 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Kresowianka?
Można skontaktować się z Restauracja Kresowianka pod numerem +48 523 422 699
Jak można dotrzeć do Restauracja Kresowianka?
Do Restauracja Kresowianka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku