Miła obsługa na najwyższym poziomie lubię tam kupować
Opinie
-
Piotr Bojewski ★★★★★
-
mikolajowskyy 125 ★★★★★
Często tam chodzę na zakupy, obsługa już zaznajomiona ze mną więc jest już miła atmosfera, jedzenie na ciepło np. Hot Dog's zazwyczaj ich nie ma, innych rzeczy na szybko i na ciepło też są rzadkością. Wybór napojów jest akurat dość duży. Często jest tam awaria lodówek, ale po za tym nie jest źle. Pozdrawiam!
-
michalina fijałkowska ★★☆☆☆
Ja dużo rozumiem, sama pracuję w handlu, ale podejście pracowniczki w ciemnych włosach. Ton głosu, mimika. Jakby klient przeszkadzał panience stać za kasą. Słabo.
-
Szymon Królicki ★☆☆☆☆
Pan odmówił mi przyjęcia przesyłki Pocztex o wymiarach 57x47x30cm. Opłaconej i wskazanej w serwisie jako punkt nadawczy. Cytuję słowa"ja tego panu nie przyjmę bo za duże" Poprosiłem o wytyczne i zmierzenie paczki, to się zbulwersował i stwierdził,że na niego krzyczę. Nie miał ani regulaminu a "wytyczne" Żabki dostał na SMS od koleżanki i pokazał mi wycinek. Może tak i jest ale nie mogłem tego zweryfikować a na moje pytanie "dlaczego Pocztex pozwala nadawać u Państwa taka paczkę" to powiedział że on ma swoje wytyczne Miary oczywiście nie miał. Na liście przewozowym napisał że jest za duża i nie ma na nią miejsca. Postawił pieczątkę i X jako podpis. Szukałem po prostu jakiegoś wyjścia z sytuacji aby opłaconą przesyłkę podjął inny operator. Paczkę spakowałem i przy wyjściu zapytałem Sprzedawcę czy ja na niego krzyczałem?(Ponieważ On stałe podnosił na mnie głos) Powiedział że TAK a gdy z przesyłką zbliżałem się do wyjścia rzucił w moją stronę" że jest po szkole Policyjnej.(?!) Post publikuję bezpośrednio po akcji aby przełożeni mieli możliwość zweryfikowania zaistniałej sytuacji.
-
Adam Dyrała ★☆☆☆☆
Po kupieniu napoju w kartonie wyszedłem z sklepu i zauważyłem że spód napoju jest mokry i zgrzybiały. Po 5 minutach od zakupy wróciłem i próbowałem zwrócić napój, jedna z ekspedientek oskarżyła mnie o podmianę pudełka. Ostatecznie nie dostałem zwrotu pieniędzy ani nowego napoju.
-
Sławomir ★★☆☆☆
Mogę być winna grosika? Ulubione pytanie Pani kasjerki.
-
Kamil Kr. ★☆☆☆☆
Obsługa nieogarnięta i kasy codziennie zamykane w godzinach szczytu przez co nie można płacić gotówką
-
Sebastian Różański ★☆☆☆☆
To chyba jakiś żart.... obsługa składająca z młodych i jak widać kompletnie niekompetentnych dziewczyn. Zero kontaktu a co gorsze brak szacunku dla klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Szosa Szubińska 87, 86-005 Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku