Opinie

  1. MrLukasz91 ★★★★★

    Bardzo smacznie Czysto zadbany lokal Mile Panie na obsludze Parking trochę mały do 5 miejsc postojowych. Reszta to parking płatny Generalnie bardzo pozytywnie.

  2. Axel Coco Bull ★★★★★

    Bardzo fajna atmosfera, warto tam zorganizować sobie imprezę. Bardzo dobre jedzenie. Łatwy dojazd.

  3. Miłosz Wojciechowski ★★★★☆

    Jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. Największym minusem jest wygląd z zewnątrz, na pierwszy rzut oka, człowiek zastanawia się czy dobrze trafił, gdyż piętro pod restauracją jest kompletna rudera i bałagan...

  1. henryk balcer ★★★★★

    Stypa organizowana dnia 26. 11. 2022 r. w Restauracji Cztery Pory w Bydgoszczy. Personel Restauracji stanął na wysokości zadania, dania zgodne z zamówieniem, smaczne. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani, która obsługiwała gości. Przed restauracją parking. Ja i goście jesteśmy zadowoleni. Polecam Restaurację Cztery Pory, jak najbardziej!

  2. Marlena Kokocha ★★★★★

    Gorąc polecam pani która się zajmuje obsługa gości bardzo miła, pomocna. Jedzenie smaczne lokal godny polecenia.

  3. Malgorzata Marchlewicz ★★★★★

    Byłam dzisiaj gościem na komuni. Polecam z całego serca. Obsługa pierwsza klasa, pani kelnerka cudowna. Jedzenie przepyszne, pięknie podane, cieplutkie. Sala pięknie przystrojona. Rewelacja..

  1. Marta Marta ★★☆☆☆

    Byłam jako gość na imprezie. Obsługa tragedia . Siedzenie godzinę przy zimnym obiedzie bo obsługa miała czas fajeczkę. Porządny kelner nie stawia miski w miskę na stole przy gościach . I nie pcha się pomiędzy rękoma bo musi wziąć talerz. Krojenie tortu też mało profesjonalne. Pakowanie ciast gołymi rękoma bez rękawiczek świadczy o higienie. Brak dobrego kierownictwa żeby zrobić tam porządek. Co do jedzenia ziemniaki rozmoczone reszta ok.

  2. Hektorparys Xxx ★★★★★

    Byłem w tej restauracji kilkukrotnie, raz na stypie i kilka razy na obiedzie "abonamentowym". W zależności od imprezy jest inne ustawienie stolików i przystrojenie sali. To będzie można zauważyć na zdjęciach. Na stypie wszystko było bardzo smaczne. Obiady abonamentowe to codziennie inny "zestaw dnia" w cenie 16 złotych za zupę i drugie danie. Wszystko na świeżo robione i smaczne dlatego polecam tą restaurację. Przed budynkiem jest parking więc z parkowaniem nie powinno być problemu. Gdy ktoś będzie chciał odpocząć lub potrzebował chwili spokoju to na korytarzu są kanapy. Obiady abonamentowe są wydawane w godzinach 12-16.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Cztery Pory?

Restauracja Cztery Pory znajduje się przy Piękna 13, 85-303 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Cztery Pory?

Można skontaktować się z Restauracja Cztery Pory pod numerem +48 523 202 928

Jak można dotrzeć do Restauracja Cztery Pory?

Do Restauracja Cztery Pory można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements