Koszt rollo z mięsem wołowo-baranim to 36 zł (na wynos). Kebab strasznie suchy, sosu praktycznie nie było a pita była nieumiejętnie zawinięta. Całość była zjadliwa ale jest to jeden z najgorszych kebabów jaki jadłem.
Zdjęcia
Opinie
-
Amadi StR ★☆☆☆☆
-
sPOnY87 ★★★☆☆
Krótko i w temacie. Byłem dziś przejazdem, a że w brzuchu burczało to wpadłem na rollo. Dziś była karkówka przyznam, że bardzo dobra wziąłem sobie fryto/rollo w lawaszu rozmiar powiększony XL. Do jedzenia, obsługi czy klimatu nie mogę się przyczepić !! Rollo naprawdę bardzo dobre!! Stąd max gwiazdek. No i niestety to jedno aleee... za co daje 3/5 chodzi o wielkość tego lawasza... może Pani się pomyliła bo naprawdę cały czas "klepała" zamówienia i dostałem omyłkowo wersję standard? Rollo zjadłem w max 5/6 gryzach... Ogólnie się nie najadłem i za cenę 45 zł spodziewałem się czegoś co naprawdę zaspokoi mój głód ;)
-
Lera Volchetskaya ★☆☆☆☆
Zamawiałam kebab bez marynowanych ogórków i czerwonej kapusty, niestety otrzymałam rollo z czerwoną kapustą. Na zgłoszenie tej nieprawidłowości otrzymałam talerz oraz widelec żeby wydziubać tą kapustę. Do tego połowa kebaba była usmażoną aż do czarnego
-
R Mark ★★★☆☆
Kebab smaczny, warzywa świeże, tylko dostałem co innego niż to zamawiałem, mega mięcho kraftowe wołowina z baraniną z mieszanym a w domu okazało się że jest kurczak z lagodnym
-
Oliwia Wilczyńska ★★★★★
Jestem zszokowana złymi opiniamii prawdopodobnie konkurencja nie spi. Jadam tu od samego początku i jest to najlepszy kebab w Bydgoszczy. Bułka, mięso, sosy, wszystko klasa swiatowa. Polecam każdemu na pewno się nie zawiedziecie. Znajomi również nigdy się nie zawiedli a razem zliczajac były to setki zamówień.
-
Alan Sikora ★☆☆☆☆
Z szczytu na dno... Mięso surowe, bułka sucha, aż mi płakać się chce byłem ponad 20 razy, a taki sprawdzony kebab jest wręcz obrzydliwy, czy moglibyście robić chrupiące, ciepłe, świeże bułki jak tygodnie temu? Mięso, dobrze ugotowane, nie surowe? I to nie tak że nie spełniliście moje oczekiwania, do tego oczekiwań już mieć nie można, na obecną chwilę.
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Jestem tu przejazdem i sugerowalem sie 50-cioma opiniami i 5 gwiazdkami ale sie rozczarowalem. Wybralem zestaw na talerzu za 25 pln i dostalem letnie mieso w malej ilosci, frytek tez duzo nie bylo co widac na zdjeciu bardzo mala porcja jak na zestaw na talerzu a skad te opinie mega porcje? TRAGEDIA!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oli Kebab?
Oli Kebab znajduje się przy Szosa Szubińska 8, 86-005 Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oli Kebab?
Można skontaktować się z Oli Kebab pod numerem +48 667 185 313
Jak można dotrzeć do Oli Kebab?
Do Oli Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku