Świetne dania z ryby słodkowodnych, duzy wybór na ceplo, zimno, wędzone, przystawki, sałatki, zupy , no pychota. Z tarasu można obserwować karpie w staeie. Są też altany dla grup smakoszy. Świetne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Przemiły personel.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata “Bead” Dabr ★★★★☆
-
jakub rozanski ★★★☆☆
Opisać mogę w ten sposób ryba smażona na wysokim tłuszczu podana ba papierowych tackach ( tależykach ) sokowirówki w plastikowych pojemnikach nie jest to zaserwowane jako obiad wszystko podane osobno. Na widocznych zdjęciach jest : 2xjesiotr, halibut,sum oraz węgorz Miejsce super ale jedzenie to daje do myślenia jesiotr mulist , sum godny polecenia , wegaż to loteria ,halibut dobry z posmakiem oleju
-
waldemar ★★★★★
To miejsce które zawsze odwiedzam będąc w tej okolicy. Wyśmienite ryby w różnych postaciach. Moje ulubione danie to sandacz smażony sute, jest ekstra dobry. Wielkość porcji do uzgodnienia, zawsze świeży i super usmażony z chrupiącą skórką a delikatny w środku do tego świerze surówki. Jest jeszcze ekstra tatar z suma… to trzeba koniecznie próbować oraz wędzony węgorz. Szynką i miła obsługa, już jest możliwość płatności kartą. Wystrój i talerze jednorazowe to raczej bardziej barowy niż restauracyjny element ale to w niczym nie umniejsza jakości jedzenia a metalowe sztućce to ruch w dobrą stronę. Gorąco polecam bo tak smacznej ryby nie łatwo znaleźć.
-
Dysia75 ★★★★★
Po drodze na szybko szukałam miejsca aby coś zjeść i znalazłam super lokal. Oczywiście zamówiłam rybkę bo po to przyjechałam. Rewelacja, świeża, soczysta i smaczna, a do tego piękny widok na staw.
-
Edyta ★☆☆☆☆
Nadzieję na dobrą rybę rozwiał suchy sandacz. Kompletny brak umiejętności smażenia. Jesiotr niestety dobił smakiem mułu. Nie napijecie się też tutaj kawy z ekspresu -do wyboru sypana i rozpuszczalna.
-
Krzysztof Jenszak ★★★★☆
Bardzo Ciekawe miejsce na trasie do Koronowa z Bydgoszczy. Kawałek przed Koronowem. Do wybory wiele ryb. Wędzonych lub smażonych. Wszystkie świeże, chrupiące i smaczne. Do dodatkowo do wyboru surówki, pieczywo lub frytki oraz standardowo napoje. Wyszyliśmy zadowoleni i najedzeni.
-
Viola ★★★★★
Świeże, pachnące wędzone ryby wabią zapachem od samego wejścia. Oprócz tego oczywiście zamówiliśmy smażone rybki na miejscu, padło na halibuta. Mięsko bialutkie, skórka chrupiąca. Nie za słone, idealne takie jak lubię. Oczywiście można dokupić napoje, my akurat potrzebowaliśmy kawy :), surówki, frytki, pieczywo i inne. Sala obszerna, czysta, stoły 6 osobowe, dezynfekowane. Przy wyjściu kupiliśmy jeszcze inne wyroby: pstrąga w galarecie, pasztet z karpia i pastę z pstrąga. Już posmakowane i godne polecenia.
-
Natalia ★★★★☆
Bardzo dobry sum. Sandacz smaczny :) na miejscu można dostać ryby świeże i wędzone. Do ryby można wziąć frytki na miejscu robione i sałatki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smażalnia Słodko-wodna?
Smażalnia Słodko-wodna znajduje się przy 86-010 Koronowo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smażalnia Słodko-wodna?
Można skontaktować się z Smażalnia Słodko-wodna pod numerem +48 605 852 060
Jak można dotrzeć do Smażalnia Słodko-wodna?
Do Smażalnia Słodko-wodna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku