Opinie

  1. Rickerto ★★★★★

    Przyjazna obsługa, miły, przytulny wystrój z ciepłym światłem, które wzmaga doznania smakowe. Porcje zestawu burgera i frytek mają co prawda swoją cenę, ale warto ją zapłacić. Jadłem burgera z pieczonymi gruszkami i lekkiego z kurczakiem, oryginalne i pełne smaki. Polecam :)

  2. Krzysztof Wydra ★★★★☆

    Można powiedzieć, że miejsce z klimatem. Rynek i widoki ładne. Jedzenie całkiem smaczne, ale obsługa klienta totalnie zakręcona. Zamawiasz u młodego człowieka, ale on jakiś zagubiony życiowo. Nie panuje nad systemem. Zapomina. Mnie np. nie podał napoju, a jak się upomniałem to nie pamiętał co zamawiałem. Musiałem udowodnić pokazując paragon. W trakcie jedzienia zaobserwowałem kilka takich zdarzeń. Klienci oburzeni. Najmilsza pani co przy stolikach sorzedaje piwo. Burgery średnio smaczne i zbyt drogie.

  3. Kabram Nieruszewicz ★★★★☆

    Obsługa całkiem fajna burgery są Całkiem smaczne szczególnie teraz kiedy jest ogródek na zewnątrz ale firma zaczęła oszczędzać i zrezygnowała z wielu fajnych przypraw które nadawały tą Kropkę nad i kiedy się nawet keczupy były w butelkach i każdy brał tyle ile potrzebował a teraz dostajesz saszetki a to wszystko wpływało na bardzo przyjemną atmosferę a teraz zrobiło się tylko zwykła restauracja z miłą

  1. Szymon Pepliński ★★☆☆☆

    Chodzę czasem do Bobbiego na burgera, zazwyczaj jestem zadowolony. Teraz? Niekoniecznie. Wcześniej jak chodziłem to burgera z frytkami można było zjeść już za 30 czy trochę więcej złotych teraz już nie ma zestawów typu burger i frytki w tej kwocie. Jak burger sam w sobie był smaczny, pomimo tego, że kotlet był mniejszy niż wcześniej, to frytki to porażka. Frytki zamówione z ich autorską przyprawą to tym razem jej na frytkach nie było. Ketchupu też szczędzili, może max 10 ml którego nie starczyło nawet na połowę frytek. Jak przekazałem wszystkie swoje sugestie obsłudze to tylko usłyszałem 3 razy lekceważące ok zamiast jakiegoś przepraszam. Wiem, że jest inflacja, ceny rosną ale skoro ceny dla klienta rosną to jako klient wymagam by jakość potraw czy obsługa pozostały na tym samym poziomie. Na burgera MOŻE jeszcze przyjdę ale wiem, że frytki to ominę szerokim łukiem.

  2. Maciej Kotnis ★★★★☆

    Burger smaczny, jednakże zimny. Jakby leżał kilka minut przed podaniem i czekal aż ostygnie. Szkoda. Drugi był ciepły, więc porównanie miałem.

  3. Szymon D ★★★★☆

    Dobre jakościowo hamburgery w kilkunastu odsłonach. Mój ulubiony to klasyczny Bobby z dodatkowym mięsem. Do wypicia są lemoniady- zazwyczaj cytrynowa i truskawkowe oraz piwa z butelki oraz z kija. Ceny są w miarę ok. Czas oczekiwania nie za długi w 15 minut otrzymaliśmy zamówione zestawy. Czasami z frytkami są tańsze, co mnie bardzo zdziwiło. Obsługa miła I bez problemu spełnia życzenia klienta. Polecam ten lokal na szybki obiad lub popołudniową przekąskę.

  1. Vanalai ★☆☆☆☆

    Nie dość, że na zamówienie czekaliśmy 40 minut (mimo wielu pustych stolików), to jeszcze podano je niewłaściwie. Po zgłoszeniu pomyłki dalej musiałam czekać na swoją porcję, gdzie partner zdążył zjeść i czekał na mnie. W ramach rekompensaty zaproponowano nam napoje, mimo, że właśnie każdy z nas 'wlał' w siebie po 0,4l lemoniady. Same burgery oceniam na 3/5. Brak paragonu. Godzina 14:40, a wielu produktów/sosów z oferty nie było już dostępnych. //edycja opinii po odpowiedzi właściciela i dalsze obniżenie oceny Drogi Właścicielu, nie mam pojęcia, gdzie niby miała być informacja o tym, że bez paragonu można zjeść za darmo, bo stojąc przy kasie człowiek skupia się wyłącznie na menu oraz słucha czego to akurat nie ma i z czego można wybierać. Ponadto zgodnie z prawem i stroną gov.pl "paragon musisz dać klientowi bez żądania, czyli niezależnie od tego, czy chce go dostać, czy nie". Niemniej szkoda, że niepptrafisz przyjąć opinii zwrotnej od doświadczonego 'przewodnika google', wyciągnąć z niej wnioski i sprawdzić obsługę w lokalu. Niektóre miejsca odwiedza się w życiu dwa razy - pierwszy i ostatni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bobby Burger?

Bobby Burger znajduje się przy Stary Rynek 16, 85-105 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bobby Burger?

Można skontaktować się z Bobby Burger pod numerem +48 882 830 550

Jak można dotrzeć do Bobby Burger?

Do Bobby Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements