Opinie

  1. Filip M ★☆☆☆☆

    Różnica pomiędzy zdjęciami a rzeczywistością jest po prostu niesmaczna. McFlurry

  2. jarek szparek ★★★★★

    Miejsce wybitne, obsługa genialna. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani kierownik Kaja. Nigdy nie pomyślałbym, że wracając w stanie skrajnego upojenia i zahaczając o chyba jedyny punkt gastronomiczny otwarty o tej godzinie, będę się tak przednio bawił. Pani kierownik z eleganckim dowcipem wyjaśniła, jak działa zamawianie, gdy wejście do lokalu jest niemożliwe, dzięki czemu nie zostałem pozostawiony sam, głodny, na pastwę mojego burczącego przepitego żołądka. Serdecznie polecam każdemu ten lokal, ponieważ pod tak profesjonalnym kierownictwem nie ma tam miejsca na jakieś niemiłe niespodzianki. A pani Kai życzę dalszych awansów, bo gdy już w końcu zostanie prezesem, tą sieć lokali czeka wielka przyszłość.

  3. 118 ★★★★★

    Zamówienie zgodne. Obsługa miła,a w lokalu jest czysto. Jedzenie smaczne,a czas oczekiwania krótki. Obok parking bezpłatny przez 90 minut.

  1. Agnieszka Górska ★☆☆☆☆

    Burger jak zwykle złożony na odpierdziel i wyglądem przypominający wyciągnięty psu z gardła na dodatek włos…

  2. Boar The Angler ★☆☆☆☆

    Nigdy nie czekałem tyle, co w tym miejscu, Pan przy kasie musiał ponaglać, by ktoś łaskawie zrobił burgera jalapeno, aż ktoś zrobił coś takiego. To ma być burger jalapeno, z dwoma żałośnie małymi papryczkami i kleksem sosu? Nie mówiąc o tym, że czekałem 10 minut, przez co dostałem co najwyżej lekko ciepłą kawę, bo widziałem, że flat white stał i czekał 7 minut, bo jalapeno nie gotowe. Do tego śmiechy hihy przy licytacji kto ma zrobić burgera i słyszalne przekleństwa w tle. Nigdy w całej Polsce nie spotkałem się z czymś takim. Więcej tam niczego nie zamówię.

  3. Krywyr ★☆☆☆☆

    kilka dni temu stałem przed kasą dłuższą chwilę próbując złożyć zamówienie i jakoś z obsługi nikt nie pałał energią, żeby do mnie podejść i spytać co chce zamówić, dopiero po zwróceniu uwagi ktoś w końcu do mnie podszedł widziałem, że obsługa nawet nie była zajęta, ale dla nich ważniejsze jest pogadanie z kumplem z pracy niż obsłużenie czekających ludzi... kompletny brak zainteresowania i poszanowania!! po drugie ogromny minus za brudne stoliki, nie wytarte siedzenia i frytki, które leżą wszędzie.. ci ludzie chyba nigdy nie mieli doczynienia z szufelką i zmiotką

  1. Hu “hugier” Gi ★★★☆☆

    Tylko 3 gwiazdki za bród jaki tam panował, tłuste plamy na siedzisku i stoliku, resztki jedzenia, obsługa szybka, mało miejsc parkingowych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Świętej Trójcy 32, 85-224 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 664 432 280

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements