Opinie

  1. Lukas Syska ★★★★★

    Daje pełną ilość gwiazdek za jedne z najlepszych żeberek jakie jadłem , autorskie wykonanie coś nowego dużo miejsca mało tłuszczu ogólnie stołowałem się tam 3 dni z rzędu i oprócz zupy chrzanowej każde danie było bardzo dobre i wyszukane w smaku . Pozdrawiam też miłe panie z obsługi które potrafiły powiedzieć coś o danym daniu . Jedyny minus to wielkości porcji . Jeśli wychodzimy z restauracji dalej głodni to znak że pójdziemy jeszcze coś zjeść . Ale porcję zależały od zamówionego dania

  2. Anna Frymarska ★★★★★

    Kolejny raz odwiedziliśmy tę restaurację i za każdym razem wychodzimy zachwyceni i bardzo najedzeni. Jedzenie jest pyszne, domowe, a porcje naprawdę solidne. Każde danie dopracowane w najmniejszym szczególe. Do tego świetny klimat, profesjonalna i uśmiechnięta obsługa, która sprawia, że czujemy się jak u siebie. Zdecydowanie polecamy!

  3. Marcin Jarmusz ★★★★★

    Odwiedziliśmy to miejsce razem z żoną w naszą rocznicę ślubu. Urzekła nas przemiła atmosfera i wybitne jedzenie. Kurczak supreme wraz z krokietem ziemniaczano-serowym rewelacyjne! Sałatka również pyszna, przyrządzona w punkt! Polecamy z całego serca. Na pewno jeszcze wrócimy.

  1. Wiktoria Muławska ★★★★★

    Piękna restauracja, jedzenie fenomenalne, a to wszystko w miłej atmosferze i przyjemnej obsłudze. Oby więcej takich miejsc na mapie! Polecam całym sercem. Moje smaki skradła wątróbka drobiowa na przystawkę, a na danie główne pstrąg.

  2. Lucas Coral ★★★★★

    Jedzenie bardzo poprawne. Schabowy na pół talerza trzyma formę od zawsze. Gdybym miał oceniać obsługę to dla Pani Marleny brakuje tutaj gwiazdek. Przemiła osoba. Jak jeszcze Pan barman nadrobi braki w wiedzy w kwestii receptur podstawowych drinków to poza solidnym najedzeniem się będzie można w Wodniku się napić ;)

  3. Oliwia F ★★★★★

    Witam mieliśmy w sobotę 50 urodziny. Jesteśmy z żoną mega zadowoleni, obsługa i jedzenie na wysokim poziomie. Już nie wspomnę o super wyglądającej sali. Polecam z czystym sumieniem. Następna impreza tylko tam. Pozdrawiam

  1. Marek Wnęk ★☆☆☆☆

    Restauracja - a w zasadzie „Restauracja” - byłem kilkukrotnie i dlatego wróciłem kolejny raz. Kuchnia nadal bardzo dobra ale obsługa FATALNA, zajęte 4 stoliki na krzyż a na podejście „kelnerki” czas oczekiwania 30 minut. Zainteresowanie zerowe - po zjedzeniu posiłków kolejne 20 min pauzy. Po głośnym poproszeniu „kelnerki” zdziwiona przyjmuje zamówienie na kawy. Teraz hit - kawy podane bez łyżeczek i rozstawione między brudnymi naczyniami. Jeżeli szukacie dobrej obsługi i smacznego jedzonka to niestety tylko na to drugie możecie liczyć.

  2. DuD ★★★★★

    Na 10 osób 9 było zadowolonych z zamówionych dań. Ceny jak na restaurację przystępne, obsługa miła, dania bardzo smacznie przyprawione i świeże. Mimo obecności w Bydgoszczy dedykowanych barów/restauracji serwujących krewetki, to jak na razie tutaj spotkałem się z najsmaczniejszymi w tagliatelle. Samo wnętrze również bardzo przyjemne. Polecam chociaż raz odwiedzić, żeby sprawdzić miejsce (na zdjęciach dania wydają się małe, co nie jest prawdą - po prostu talerze są bardzo duże)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Wodnik?

Restauracja Wodnik znajduje się przy Nakielska 86, 85-363 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Wodnik?

Można skontaktować się z Restauracja Wodnik pod numerem +48 525 066 250

Jak można dotrzeć do Restauracja Wodnik?

Do Restauracja Wodnik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements