Opinie

  1. G G ★☆☆☆☆

    Lokal działa? Piątek 11:38, ciemno, brak możliwości zakupu.

  2. Dezymylian Dav ★★☆☆☆

    Czas dostawy ok kubek da się zjeść ale pierożki niejadalne ciasto to guma a mięso to premysłówka zmielone wszystko czuć nawet krew strach dać psu wyrzuciłem

  3. iwona Firyn ★★★★★

    Uwielbiam. Jest najlepszy . Jak tylko ktoś jest w Bydgoszczy proszę aby mi kupił. Ponieważ jestem z CSW . Dziś byłam osobiście i niewyobrazalam sobie aby nie kupić. Pani bardzo bardzo miła.

  1. Alice ★★★☆☆

    Szybka dostawa, miła obsługa. Jedzenie bardzo słabej jakości, zamówione były dwa kubki w których można było wyczuć stęchlizne. Nie wiem co dokładnie, ale wydaje mi się, że to w głównej mierze chyba cebula. Taki zapach tak odrzuca, nie da się tego jeść, Nie wiem.jak tego inni klienci mogą nie czuć. Z pewnością już tam nie kupię posiłku. Takie coś powinien sprawdzić sanepid.

  2. Aleksandra Wolska ★☆☆☆☆

    Pani nie wiedziała co to dim sum. Nie wiem czy gotowała je po prostu w garnku w wodzie bo wyglądają strasznie. Nie udało jej się zamknąć pudełka więc niosłam delikatnie, dlatego wątpię żeby tak bardzo ucierpiały w drodze. 29zl za parę kulek mięsa i rozmokle ciasto obok.

  3. Aleks Glura ★★★★★

    Jest to lokal typu, osiedlowy punkt, kupić zabrać. Obsługuje bardzo miły Pan

  1. Marta Szamocka ★★★☆☆

    Nie ma co sie dziwic ze pracownicy pracują jak za karę przy stawce 14/h. (uslyszalam glosna rozmowe dwoch pracownic). do tego brudna patelnia a makaron podany razem ze skrobinsmi z patelni, sosu jak kot naplakal, cena nieadekwatna do ilości chociazby sosu, kurczaka malo. Jest to dosc dobre ale zazwyczaj w niedziele chyba niedokonca swieze (musialam szukac toalety w poblizu bo w lokalu niestety nie jest dostepna) Mysle ze gdyby nie zalowali miesa i sosu smakowalo by o niebo lepiej. Przychodze tam stosunkowo czesto bo jak czuje glód to fajna sprawa zeby zjesc cos na szybko ale nie jest to niebo w gębie. O wiele lepszy makaron zjecie w knajpie A-dong ceny sa podobne ale ilosc i smak nieporownywalnie lepsza. Daje 3 gwiazdki na zachetę poniewaz jest potencjal na fajny chiński fast food ale chyba troche brak organizacji.

  2. Wanda Chodań ★★★☆☆

    Jeśli chodzi o jedzenie to mega na plus. Kubełek 5/5, zapiekanka takie 3/5. Jeśli chodzi o czas dostawy, pokazywało do 90 minut, czekałam prawie 2h.

  3. Daria ★★★★☆

    Mam do tego miejsca jakiś sentyment. Typowy street food, ale chętnie tu wracałam. Obsługa fantastyczna! Na moją prośbę starali się dawać jak najmniej mięsa, za którym nie przepadam.

  1. Sebastian Szcześniak ★☆☆☆☆

    Niestety mocne pogorszenie. Lokal nieco obskurny, brak jakiejś muzyki czy czegokolwiek dzieki czemu nie słychać swoich myśli i każdego przełknięcia, obsługa bardzo średnia jakby pracowała za karę. Samo jedzenie tez stało się jałowe, mięsa prawie w ogóle, a na cały kubek jedna łyżka sosu. Niestety nie umywa się to do lokalu na ulicy długiej. Nigdy więcej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chińska Patelnia?

Chińska Patelnia znajduje się przy aleja Powstańców Wielkopolskich 15, 85-090 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chińska Patelnia?

Można skontaktować się z Chińska Patelnia pod numerem +48 730 388 331

Jak można dotrzeć do Chińska Patelnia?

Do Chińska Patelnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements