Opinie

  1. Marcin Jankowski ★☆☆☆☆

    Do ostatniej wizyty wszystko były super. Ale 29 listopada w sobotę na 15.00 zarezerwowałem stolik na 8 osób najpierw przez formularz. Dobrze że później zadzwoniłem bo się okazało że nie mają rezerwacji. Zabrałem do 3V6 ZNAJOMYCH z pracy bo to jedna z nielicznych restauracji gdzie ja mogę zjeść ( celiakia ) i niestety wszyscy rozczarowani. O godizenie 14:45 panie były zaskoczone że rezerwacja na 8 osób i na szybko szykowały stoły ! Brak czekadełka jak nigdy !! Posiłki podawane zupełnie w innym czasie . Ostania osoba jadła zupę sama !! W tatarze brak kaparów i był o wiele mniejszy niż zwykle . Jakby podzielmy . Generalnie jak na taką restauracje to jestem mega zawiedziony . Niestety moim znajomi byli pierwszy raz i raczej ostatni a ja? Dobrze że mam też alternatywę na placu wolności bo do was raczej prędko nie zawitam .

  2. Masha Cherry ★★★☆☆

    Mieliśmy rezerwację z Restaurant week. Obsługa była miła, nie długo czekaliśmy na nasze danie. Jedna z przystawek była zbyt słona, ale mięso dobre. Druga przystawka nie bardzo nam się podobała. Kaczka była dobra, ale dodatki średnio. Desery fajne.

  3. Daniel Czarnecki ★★★☆☆

    Będąc w Bydgoszczy niejednokrotnie jadałem w tej restauracji że względu na sporą opcję GF w menu.Niestety ostatnio zauważyłem, że trochę mniej uwagi przykłada się do osób z Celiakią.Wcześnien obsługa zwracała uwagę,żeby do zamówienia GF tzw. czekadełko było podawane z chlebem bezglutenowy a ostatnio dostałem z ,,normalnymz,, a po zwróceniu uwagi kelnerowi zostałem z niczym.Poprostu zabrał danie i dalej czekałem na danie główne...no i czas oczekiwania 45 minut od zamówienia to trochę długo...

  1. Magdalena Mikulska-Pastewska ★★★★☆

    Ogólnie polecam ale kilka uwag mam. Obsługa na złoty medal, zaangażowana, przemiła, profesjonalna. Dania podane przepięknie, smacznie lecz z małymi niedociągnięciami : stek miał być medium rare, był tylko w połowie bo pozostała cześć była krwista i nie do pogryzienia; udko królika kruche lecz niedogotowane bo przy kości mięso było czerwone. Polecam bo smacznie, a obsługa starała się jak mogła zrekompensować niedogodności.

  2. A&Rtravelbug ★★★☆☆

    Byliśmy na Restaurant Week, obsługa nienaganna jednak jedzenie nas nie zachwyciło, sprawiało wrażenie przygotowanego wcześniej i odgrzewanego. Daleko mu też do naszych doświadczeń z tego festiwalu tak w Bydgoszczy jak i innych miast,sama restauracja totalnie bez klimatu -typowa hotelowa sala śniadaniowa. Na plus bardzo ładne talerze.

  3. Teresa Boruta ★★★★★

    Super, że mają w ofercie dania bezglutenowe. Zamówiłam risotto z borowikami. Palce lizać

  1. Basia Biłko ★★★★★

    Przepyszne jedzenie. Jadłam w wersji bezglutenowej. Polecam!

  2. Kinga Kwaśniewska ★★★★★

    Obiad bardzo dobry. Przepięknie podany . Porcje wystarczające. Wszystko świeże i smaczne. Mięso mięciutkie pachnace. Możliwość zjedzenia obiadu w wersji bezglutenowej i bez laktozy. Polecamy jak najbardziej. Obsługa najwyższą klasa. Na pewno tu jeszcze przyjedziemy.

  3. Pani Natalia ★★★★★

    W restauracji 3V6 organizowałam okolicznościowy poczęstunek. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Posiłki bardzo smaczne, obsługa pomocna. Goście zadowoleni. Menu wcześniej ustalałam z p. Natalią Molotą. Dziękuję p. Natalii za świetny kontakt i organizację poczęstunku na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem będę polecać restaurację 3V6.

  1. Katarzyna Kuduk ★★★★★

    Przepyszny obiad i deser. Losos doskonale doprawiony, dodatki rownie smaczne, wszystko podane na goraco. Deser - ciasto czekoladowe jak domowe, smak dziecinstwa. Obsluga - bardzo mila i pomocna. Przy nastepnej wizycie w Bydgoszczy na pewno tu zajrze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESTAURACJA 3V6?

RESTAURACJA 3V6 znajduje się przy 3 Maja 6, 85-016 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESTAURACJA 3V6?

Można skontaktować się z RESTAURACJA 3V6 pod numerem +48 523 252 522

Jak można dotrzeć do RESTAURACJA 3V6?

Do RESTAURACJA 3V6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements