Cisza spokój mieszkam pod 2 u nas na 4 piętrzy wręcz jakby sąsiadów nie było :-) bloki ogrodzone monitorowane syn zadowolony ma się gdzie bawić a ja przez okno mam widok co i gdzie robi .Jedyny mankament to faktycznie brak miejsc parkingowych
Zdjęcia
Opinie
-
Sandra Frąckowiak ★★★★★
-
Dominika Bla ★☆☆☆☆
Co za nieudolny zarząd prowadzi to osiedle!! Kpina z mieszkańców, koszenie trawy, odśnieżanie , pięć razy w tygodniu od godziny 6:00, nawet w weekendy! Ale kiedy na chodnik nie da się wejść , bo jest tak oblodzony i NIE posypany piaskiem , to godzina 10:00 i nie ma nikogo. Rozumiem, że za ewentualny uszczerbek na zdrowiu odpowiada „wielomożna spółdzielnia” i żenujący zarząd ?
-
Michał Koko ★☆☆☆☆
Zarząd tego osiedla to kompletna porażka, wprowadzają tak idiotyczne zakazy i nakazy , żeby tylko uprzykrzyć mieszkańcom życie, że to się w głowie nie mieści. Nie ma rzeczy, która im nie przeszkadza, ze wszystkiego robią problem. Ogromnym problemem dla starszych Pań i Panów z zarządu są dzieci i zwierzeta, nie ma dnia by starsza Pani nie krzyczała na kogoś z balkonu, bo ktoś za głośno sie bawi... Ironia, że ktos decyduje się na mieszkanie w cetrum, a liczy na ciszę i spokój godną domku na wsi. Zmieńcie ten zarząd na młodych, dynamicznych ludzi, którzy będą rozwijać to osiedle a nie je niszczyć... Zarząd wzorowy? Co za kpina!!! Zarządcą przeszkadzają przyziemne i NORMALNE rzeczy, problemem są psy, dzieci i hałasy. Dzieci nie mają nawet porządnego placu zabaw. Dno. Uchwalacie śmieszne uchwały, a osiedle się sypie. Z ilu balkonów muszą odpaść jeszcze płyty, aż zdarzy się tragedia , byście coś z tym zrobili? Razem z całym zarządem do wymiany!!!
-
Marek Andruszczenko ★★★★★
Piękne osiedle prawie w centrum miasta ło
-
Renata Idzikowska ★★★★★
Super w centrum miasta
-
Teresa Wierzbicka ★★★★★
Przepiękne budynki wykonane z precyzją, aż się chce tam mieszkać. Osiedle wspaniałe, położone bardzo wygodnie ze względu na bliskość sklepu, tramwaju i autobusu, o krok od centrum. Dodatkowo bardzo cenione przez studentów medycyny, a to dlatego, że mają bardzo blisko do uczelni i budynku z ćwiczeniami.
-
Bob Iks ★★☆☆☆
Szkoda, że taka architektura znajduje się prawie w centrum miasta. Cechą stylu hausmannowskiego nie są dominujące balkony przyćmiewające fasadę. Wydaje mi się że brak zwartej pierzei oraz mansardowego dachu pod odpowiednim kątem i brak silnych poziomych osi dyskwalifikują takie nawiązanie.
-
Ewa Rubisz ★★★★★
Wspaniałe miejsce do zamieszkania, z miejscami do rekreacji dzieci i dorosłych, dużo zieleni, teren zamknięty i monitorowany.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Osiedle Paryskie Bydgoszcz?
Osiedle Paryskie Bydgoszcz znajduje się przy Jagiellońska 111, 85-027 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Osiedle Paryskie Bydgoszcz?
Do Osiedle Paryskie Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku