Miejsce fajne do spotkań. Miałem okazję spróbować classic burgera. Smaczny. Myślę że wizyta udana i raczej do polecenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Hoffmann ★★★★☆
-
Łukasz Rafiński ★★★★★
Zamówione pierogi z mięsem były bardzo dobre. Ciasto dość cienkie, o przyjemnej teksturze i smaczne. Mięso przyjemnie pachniało i smakowało rosołem z włoszczyzną. Jedyna wada, to okrasa – była podana osobno, zamiast dochodzić na pierogach. Piwo pszeniczne, dość lekkie, z nutami goździków, bananów i odrobiną aromatu gumy balonowej.
-
Jakub Czaplarski ★★☆☆☆
Cóż lekko zawiedziony. Piwo ok, ale reszta … sznycel poprawny, ale nie urywał, a sałatka z burakami to głównie sałata i trzy, dokładnie trzy połówki plasterka buraka. Reszta dań niedostępna.
-
Paweł Andrzejewski ★☆☆☆☆
Przystawka - precel surowy, można było zatruć się ciastem, kiełbaski zbyt mocno upieczone, brak musztardy. Ktoś kompletnie nie pilnuje jakości. Danie główne - sznycel cienki jak papier, dziurawy wiecej panierki niż mięsa. Frytki przesolone, nie dało się zjeść. Obsługa nie interesuje się klientami. Czas oczekiwania na przystawki 40 minut. Brak informacji o czasie. Jednym słowem lokal do zamknięcia.
-
Szymon Gawrych ★★☆☆☆
Bardzo ładny lokal z dobrym piwem ale to tyle, jedzenie mierne a stosunek jakości do ceny (wysokiej) na niskim poziomie. Poniżej zdjęcie w jaki sposob zostały podane pierogi ze szpinakiem (zimne i suche), najgorszy bar mleczny poda w estetyczniejszy sposób. Nie polecam, lokal lata świetności ma dawno za sobą.
-
Patrycja ★★★☆☆
Miejsce jak najbardziej ok. Jeśli chodzi o jedzenie to nie moje smaki zdecydowanie, ale wzięłam pierogi czyli w miarę bezpieczną opcje w moim wypadku. Niestety były suche. Można by było zadbać bardziej o stan kanap. Jeśli chodzi o pozytywy to pyszne piwo!
-
Jakub Krajewski ★☆☆☆☆
Nie polecam, jedzenie masakrycznie niskiej jakości w wysokiej cenie. Obsługa też nie ogarnia i nawet za kolejnym piwkiem trzeba się prosić a po zamówieniu i tak zapomni przynieść. Firma upada i tyle, widać to po opiniach i ilości odwiedzających.... Uwaga na niejadalna pizze za jedynie 32zł!!
-
Edyta Rynkiewicz ★★★★★
Dla mnie jak najbardziej OK. Kelnerzy zawsze mili, otwarci i naprawdę nienaburnuszeni. Lubię to miejsce przede wszystkim za niebanalny klimat, oryginalność i inność. Jedzenie nie zrobiło na mnie większego wrażenia, ale na piwo lubię tu przychodzić, zwłaszcza grzańca z imbirem, dużą ilością pomarańczy, cytryny i tajemniczej przpyrawy, która nadaje niezapomnianego smaku. Miło mi się tu gawędzi ze znajomymi, w weekendy muzyka na żywo, no i wielki plus za bliskość do kina i na przystanek autobusowy i tramwajowy.
-
Krzysztof Kinstler ★★★☆☆
Koncept dość ciekawy. Wystrój wnętrza - sali, baru, sceny, toalet, ubiory kelnerów i kelnerek tworzą jedną spójną całość. Muzyka na żywo dodaje miłego akcentu. Piwo bardzo dobre, niestety dość mały wybór dostępnych opcji pomimo że karta bardzo bogata. Najsłabszym elementem konceptu jest niestety jedzenie. Brakuje smaku, potrawy odgrzewane, przez co wysuszone, słabo przyprawione, szczególnie te zaznaczone jako pikantne niestety ale pikantne nie sa. Lokal do przyjścia na piwo niż na kolację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bierhalle - Browar Restauracja?
Bierhalle - Browar Restauracja znajduje się przy Jagiellońska 41, 85-097 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bierhalle - Browar Restauracja?
Można skontaktować się z Bierhalle - Browar Restauracja pod numerem +48 601 677 659
Jak można dotrzeć do Bierhalle - Browar Restauracja?
Do Bierhalle - Browar Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku