Pacjentka zadowolona z protezy, jak miło być przyjęta punktualnie. Mam nadzieję, że na przyszłość również wizyty będą odbywać się o określonym czasie, tak aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Pacjent ma prawo wystawić opinię pozytywna jak i negatywną, poprzednia negatywna opinia była napisana z konkretnych powodów, które mam nadzieję lekarz(człowiek) wziął sobie do serca. Aby zrozumieć wystawioną opinię wystarczy spróbować postawić się po stronie czekającej starszej schorowanej osoby. Co do wykonanej pracy nie mamy zarzutów, ale czas każdego z nas należy szanować. Brak zrozumienia takiego lekarza wobec drugiej osoby uważam za nieetyczne. Mam nadzieję, że takie sytuacje nigdy się nie powtórzą, bo nie mam w naturze wystawiania negatywnych opinii. Pozdrawiam i dziękuję, mimo wszystko lekarz bardzo grzeczny i uprzejmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Brózda ★★★★★
-
Anita Stodulska ★★★★★
Serdecznie polecam p.Paulinę Bachorską -logopedę. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, pełnej cierpliwości i zrozumienia. Logopeda w sposób profesjonalny dobiera metody pracy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb dziecka. Dzięki regularnym spotkaniom można zauważyć wyraźne postępy w mowie, a same zajęcia są dla dziecka atrakcyjne i motywujące. To specjalista z ogromnym zaangażowaniem, pasją oraz ciepłym podejściem zarówno do dzieci, jak i rodziców. Polecam z całego ❤️
-
Lid Ka ★★★★★
Polecam serdecznie Logopedkę Panią Paulinę Bachorską. Opiekowała się naszym synkiem przez ponad 2 lata i praktycznie nauczyła go mówić:-) Przemiła i kompetentna osoba.
-
Redt. ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam oddział dzienny. Nieprofesjonalny personel medyczny, który nie dba odpowiednio o pacjenta. Wykazywałam się nieraz większą wiedzą psychologiczną, a jako przykład chociażby nie rozumieją czym jest konstruktywna krytyka. Co za tym idzie przyzwalali na psychiczne pastwienie się nade mną innego uczestnika. Trudnych pacjentów pozbywają się, a trzymają jedynie tych wygodnych.
-
Lidia Szajder ★★★★★
Miejsce i ludzie zawsze gotowi pomagać :)
-
Ewa Dzioch ★★★★★
Bardzo pomocny personel, zawsze odbierają telefon.
-
Paulina Bee ★☆☆☆☆
Tragedia!!! I jeszcze raz tragedia!!!! Zero poczucia winy ! Synek umówiony na wizytę do Logopedy Miesiąc czekania na marne Rejestracja to jakaś kompletna porażka Nie polecam proszę omijać szerokim łukiem !!
-
Justyna Andrzejewska ★☆☆☆☆
Jakość obsługi w tym miejscu to dramat!!!!!! TYDZIEŃ TEMU byłam z córką zrobić zdjęcie RTG, zapłaciłam za usługę, mimo, że nie mieliście płyt, aby nagrać zdjęcie. Zostałam zapewniona, że otrzymam zdjęcie na maila, którego podałam. Minęło 7 dni, dwa razy dzwoniłam z zapytaniem, kiedy otrzymam mail ze zdjęciem. Nadal nie mam zdjęcia zębów mojej córki! Nie, nie ma go w spamie, również sprawdzałam. Serio, to jest takie trudne wysłać jeden e-mail???? Jeśli do poniedziałku nie otrzymam zdjęcia za które ZAPŁACIŁAM, zgłaszam sprawę na Policję, ponieważ na chwilę obecną, wygląda na to na próbę wyłudzenie pieniędzy!!!
-
Polny Kwiatek ★★★★☆
Bardzo miła pani w recepcji. Doktor Sobczak ma profesjonalne podejście do pacjenta. Czekam w kolejce do psychologa już 2 miesiące, mam nadzieje że wkrótce się dostanę. 4 gwiazdki ponieważ długo się czeka ale teraz niestety wszędzie tak jest :(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Persona?
Centrum Medyczne Persona znajduje się przy Kórnicka 75, 62-020 Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Persona?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Persona pod numerem +48 577 820 300
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Persona?
Do Centrum Medyczne Persona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku