Opinie

  1. McAndrew ★☆☆☆☆

    W dzisiejszym dniu, w tym sklepie "wyleczyłem się z systemu kaucyjnego". Automat po przyjęciu zwróconych butelek PET okazał się być nieczynnym. Cóż... okazuje się, że system kaucyjny jest niczym innym jak ukrytą podwyżką cen napojów.

  2. Amir Drogun ★★★★☆

    Całkiem dobry sklep z przyzwoitym asortymentem. Obsługa też w porządku. Mogłyby się pojawić kasy samoobsługowe (z możliwością płatności gotówkowej), ponieważ czasami są dłuższe kolejki do kas stacjonarnych, to pozwoliłoby je rozładować.

  3. Murek Pl ★★☆☆☆

    Sklep ogólnie ok ale kolejki to jakieś nie porozumienie. Byłem w poniedziałek i kolejka na pół sklepu na pytanie czy nie można otworzyć drugiej kasy usłyszałem że koleżanka jest na przerwie. To dziwne wygląda że na sklepie pracują tylko dwie osoby jedna kasuje druga ma przerwę.

  1. Jakub “mbarezz” Górny ★★★☆☆

    sklep świetny ale ogromnym minusem jest to że nie ma kasy samo obsługowej przez co są bardzo duże kolejki dodatkowo z 3 kas nigdy nie widziałem żeby otwarte były chociaż dwie jednoczesnie zawsze jedna przez co są poprostu kolejki ale w sklepie jest czysto nie ma żadnych palet po za tym co napisałem nie widzę żadnych innych minusów tego sklepu

  2. Ireneusz Przybyslawski ★★★★★

    Miła, sympatyczna obsługa, czysto i schludnie

  3. Grzegorz Gorczyca ★★★★★

    Dobre ceny, miła obsługa. Miejsce godne polecenia.

  1. baka 4don ★☆☆☆☆

    Niewiem czy ta starsza niska kasierka bierze jakies psychotropy czy nie przypadłem jej do gustu, ale od roku niewykrztusiła nawet "dzien dobry" . Poza kwotą do zapłaty nie slysze nigdy nic, mogla by brac przykład z koleżanek

  2. Ela Zdankowska ★★★★★

    Jedyny sklep,gdzie nie ma kolejek...Szybka obsluga!!!!

  3. Joanna Kamińska ★☆☆☆☆

    Szanowny pan kasjer w momencie kiedy miałam wypakowane 95procemt zakupów na taśmę włączył czerwone światełko "kasa nieczynna " i kazał mi te zakupy z taśmy zdjąć i przejść do kasy obok ! Skandal ! Wyłożonych zakupów była prawie cała taśma, bo miałam wypakowany na taśmę czubaty koszyk, po czym musiałam zdjąć te rzeczy stanąć w drugiej kolejce i tam wypakować je ponownie ,jego reakcją na mój protest był tekst: "yyyy pali się światło", tyle że ono zapaliło się jak miałam już zakupy na taśmie, więc czegoś tu nie rozumiem !!!nie będę tolerować takiego zachowania gburowatego i lekceważącego do drugiego człowieka ! To jest brak poszanowania mojego zdrowia i czasu Dodam jeszcze że złoże oficjalna skargę na tego kasjera ! Przez takich potem obrywają fajne i pracowite osoby bo człowiek ma odrazę od razu do całego sklepu !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ALDI?

ALDI znajduje się przy Pelplińska 39, Fordon, 85-794 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ALDI?

Można skontaktować się z ALDI pod numerem +48 800 118 118

Jak można dotrzeć do ALDI?

Do ALDI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements