Zupa z trupa, sajgonki smakują jak kotlety mielone a dziewczyna dostała makaron co smakuje jak ten z oyakaty a do tego kurczak w tym makaronie był zimny. Jedna gwiazdka za klimatyczną świeczkę.
Zdjęcia
Opinie
-
Darek ★☆☆☆☆
-
Mar_Lew ★★★★☆
Smaczne jedzenie porcję duże, spokojnie idzie się najeść cena całkiem spoko, ale ciut wyższa niż w przeciętnym chińczyku.
-
MIRELA GM ★★★★☆
Jedzenie jest smaczne (mąż był zachwycony), porcje wystarczające, obsługa miła. Za dwie porcje kaczki po pekińsku z jedną wymianą ryżu na smażony makaron zapłaciliśmy 97 złotych. Nieduże wnętrze z prostym, minimalistycznym wystrojem tworzy całkiem przyjemną atmosferą. Akwarium z rybkami to miły akcent. W ciepłe dni niestety jest tu dosyć duszno, na zewnątrz przeszkadza spory ruch uliczny i hałas przejeżdżających samochodów. Mamy sentyment do tego miejsca. To tutaj, prawie 40 lat temu, pierwszy raz posmakowaliśmy potraw kuchni azjatyckiej. Minusem restauracji jest toaleta, nie zachęca do skorzystania.
-
Evgeniy Nox ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce! Ogromny wybór dań, każde przygotowane z taką różnorodnością składników, że smak naprawdę zaskakuje. Czas oczekiwania na jedzenie około 10 minut, a podanie i smak na najwyższym poziomie. Wszystko świeże, aromatyczne i bardzo smaczne – byłem zachwycony! Atmosfera przytulna, obsługa miła i pomocna. Na pewno wrócę ponownie i mogę śmiało polecić każdemu, kto lubi dobre jedzenie i szybki serwis
-
Kichu 123 ★★★★★
Polecam pikantno-kwaśną zupę a dla odważnych przy zamawianiu proszę powiedzieć że ma być "wyciskacz". Otrzymujemy wtedy miseczkę pysznej zupy w wersji bardzo bardzo ostrej. Na drugie zamówiliśmy pikantną kaczkę. W pomieszczeniu kilka stolików a pod parasolem na zewnątrz dwa duże stoły po 8 osób i jeden dwu osobowy ale tak lekko w przejściu. Co do miejsca jako całości: trzymają poziom jakości jedzenia od wielu lat. Zwykle zamówienia na telefon z odbiorem osobistym i to ogranicza stres z parkowaniem. Dziś rodzinna kolacja. "Wyciskacz" sprawił, że się wzruszyłem, aż łezki popłynęły z oczu. Na drugie chrupiący kurczak. Wszystko pyszne, świeże, smaczne. Polecam.
-
czorcio ★★★★★
Jedzonko pyszne i w bardzo dobrej cenie. Klimat bez luksusów ale czysto i schludnie. Obsługa, kelnerka niezbyt umiejąca doradzić ale miła. Warto spróbować. Polecam.
-
Danuta Schachta ★☆☆☆☆
Zupa krewetkowa to kisiel ze smierdzących krewetek najgorszego sortu,bez przypraw,bez smaku,totalne dno.Restauracja nie przyjmuje reklamacji,ponieważ dostawa była przez glovo,więc tam miałam sobie zlozyc skargę, natomiast glovo nie odpowiada za smak przywożonych dań
-
Klekot82 ★★☆☆☆
Kurczak na chrupko na gorącym półmisku. Oczykiwałem lepszego smaku kurczaka, jakby wcześniej usmażony i tylko odsmażony po raz drugi, ryż zimny. Cena 25zł.
-
Maciej Kalata ★★★★★
Pyszne świeże rewelacyjne ! :) kurczak słodko pikantny zupa również rewelacja pikantna
-
Kamila L ★☆☆☆☆
Smażony makaron z wołowiną to kilka kawałków mięsa z makaronem z zupki chińskiej! Ten okropny makaron zabił wszystko co tam jeszcze było. Ochyda. Gdybym wiedziała to wzięłabym chociaż ryż i może poczuła inne smaki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Wietnamska Sajgon?
Restauracja Wietnamska Sajgon znajduje się przy Chocimska 14, 85-078 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Wietnamska Sajgon?
Można skontaktować się z Restauracja Wietnamska Sajgon pod numerem +48 513 191 334
Jak można dotrzeć do Restauracja Wietnamska Sajgon?
Do Restauracja Wietnamska Sajgon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku