Restauracja dogodnie zlokalizowana tuż przy samym rynku, charakteryzuje się przyjemną atmosferą, umożliwiającą miłe spędzenie czasu. Obsługa jest miła i profesjonalna, chociaż czekaliśmy prawie pół godziny na zrealizowanie zamówienia, przy czym niemal wszystkie stoliki były zajęte. Dania ładnie podane i przede wszystkim naprawdę bardzo smaczne, dlatego chętnie wrócę do tego miejsca, aby wypróbować inne pozycje z menu. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Pr ★★★★★
-
Przemysław Woźnica ★★★★☆
Jedzenie okej, pierś z sosem bardzo smaczna, sos kurkowy super komponuje się z mięsem Z klepaczem mam ten problem, potrawa ta ma taką strukturę (duże kawałki, tarkowane na „grubym oczku”) i dość mączne w środku ale tylko w małym kawałku Sos i gulasz jak najbardziej polecam.
-
Xyz ★★☆☆☆
Kurcze ale się zawiodłam, urocze, piękne wnętrze, ale jedzenie paskudne,placek gumowaty, czarny, sama mąka, pełno soli, fuj chyba najgorszy jaki jadłam, golonka zimna, kapusta bez wyrazu. No cóż
-
Jolanta Biedroń ★★★★★
Bardzo smaczne śniadanie. Opcja kawy przelewowej za 6zl (miły gest – dolewki bez ograniczeń, smak przeciętny, mleko dodatkowo płatne). Kiełbaski w śniadaniu angielskim aromatyczne i idealnie doprawione, jajko z płynnym żółtkiem, świeża i chrupiąca bułka, pyszny boczek– wszystko na plus. Jajka po turecku z płynnym żółtkowemu podane na sosie jogurtowym, chałka chrupiąca, słodka, niecodzienne polaczenie, na pewno tu wrócimy. Minus za to, że w lokalu przebywały psy, również na kanapach – dla nas to niekomfortowe, mimo że obsługa twierdzi, że kanapy są sprzątane raz dziennie na koniec dnia.
-
Agnieszka Tułodziecka ★★★★☆
Obsługa bardzo miła i pomocna, uśmiechnięty pan kelner. Tu plus, niestety na jedzenie czekaliśmy 45 minut, co prawda rosół był szybciej, ale czekanie na główne dania 45 to przesada. Samo jedzenie też nie było fenomenalne. Rosół dobry, ale reszta poniżej średniej. Pierogi miały grube niedobre ciasto.
-
Aga W (Agu) ★★★★★
Mile płynie czas spędzony w restauracji Katarynka. Atmosfera przyjazna, spokojne, relaksujące utwory muzyczne lecą w tle. Przytulnie, jak w rodzinnym domu urzadzone wnętrze. Bardzo podobają mi się malowidła na ścianach - papugi, roślinki oraz wiatraki w kształcie pięknych kwiatów. Obiady i deser bez żadnych uwag . Dobrze usmażony kotlet schabowy z przepyszną kapustką zasmażaną. Tak samo pierogi ze szpinakiem i twarogiem podawane z sosem koperkowym - bardzo smaczny farsz. Zupa krem pomidorowa z lanymi kluskami ma wyrazisty smak. Na deser polecam spróbować ciasta czekoladowego z płatkami kukurydzianymi - rewelacyjny smak na uwieńczenie czasu w Katarynce. Obsługa profesjonalna. Każda Pani kelnerka uśmiechnięta i Serdeczna. Brak jakichkolwiek niedobrych doznań. Polecam wpaść do Katarynki na obiad całą rodziną.
-
Zbigniew K ★★★★★
Polecam to miejsce do spożycia obiadu, lunchu lub dobrego ciasta z pysznym lodem i kawą. Cenowo w porównaniu do innych lokali jest tanio. Obsługa miła chociaż przy pomyleniu podanej sałatki nie było słowa przepraszam za błąd. Niestety golonki nie polecam - nie była upieczona a przygotowana w wodzie - smakowała jak gotowiec z torebki. Niemniej jednak ciekawe miejsce i dobre jedzenie.
-
Marcin July ★★☆☆☆
Niestety jakość jedzenia daje wiele do życzenia - niestety byłem zawiedziony. Cena nie adekwatna do jakości. Placki ziemniaczane wodniste i miały więcej cebuli niż ziemniaków - dania dla dzieci. Mój Klepacz Kujaw Kujawski - (placek po węgiersku) totalna porażka bez smaku, jedynie dobry gulasz do niego. Sugerowałem się opiniami Nie wiem za co jest taka ocena restauracji!! Czekałem na jedzenie 50 min - dramat. Dzieciaki już chciały wyjść bo niestety czas oczekiwania był zbyt długi. Kiedy chciałem zjeść na zewnątrz Pani powiedziała że nie ma miejsca bo rezerwacja za 30 min. Kiedy zakończyliśmy jeść przyszedł klient od rezerwacji i powiedział że on wcale nie chce zjeść na ogródku tylko woli wewnątrz. Brak profesjonalizmu. Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro i Apartamenty Katarynka?
Bistro i Apartamenty Katarynka znajduje się przy Niedźwiedzia 3, 85-103 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro i Apartamenty Katarynka?
Można skontaktować się z Bistro i Apartamenty Katarynka pod numerem +48 523 203 095
Jak można dotrzeć do Bistro i Apartamenty Katarynka?
Do Bistro i Apartamenty Katarynka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku