Opinie

  1. Mati O ★★★★★

    Spontaniczna decyzja o odwiedzinach tego miejsca. Strzał w 10 to mało powiedziane! Klimat, obsluga no i oczywiscie jedzenie na 10! Na pewno zobaczymy się w przyszłości.

  2. D S ★★★★★

    Przepyszne domowe jedzenie w naprawdę przystępnych cenach. Każda propozycja jest warta polecenia. Pyszne i pożywne zupy. Warto wstąpić gdy robi się zakupy w okolicznych sklepach, a wciąż mało osób wie o tym miejscu. Fajnie gdyby kiedyś powstał jakiś punkt również w centrum miasta. Polecam

  3. Marek Perepeczko ★★★★★

    Po powrocie z wakacji wstąpiliśmy na domowe polskie obiady , warte polecenia , ceny rozsądne , smaki domowe , miła obsługa , polecam i pozdrawiam z centrum Polski

  1. Jakub Maciejewski ★★★★★

    Zachęcony dobrymi opiniami zdecydowałem się spróbować... i to był strzał w dziesiątkę! Już z daleka - mimo bliskości zamknięcia - widać było sporo osób czekających na zamowienie lub już jedzących. Pomyślałem - skoro lokalsi przychodzą, musi być dobre. I nie myliłem się! Zamówiłem zupę gulaszową i "najbardziej polskie drugie danie", czyli schabowego z ziemniakami i surówką. Za całość zapłaciłem 42 zł. Na pierwszy rzut oka może i sporo (bo są bary oferujące obiad już za 30 zł), ale porcje były na prawdę bardzo duże i nie ma co na to żałować grosza! Zupa pyszna, aromatyczna, pełna mięcha, warzyw i smaku! Już nią się nieźle najadłem, a po chwili wjechał schabowy... a raczej 2 schabowe, nieco ziemniaków i - według mnie - troszkę za mała porcja surówki colesław. Mięso dobrze rozbite, z chrupiącą, niezbyt grubą panierką, dobrze doprawione. Ziemniaki w formie "kulek" puree z koperkiem. Całość przyjemnie wjechała, bardzo mocno nasycając. Ekipa bardzo miła. Pani przy ladzie od razu ostrzegła o dłuższym czasie oczekiwania z uwagi na nawał zamówień, ale warto było czekać. Co do lokalu, można się było doczepić o brak WC (chociaż wizyta po jedzeniu nie była konieczna) i trochę luźne, bujające się krzesło.

  2. Izabela Mackiewicz ★★★★★

    W sezonie trzeba nastawić się na spore kolejki, choć sporo osób bierze dania na wynos, więc nie ma problemu z miejscem siedzącym. Byliśmy kilka razy 4 osobową rodziną i zawsze bezproblemowo.Stoliki sprzątane na bieżąco. Czysto i przyjemnie. Przede wszystkim bardzo duże porcje, tzw.dolewka kompotu i krótki czas oczekiwania od złożenia zamówienia, choć to też zależy od osoby obsługującej, a jest ich kilka. Tu pochwały dla młodego pana, który jest bardzo miły, chętnie doradza i troszczy się do samego końca o klienta. . Jedyne co mogę stwierdzić na minus to za dużo soli we wszystkim co jedliśmy i kleiste ciasto w pierogach( porcja 6 olbrzymich pierogów nie do zjedzenia na raz, niestety farsz to praktycznie same ziemniaki)

  3. Paweł W. ★★★★★

    Nosiłem się z zamiarem odwiedzenia Łyżki od dłuższego czasu. Jestem przemile zaskoczony tym miejscem. Bardzo smaczne, domowe zupy. Porcje od serca i naprawdę jest to chyba jedyne miejsce, w którym udało mi się nasycić samą zupą. Kanapki również są godne polecenia. Na miejscu sympatyczna obsługa. A to wszystko za niewielkie pieniądze.

  1. Hubert Kazimierczak ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie(zamówiłem dwa różne dania i dwie różne zupy-żurek...dawno takiego dobrego nie jadłem!)tanio 22zł danie a zupa 12zł.Szczerze polecam, obsługa też fajna!

  2. Filip Staszak ★★★★★

    Pierwszy kęs śniadania przypomniał mi czasy pontyfikatu Jana Pawła II, wspaniałe odczucia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Łyżka Bistro?

Łyżka Bistro znajduje się przy Szajnochy 2, 85-738 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Łyżka Bistro?

Można skontaktować się z Łyżka Bistro pod numerem +48 790 720 696

Jak można dotrzeć do Łyżka Bistro?

Do Łyżka Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements