Opinie

  1. Krzysztof Golec ★★★★★

    Kuchnia orientalna Thien Long, Osielsko, ul. Szosa Gdańska. Dawniej był tu słynny "Baj" przy młynie. Dziś kolejni właściciele rozwijają tajniki wietnamskiej kuchni, według naszych wyliczeń od 3 lat. Rzeczywiście sporo zmian, także w wystroju w środku. Stylowe lampy, galeria zdjęć z Wietnamu, bar w centralnym miejscu. Jeśli chodzi o dania, to powiedzmy szczerze... bardzo nam smakowały - sajgonki robione przez szefa kuchni. Do tego ryż – co ważne – na sypko i b. dobra surówka z ostrym sosem. Nie mogliśmy sobie odmówić wołowiny na gorącym półmisku, charakterystyczny smak (trawa cytrynowa), warzywa, wietnamskie przyprawy. Do odmiennego o chińskiej kuchni smaku trzeba się przyzwyczaić, ale całość przyrządzona z sercem, smacznie, a możliwość pałaszowania pałeczkami tylko podkreśliła wyjątkowość kuchni Thien Long. Bardzo empatyczna kelnerka (pani Oliwia), oryginalny smak, szybka obsługa gości przekonała nas do tego, że zajrzymy tu ponownie. Na uwagę zasługuje b. dobre położenie tuż przy głównej drodze w Osielsku, wolne (darmowe) miejsca parkingowe, naprawdę duży wybór dań, możliwość zamówienia na wynos. Ceny mocno akceptowalne, a porcje raczej nie do przejedzenia.

  2. Konrad Hojan ★★★★★

    Pyszne jedzenie. Różnorodne smaki. Zupy gorące. Każda ma inny smak. Bardzo dobre sajgonki. Fajne miejsce. Spokojny wystrój. Spokojna muzyka. Można spokojnie zjeść. Miejsce położone przy trasie. Można łatwo zaparkować samochód.

  3. Sławomir Ostrzycki ★★★☆☆

    Pisze nie po to aby zrazić klientów bo myślę że miejsce ma potencjał ale chciałbym dać do zastanowienia właścicielom restauracji o co chodzi. Myślę że macie miejsce super przy drodze i w Osielsku gdzie każdy chce zjeść chińczyka ale jedzenie macie bardzo słabe. Zupy wszystko na jedno kopyto i tak zagęszczone jak bym pił sos ( żelatynowa konsystencja). A inne potrawy poprawne ale bez powiedzenia o jakie smaczne przyjadę następnym razem. Przyjeżdżam co 3-4 miesiące mówiąc dam wam szansę ale no niestety cały czas to samo wolę jechać 30km do Jasmina niż pod nosem podjechać do was . Posmakujcie w innych restauracjach jak to wygląda i zmieńcie coś. Pozdrawiam 3mam kciuki. Obsługa super miejsce oki ale jedzenie się nie broni

  1. Agnieszka Swidowska ★★★★★

    Domek jest niepozorny i nie zachęca do wejścia , ale warto zajrzeć , bo jedzonko dobre. Mi smakowało. Kurczak rzeczywiście chrupki i smaczny, a porcja frytek do tego można powiedzieć , że potrójna w porównaniu do innych restauracji . Ryż z warzywami też dobry. Porcje solidne. Tak , jak ktoś wcześniej napisał każde danie ma swój smak, co nie jest oczywiste w innych lokalach tego typu. Pani bardzo miła . Wszystko gra. Polecam !

  2. Krwawa Orlica ★★★★☆

    Zacznę od zalet:) miła obsługa, dobra lokalizacja, przystępne ceny i duże porcje tak duże że po zjedzeniu zupy poprosiłem o zapakowanie głównego dania na wynos co ciekawe zapakowanie gratis. Danie z ryżem można zamienić na frytki za dopłatą. Frytki ciężkie wyjątkowo smaczne. Na pochwałę zasługuje również fakt iż Syn nie lubi warzyw i dostał wołowinę z frytkami bez warzyw czego nie było w menu. Niestety dania słodko-kwaśne które z żoną zamówiliśmy były tylko słodkie porcje duże ale smak słaby. Może to kwestia wybranych dań ale zdecydowanie nie zachwyciły nas smakiem. W przypadku dużego głodu polecam jednak jako niedzielne wyjście z rodziną odradzam.

  3. Jarek Łebek ★★★☆☆

    Bywałem w wielu orientalnych restauracjach, aczkolwiek nigdy nie miałem w ich przypadku, tak dużego rozstrzału oceny. Klimatu orientalnego nie uświadczymy. Restauracja wygląda jakby miał być nam zaraz podany kotlet z ziemniakami, ew. Dobry chleb ze smalcem. Prezencja, walory estetyczne i poziom czystości lokalu pozostawiają wiele do życzenia. Ale to na szczęście jedyne główne wady tego miejsca. Obsługa miła (Wielozadaniowa Pani, od obsługi, przyjmowania zamówienia i podania dań), mimo że odrobinę gubiąca się w zleceniach), dająca radę w naszym przypadku pociągnąć cały nasz pobyt nienagannej obsłudze. Jedzenie również w swojej cenie bardzo smaczne i zachowujące orientalne doznania. Możliwość przyjęcia z psem, co w naszym przypadku było kluczowe, również sprawiło, że pobyt był udany, smaczny i miły. Dla fanów kuchni orientalnej, jest to dobra pozycja. Aczkolwiek byłbym bardziej skłonny udzielić lepszej opinii, gdybym zamawiał z dowozem. Gdyż sam lokal, nie ma zbyt wiele do zaoferowania.

  1. Dawid Daf ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne. Duże porcje, dużo warzyw i różnorodność przypraw. Krótki czas oczekiwania. Wołowina syczuańsku pyszna i ostra polecam

  2. Joy Lee ★★★★★

    W porównaniu jakoś do ceny daję 5. Duże porcje, w smaku wszystko było OK.

  3. Wojtek ★★★★★

    Wczoraj zamówiliśmy udon z kurczakiem, makaron sojowy z krewetkami i kurczaka z warzywami. Wszystkie trzy potrawy bardzo dobre a porcje solidne. Dzisiaj udon z krewetkami jeszcze lepszy. Dania przygotowane zgodnie z czasem podanym podczas zamawiania. Wasza restauracja zyskała nowych stałych klientów, na pewno będziemy często wracać:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuchnia Orientalny ThienLong?

Kuchnia Orientalny ThienLong znajduje się przy Szosa Gdańska 19c, 86-031 Osielsko, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuchnia Orientalny ThienLong?

Można skontaktować się z Kuchnia Orientalny ThienLong pod numerem +48 788 176 688

Jak można dotrzeć do Kuchnia Orientalny ThienLong?

Do Kuchnia Orientalny ThienLong można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements