Opinie

  1. Karolina Goc ★☆☆☆☆

    Długi okres oczekiwania, brak możliwości płatności kartą, krewetka w tempurze bardzo tłusta na nie świeżym oleju.. w pomieszczeniu słaba wentylacja, nie przyjemny zapach..

  2. Karolina “Karolina777” G ★☆☆☆☆

    Długi okres oczekiwania, brak możliwości płatności kartą, krewetka w tempurze bardzo tłusta na nie świeżym oleju.. w pomieszczeniu słaba wentylacja, nie przyjemny zapach..

  3. Robert Kowalski ★☆☆☆☆

    Uwielbiam rybe Uwielbiam. Jestem smakoszem ryby i jadłem ją w różnych zakątkach świata i wiem że świeża surowa ryba pachnie i odpowiednio przyprawiona smakuje wręcz wykwintnie!!! Szczera Opinia ludzie bo za dużo tu gwiazdek. Dziś 20.12.22 wydałem 75zl wygląd dania 9/10 smród dania i ryby rozkładającej się 10/10 wszystko ale to wszystko w tym daniu było przesiąknięte smrodem i nawet ta magi w butelce malej plastikowej nie zabijała tego smrodu. Wyrzuciłem 75 zł przez balkon nie polecam !!!

  1. fuisher 115 ★★★★★

    Najlepszy ramen na świecie!!! Za pierwszym razem nie byłem zadowolony ale teraz... jest świetnie! Obsługa bardzo miła. Ramen pożywny, i smaczny. Polecam każdemu! Ps. jeśli ktoś się skarży, że długo trzeba czekać to odpowiem tylko, że nie należy się dziwić, ponieważ jest on na miejscu, dokładnie robiony.

  2. atrapa kreta ★★★★★

    Najlepszy ramen na świecie!!! Za pierwszym razem nie byłem zadowolony ale teraz... jest świetnie! Obsługa bardzo miła. Ramen pożywny, i smaczny. Polecam każdemu! Ps. jeśli ktoś się skarży, że długo trzeba czekać to odpowiem tylko, że nie należy się dziwić, ponieważ jest on na miejscu, dokładnie robiony.

  3. Wiktoria Klara ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Zamówiłam Pad med mamuang, około godzinę po zjedzeniu zaczęłam się strasznie źle czuć (zawroty głowy, wymioty) co za tym idzie? Zatrucie pokarmowe :) Już nigdy nic nie zjem z tej restauracji i każdemu odradzam.

  1. Karolina ★★★☆☆

    Sushi jest bardzo małe, rolka fushion i california jest wielkości hosomaków. W środku powinno być więcej dodatków, bo niestety cena w tym wypadku nie jest adekwatna do jakości i wielkości.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domo sushi?

Domo sushi znajduje się przy Konstytucji 3 Maja, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domo sushi?

Można skontaktować się z Domo sushi pod numerem +48 519 118 913

Jak można dotrzeć do Domo sushi?

Do Domo sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements