Długi okres oczekiwania, brak możliwości płatności kartą, krewetka w tempurze bardzo tłusta na nie świeżym oleju.. w pomieszczeniu słaba wentylacja, nie przyjemny zapach..
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Goc ★☆☆☆☆
-
Karolina “Karolina777” G ★☆☆☆☆
Długi okres oczekiwania, brak możliwości płatności kartą, krewetka w tempurze bardzo tłusta na nie świeżym oleju.. w pomieszczeniu słaba wentylacja, nie przyjemny zapach..
-
Robert Kowalski ★☆☆☆☆
Uwielbiam rybe Uwielbiam. Jestem smakoszem ryby i jadłem ją w różnych zakątkach świata i wiem że świeża surowa ryba pachnie i odpowiednio przyprawiona smakuje wręcz wykwintnie!!! Szczera Opinia ludzie bo za dużo tu gwiazdek. Dziś 20.12.22 wydałem 75zl wygląd dania 9/10 smród dania i ryby rozkładającej się 10/10 wszystko ale to wszystko w tym daniu było przesiąknięte smrodem i nawet ta magi w butelce malej plastikowej nie zabijała tego smrodu. Wyrzuciłem 75 zł przez balkon nie polecam !!!
-
fuisher 115 ★★★★★
Najlepszy ramen na świecie!!! Za pierwszym razem nie byłem zadowolony ale teraz... jest świetnie! Obsługa bardzo miła. Ramen pożywny, i smaczny. Polecam każdemu! Ps. jeśli ktoś się skarży, że długo trzeba czekać to odpowiem tylko, że nie należy się dziwić, ponieważ jest on na miejscu, dokładnie robiony.
-
atrapa kreta ★★★★★
Najlepszy ramen na świecie!!! Za pierwszym razem nie byłem zadowolony ale teraz... jest świetnie! Obsługa bardzo miła. Ramen pożywny, i smaczny. Polecam każdemu! Ps. jeśli ktoś się skarży, że długo trzeba czekać to odpowiem tylko, że nie należy się dziwić, ponieważ jest on na miejscu, dokładnie robiony.
-
Wiktoria Klara ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Zamówiłam Pad med mamuang, około godzinę po zjedzeniu zaczęłam się strasznie źle czuć (zawroty głowy, wymioty) co za tym idzie? Zatrucie pokarmowe :) Już nigdy nic nie zjem z tej restauracji i każdemu odradzam.
-
Karolina ★★★☆☆
Sushi jest bardzo małe, rolka fushion i california jest wielkości hosomaków. W środku powinno być więcej dodatków, bo niestety cena w tym wypadku nie jest adekwatna do jakości i wielkości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domo sushi?
Domo sushi znajduje się przy Konstytucji 3 Maja, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domo sushi?
Można skontaktować się z Domo sushi pod numerem +48 519 118 913
Jak można dotrzeć do Domo sushi?
Do Domo sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku