Nie wiem skąd te przychylne oceny odnośnie czystości. Pokoje są po prostu brudne. Zwłaszcza łazienka, którą mam wrażenie że nie była myta od bardzo dawna. Zasłony są tak szare i śmierdzące że czuć to tylko jak wchodzi się do pokoju. Płyta palnikowa- działa jeden palnik. Suszarka do włosów z rozwalonymi kablami. Sztućce, garnki wszystko z innej parafii. Część lampek przy łóżku nie działa, wyłamane przyciski. Przez to wszystko człowiek ma wrażenie, że wchodzi do jakiegoś brudnego miejsca. Jedyny plus to lokalizacja nic poza tym.
Zdjęcia
Opinie
-
madzixon wu ★☆☆☆☆
-
JakubR ★★★★★
O NIE. jechaliśmy do ciotki stasi i odziwo tym razem nie wylądowaliśmy w niemczech, ale to już inna historia. okazało się że mieszkała pod mostem a wcześniej zapraszała nas na tydzień do jej domu. oczywiście rozumiem sami mieszkamy z małżonką pod mostem ale my przynajmniej mamy zamontowane kaloryfery . co prawda te nasze też nie działają no ale zawsze coś. no i przenocowaliśmy się w hotelu. Tragedia! trzeba było płacić a jak dobrze wiadomo nie mamy złamanego grosza na koncie ech... już wolałem te Niemce
-
Artur K ★★☆☆☆
Apartament VIP bardzo ładny ale niestety ogrzewanie ustawione na bardzo niskie temperatury a zwiększanie stopni na regulatorach nic nie dawało. Mieliśmy 17 stopni w pokoju przez cały pobyt. Nie było również ciepłej wody. Wracamy z Bydgoszczy niestety przemarznięci i marzymy o kąpieli. Obsługa wyłącznie telefoniczna odpowiedziała nam, że ma 24godziny na reakcję. W innym apartamencie goście mieli wodę i wafelki. U nas niczego nie było, mimo że to najdroższy z dostępnych w budynku pokoi. Nie polecam.
-
Pawel ★★☆☆☆
W pokoju unosi się charakterystyczny smród od wieków nie czyszczonej klimatyzacji. Po drugie ściany są tak cienkie że słychać dosłownie każde słowo wypowiadane przez ludzi w pokoju obok, a dwójka podpitych gości, która zjawiła się ok 4 rano, wybudzila cały budynek po prostu śmiejąc się głośno w swoim pokoju. Na plus czystość w pokojach.
-
Hania Bortkiewicz ★★★★★
Najlepszy pod względem obsługi i komfortu. Piękny hotel. Uwielbiamy tu przyjeżdżać. Polecam.
-
Pan Kuba ★★★★★
Jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości jeżeli chodzi o miejsce noclegowe jakie odwiedziłem. Czyste, przestronne pokoje, bogate wyposażenie i świetna lokalizacja. Zdecydowanie warto!
-
Bartłomiej Buszka ★★★★★
Apartamenty bardzo czyste zadbane i przestronne. Wyposażone we wszystko co potrzebne. Nic nie brakowało. Wykonane ze smakiem. Na każdym kroku widać dbałość właścicieli i każdy szczegół. Pokoje klimatyzowane. Na ogromy plus zasługuje bliskość hotelu od bydgoskiego Rynku i wyspy Młyńskiej. Szczerze polecam !
-
Rafał Radwański ★★★★★
Byliśmy tylko na jedną noc ale było bardzo przyjemnie. Wszystko dograne z mega dbałością i super smakiem. Piękny i czyściutki apartament ze wszystkim czego potrzeba. No może brakuje klimatyzacji (byliśmy w okropny upał) ale za to jest super wydajny wentylator który robi robotę. Na koniec poznaliśmy właścicielkę która jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Polecam na krótki jak i dłuższy wypad do Bydgoszczy bo naprawdę warto
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Softly Residence?
Softly Residence znajduje się przy Długa 70, 85-034 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Softly Residence?
Można skontaktować się z Softly Residence pod numerem +48 538 388 828
Jak można dotrzeć do Softly Residence?
Do Softly Residence można dotrzeć, korzystając z poniższego linku