Opinie

  1. Kazimierz Trzop ★★★★☆

    Jesteśmy w charakterystycznym miejscu, gdzie nasza królowa rzek WISŁA kończy swój bieg po pokonaniu 1047km. z pod Baraniej Góry.... i pomyśleć że troszeczkę tej wody przepłynęło przez moją działkę. Platforma stalowa, bezpieczna, panorama na każdą stronę. Znajduje się w rezerwacie, średnio dostępne. My byliśmy na rowerach, jadąc ścieżką wzdłuż Wisły... niestety końcowe 300m trzeba podprowadzić... Warto zaliczyć.

  2. Joanna ★★★★★

    Bez dobrego sprzętu nic nie zobaczycie niestety :( najszybciej dojdzie się tam wąskimi ścieżkami przy samym zalewie , potem jest dużo piasku także rowerami nie polecam się wybierać , nie jest to lekka trasa , ale też nie jakoś mega ciężka :) idealna na dłuższy spacer. Zalecam wziąć off na komary i kleszcze oraz wygodne buty :)

  3. Jakub Ł. ★★★★☆

    Bardzo unikatowy i piękny teren. Świetnie widać stąd foki na skale kilkaset metrów od brzegu. Nie rozumiem natomiast dlaczego co chwilę spokój przerywa im łódka albo skuter wodny podpływający bardzo blisko i głośno na silniku spalinowym. Na pewno fajnie jest poskakać szybką łódką przez falę Wisły i Bałtyku, ale czy musi to być tutaj?

  1. Andrzej Tuczapski ★★★★★

    Super platforma i widok na stado wylegujæcych się fok. Pani że służby ochrony bardzo miła, użyczyła nam lornetkę. Spacer wzdłuż ujścia Wisły bardzo ciekawy i oryginalny. Stada perkozów i łabędzi.

  2. Łukasz Pluciński ★★★★☆

    Dojście trochę męczące,przez las później piaszczysta droga, ale pol godzinki każdy da rade. Piękne widoki nagrodzą wysiłek, ciekawe miejsce z punktu geograficznego zobaczyć gdzie wisla po przepłynięciu całej Polski wpływa do morza, jeśli ktos liczy na obserwacje fok koniecznie trzeba zabrać lornetkę.

  3. Sylwia T. ★★★★★

    Widok z platformy na Zatokę Gdańską, ujscie Wisły i rezerwat Mewia Łacha. Teren wokół balkonu piaszczysty, spotkaliśmy tam też bobra - na zdjeciu pod drzewem. W sezonie kiedy jest zielono - warto użyć czegoś na kleszcze, ubrać się odpowiednio.

  1. Tomasz W (W) ★★★★★

    Rewelacja. Prom co pół godziny-duża atrakcja, zwłaszcza dla dzieci.Droga wzdłuż zachodniego brzegu Wisły jak górski szlak. Do połowy da się dojechać na rowerze, później trzeba pchać po piachu. Warto zabrać lornetkę. Foki leżały na wschodnim brzegu Wisły. Trzeba tam pojechać

  2. Dariusz Chojnacki ★★★★★

    Piękny widok na wpływającą do morza Wisłę. Naprawdę warte odwiedzenia miejsce. Dzika natura! Jedyny minus to trudne dojście przez piach na wydmach. Ale widok rekompensuje tą niedogodność. Gorąco polecam odwiedziny.

  3. streets_grammer _ ★★★★★

    Piękne miejsce widokowe na ujscie wisly, zatokę oraz całe trójmiasto. Przy odrobienie szczęście można dostrzec foki wylegujące się na łasze. Warto w to miejsce zabrać ze sobą lornetkę, ponieważ często można zobaczyć ciekawe ptaki. Spacer w to miejsce polecam zaplanować poza weekendami, ponieważ ciężko z parkingiem jak i spora ilość ludzi odbiera przyjemność z obcowania z naturą. Dojście z parkingu zajmuje ok godziny. Pięknie tam o każdej porze roku.

  1. Rafał Szewczyk ★★★★★

    Wracam tam co miesiąc , uwielbiam to miejsce. Reset organizmu po całym tygodniu. polecam wszystkim którzy cenią sobie spokój ciszę i kontakt z naturą. Trasa z parkingu do wieży widokowej i spowrotem około 6km. Pogoda musi być ładna wtedy jest najlepszy widok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Platforma Widokowa?

Platforma Widokowa znajduje się przy Wyspa Sobieszewska, 80 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Platforma Widokowa?

Do Platforma Widokowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements