Słuchajcie, jeżeli szukacie super pokoju 1 osobowego z łazienką to lepszego nie znajdziecie w całej Bydgoszczy, no chyba że za cenę 4 razy wyższą. Pokoje są naprawdę bardzo czyste, widać że remont był bardzo nie dawno. Darmowy parking. Szczerze polecam i to z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Gregorczyk ★★★★★
-
Cezar Czarnocki ★★★★★
Polecam miejsce , bylem 2 razy . Tanio , czysto, wygodne lozka, fajne lazienki . Styl minimalistyczny jak dla mnie najlepszy . Spoko recepcja , zero presji . Ladny zapach na samo wejscie ! Polecam nie przeplacaj, sprawdz to miejsce . Pozdrawiam , Cezar !
-
Kajo ★★★★★
Nocowałem dwa razy, raz w pokoju ze wspólną łazienką i raz z prywatną. Wszędzie jest czysto, z tym nie ma żadnego problemu, łóżka wygodne, telewizor. Kuchnia i łazienki wspólne też czyste, widać że cały czas ktoś się tym zajmuje. Pan na recepcji bardzo miły, wejście do recepcji jest od tył. Dla mnie jest to idealny nocleg dla studenta na weekend, jedyny minus to rozwalony prysznic ale wiem, że zaraz ktoś się tym zajmie :)
-
Aga Sobczak with Brave Heart ★★★★★
Przyjemny hostel w przyjemnej spokojnej okolicy ze słonecznym tarasem z widokiem na drzewa i ptaszkami śpiewającymi od rana - super na poranną kawę:-) Wszyscy z pracowników hostelu byli bardzo przyjaźni i pomocni, a przede wszystkim elastyczni. Już dawno nie spotkałam się z tak życzliwą obsługą klienta i zrozumieniem człowieka w podróży:-) Gorąco polecam - miło, przyjemnie, czysto, spokojnie i przyjaźnie:-)
-
E. Laskowska ★★★★★
Polecam! Doskonałe miejsce na nocleg, zarówno na jeden jak i na kilka dni. Przystępne ceny, czysto i przyjemnie, wygodne łóżka. Nowoczesny wystrój i mnóstwo udogodnień jak w dobrej klasy hotelu, a w przyjemnej kuchni z jadalnią można się poczuć jak w domu. Na piętrze można skorzystać również z obszernego tarasu. Prywatny parking. Obiekt w otulinie lasu zachęca do spacerów. Dobrze skomunikowany z Centrum. Wokół cisza i spokój, dobre miejsce zapewniające cudowny relaks. Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie. Na pewno skorzystamy ponownie.
-
Mateusz Wyrzykowski ★★★★★
Super miejsce. Spaliśmy z kolegą podczas Ultramaratonu rowerowego. Nie było problemów z rowerami. Jest kuchnia, herbatka kawa dla gości. Czyściutko i elegancko. Polecam
-
Ewelina Sokalska ★★★★★
Bardzo czyste, zadbane, ładnie urządzone pokoje, higieniczne i przyjemne łazienki, cały teren hostelu jak i wnętrza utrzymane w nienagannej czystości i porządku, bardzo przyjemna recepcja, która na "dzień dobry" wita gościa przyjemnym wystrojem, dyplomy na ścianach recepcji, na których widnieją dyplomy pieska właścicieli świadczą o tym, że są miłośnikami psów co świadczy o niczym innym jak tylko o tym, że właściciele są dobrymi przyjaznymi ludźmi. Gorąco polecam! Miejsce idealne do odpoczynku dla przyjezdnych jak i ludzi, którzy szukają odpoczynku. Bydgoszcz to bardzo ładne miasto i jak tylko będę miała okazję tu wrócić to napewno jeszcze nie raz skorzystam z Państwa hostelu, to niewątpliwie jedno z najlepszych miejsc do zatrzymania się na nocleg w tym mieście!
-
Dawidek ★★★★★
Pokoje fajne, czyste, polecam Na duży plus dwie kuchnie całkiem dobrze wyposażone. Jedyny minusik to ściany zrobione chyba z kartonu gdyż słychać każde słowo sąsiadów
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hostel SMS?
Hostel SMS znajduje się przy Igrzyskowa 10A, Fordon, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hostel SMS?
Można skontaktować się z Hostel SMS pod numerem +48 884 898 080
Jak można dotrzeć do Hostel SMS?
Do Hostel SMS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku