Opinie

  1. Magda Rojek ★☆☆☆☆

    Wszystko ciągle się rozwala a nikt sobie z tego nic nie robi, na latawcach są wypisane przekleństwa i nie odpowiednie rzeczy dla dzieci.Duża platforma była zawalona i dopiero po miesiącu ponad naprawiona , ciągle sznurki się wyrywają i tyrolka była wiele razy popsuta. Niestabilne wszystko się trzęsie jakby miało się zawalić ja bym się bała tak moje dziecko puszczać jakby miało się zawalić zwłaszcza ta największa platforma.Nie polecam.

  2. 118 ★★★★☆

    Atrakcyjny plac zabaw, w szczególności dla dzieci lubiących się wspinać czy grać w koszykówkę. Strefa wyznaczona dla mniejszych dzieci, ale nie jest dodatkowo oddzielona. Plac prawie cały ogrodzony, z wyjątkiem jednego wyjścia na osiedle. Tyrolka z możliwością samodzielnego wsiadania przez niższe dzieci - duży plus. Parking blisko. Minus to zaniedbanie placu zabaw, duża ilość śmieci w piasku,a także w krzakach przy ogrodzeniu, również huśtawki umieszczone blisko piaskownicy dla najmłodszych - jest to trochę niebezpieczne.

  3. Hanka z ★★★★★

    Bardzo fajny plac zabaw ale moim zdaniem mnóstwo śmieci mimo ,że jest tu dużo śmietników . Sądzę , że kultura dzieci i młodzieży korzystających z tego miejsca pozostawia dużo do życzenia . Może służby sprzątające to osiedle również sprzątałyby ten plac zabaw ,a osoby korzystające z niego wykazałyby się większym poczuciem porządku. Ale oprócz śmieci ten plac zabaw jest fantastyczny.

  1. kryst 14 ★★★★★

    Jak na taki plac, nawet fajny. Fajne boisko do koszykówki

  2. Nataliette ★☆☆☆☆

    Plac zabaw bylby fajny gdyby ktos zadbal o to co tam wybudowano. Aktualnie dużo konstrukcji jest juz mocno nadwyrężonych a nikt nie poddaje tych atrakcji renowacji. Do tego piasku w piaskownicy dalej brak.

  3. Wojciech C ★★★★★

    Duży i atrakcyjny plac zabaw dla dzieci większych i mniejszych. Malutki minus za sporą ilość śmieci porozrzucanych po kątach mimo ,że są śmietniki. Koło placu zabaw kawiarnia, sklepy i niezła infrastruktura. Polecam.

  1. Joanna Hirsz ★★★☆☆

    Plac zabaw duży z atrakcjami dla dzieci w każdej kategorii wiekowej. Są ławeczki, z których rodzice lub dziadkowie mogą spokojnie doglądać swoich podopiecznych. Szkoda tylko, że plac zabaw nie świeci już dawnym blaskiem, wymaga czyszczenia.

  2. Małgo Rza ★★★★★

    Fajna miejscowka zwłaszcza dla starszych dzieci. Te młodsze maja nieco mniej atrakcji. Najgorzej dla dzieci 2-3 lata. Jedne atrakcje za male, inne za duże.

  3. Alicja Mieszkalska ★★★★★

    Świetny ten plac zabaw, ma same zalety ;-) Na jednym poziomie, więc trudno dziecko zgubić z oczu, ale łatwo w dobrej zabawie. Dla każdej grupy wiekowej, jest duża ślizgawka i mała, dwa boiska do kosza oraz piłki nożnej na którym po deszczu jest duża kałuża i dzieci mają super zabawę ;-) Wszelkiego rodzaju drabinki, więc dzieci mogą ćwiczyć sprawność i siłę w rękach. Fajne przeszkody i huśtawki, jedna na której można się nie źle zakręcić 8-} Wyciąg, który też sprawia sporo radochy i ławki dla rodziców na pogaduchy lub odpoczynek przy kawie. Jest też miejsce dla rowerów, hulajnog itp. Trzy wejścia na plac co jest fajne, bo z każdej strony można wejść, a łobuza niebezpiecznego kogoś zawsze się zauważy. Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Plac zabaw?

Plac zabaw znajduje się przy Tęczowa 34, Chwarzno-Wiczlino, 81-577 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Plac zabaw?

Do Plac zabaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements