Opinie

  1. Patryk C ★★★★★

    Świetna pizza w stosunku ceny do jakości. Świerże i dobre składniki, raczej nie oszczędzają, dobry ser który fajnie się przypieka, a ciasto super nie za grube nie za cienkie, elastyczne. Bardzo szybkie przygotowanie z dostawą 30min express. Polecam

  2. Martin Labuda ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizze Wezuwiusz z salami oraz mięsem kebab . Przyjechało z samym salami i dziwna posypka przypominającą mieso mielone . Pan z obsługi powiedział , że jest mielone bo "DUŻO IDZIE" to się pytam dlaczego nie jest salami mielone skoro pewnie też duzo idzie? Śmiech na sali pizza 56 zł , opis nie zgodny ze składem i BARDZO ubogi skład pizzy . Proszę Państwa mogę wam pokazać jak wygląda prawdziwa pizza z mięsem kebab jeśli chcecie wiedzieć .

  3. Daria Czarna ★☆☆☆☆

    Jestem stała klientką, niestety już nie będę . To co dziś dostałam przechodzi pojęcie . Piżza rozwalona , pomeltana , składniki zlatywały z całego kawałka. Zamówiłam do tego rollo mega dostałam rollo małe z frytkami bez niczego. Po telefonie do restauracji, młody chłopak stwierdził że nie ma szefostwa , i że pewnie kurier rozwalił zamówienie . Oczywiście kurier zrobił tez pomylone rollo. Chłopak bardzo pyskaty. Niestety już nie zamówię nigdy i nikomu nie polece , wręcz odwrotnie. Mam nadzieję, że szefostwo wyciągnie wnioski

  1. Małgosia Michalska ★★★★★

    Każdy ma swoje preferencje co do pizzy. Ja uwielbiam kiedy jest ona jak najmniej tłusta, a jednocześnie jest na niej dużo składników. Takie dokładnie są pizze z La Nostry. Opinia w 100% szczera, bo zamawiamy je od roku zawsze gdy mamy smaka na ten fast food. Ekspresowo dojeżdża i jest zawsze ciepła. Dodatkowo cena (to nas skłoniło, by zamówić pierwszy raz) jest wyjątkowo korzystna w porównaniu z innymi lokalami. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia, to jakoś mięsa w pizzy z kebabem. Zdecydowanie odradzam akurat ten składnik, ale wszystko inne co dotychczas jadłam z tego miejsca smakowało mi bardzo.

  2. KASIA Wawryszczuk ★★☆☆☆

    Zawsze byłam zadowolona, ale to co wczoraj dostałam to jakaś porażka, zamówione przez Uber z odbiorem osobistym 30 min dłużej niż pokazuje aplikacja. Pizza przyklejona do kartonu, połowa pizzy nie do zjedzenia z tego powodu.

  3. Piotr ★★☆☆☆

    Radzę omijać pizze z salami- wędlina śmierdzi zepsutą wieprzowiną i tak też smakuje. Niestety po niezwłocznym poinformowaniu o tym lokalu słychać w odpowiedzi, iż jest to 'charakterystyczne włoskie salami' i reklamacji się nie przyjmuje, po czym rzucono telefonem. Nie wiem co to za charakter, ale chyba tylko dla prawdziwych koneserów starych knurów. Jakość wędliny fatalna, obsługa klienta jeszcze gorsza.

  1. Andrzej Szymański ★★★★☆

    Dawno temu polecali mi to miejsce. Ostatnio słyszałem, że się pogorszyło. Nie wiem jak było wtedy ale teraz nie jest WOW. Pizza wydana szybko, dobrze upieczona. Ser szynka pieczarki. Tych ostatnich było zdecydowanie za mało, sos był zwykła passatą bez soli i oregano co w całej aranżacji nie dało za duzo smaku. Nadrobili za to sosem czosnkowy. Największym minusem bylo "ryrajace" w telewizji 4funTV. Czwórka z małym minusem.

  2. Tomek Bejger ★☆☆☆☆

    Jak wcześniejsza opinia.. 18 lipca godzina 14.40: Kebab jak wyjęty z lodówki, a zawartość 'surówek " najlepiej przedstawi zdjęcie. Właścicielowi rada o wymianę personelu, bo nie wróży to dobrze, jeżeli chodzi o klientów. A. Bym zapomniał. Mieszkam 800m od tego miejsca. Szkoda, bo uważałem to miejsce za" dobre".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres La Nostra?

La Nostra znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 6, 85-038 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do La Nostra?

Można skontaktować się z La Nostra pod numerem +48 888 140 130

Jak można dotrzeć do La Nostra?

Do La Nostra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements