Opinie

  1. bianco ★★☆☆☆

    Hostel w trakcie remontu. Akurat dostaliśmy pokój wyremontowany, niestety podłoga nie była myta ani odkurzana od kilku tygodni. W drodze do pokoju mijając inne pokoje z otwartymi drzwiami na oścież czuć było dym papierosowy, po czasie było go widać. Najwyraźniej właściciel na to się zgadza. Czajnik i mikrofalówka przy recepcji. Bardzo dużo cyganów lub rusków, ciężko było poznać język.

  2. Jarek W ★★☆☆☆

    Niestety właściciel zepsuł te miejsce przyjmując masowo "obcych"! za dnia i w środku nocy hałasy krzyki i muzyka na korytarzu i na podwórzu. Miejsce dla przestepców bo wszystko jest na gębę dajesz gotówke za pokój a dostajesz kluczyk i koniec kropka żadnych potwierdzeń żadnych pytań żadnej tożsamości żadnych kamer. Ponad miesiąc musiałem tam sie meczyc, a jakie incydenty tam sie działy to aż wole nie pisać...

  3. Wiolka ★★★★☆

    Warunki w pokojach średnie, pierwsze zameldowanie w pokoju o dziwnym stęchłym zapachu, okazało się że w gniazdkach nie na prądu, przeniesiono nas do innego pokoju, o niebo lepszym standardzie. Obsługa pewnie pomyślała że jak kierowcy ciężarówki to mogą mieszkać w smrodzie i prymitywie. Ostatecznie pokój wyposażony w lodówkę, mikrofalę, czajnik elektryczny, w pokoju łazienka. Ciepło i przytulnie, choć nocne krzyki zaklócały nieco odpoczynek. Ale cóż, toż to hostel nie hotel. A, i dla nas nie palących uciążliwy był dym papierosowy unoszący się wszędzie, ble..... Od poniedziałku do soboty czynny bufet z wyżywieniem.

  1. Ewa Kozłowska (Dżanka) ★★★★★

    Kilka nocy spędziłam w tym hostelu na początku czerwca. Obsługa była bez zarzutu, tak zwanym "frontem do klienta" ;) Pokój czysty. Cena przystępna. Kuchnia jak domowa. Dojazd do centrum - bez kłopotu. Polecam innym podróżującym!

  2. Paulina Dzwonkowska ★☆☆☆☆

    Ten hostel to jakaś masakra, odradzam przyjeżdżania tutaj. Podczas naszej 2 nocy około godziny 2.00 obudził nas przeraźliwy krzyk mężczyzny a następnie kobiety która była przez niego bita. Po jakiś 20 minutach można było usłyszeć jak mężczyzna rozbija szklane drzwi rękoma.

  3. Marta Kasprzyk ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Około drugiej w nocy obudziły mnie krzyki kobiety. Pewien mężczyzna zbił szklane drzwi i krzyczał, że wszystkich pozabija. Obsługa nie reagowała. Trzeba było wzywać policję. Strach wyjść z pokoju. Dodatkowo zarezerwowałam pokój 4osobowy, a dostałam 3osobowy i kazano nam po prostu dostawić łóżko. W całym ,, hostelu" czuć zapach papierosów. Pokoje są brudne. Zdecydowanie nie polecam.

  1. Janugi ★☆☆☆☆

    Zarezerwowałem pokój z trzy tygodniowym wyprzedzeniem. Zadzwoniłem, żeby wszystko potwierdzić 6 dni przed wyjazdem. Dostałem najpierw informację, że ma być wtedy wycieczka i nic nie wiadomo, mam czekać 5 godzin na telefon. Po 20 zadzwonił ktoś inny i stwierdził, że żadnej rezerwacji nie ma i muszę sobie poszukać innego noclegu. KILKA DNI PRZED WYJAZDEM NA MAJÓWKĘ! Jest to po prostu śmieszne. Gdybym nie zadzwonił, zostałbym z walizką na ulicy. Uprzejmie odradzam, bo z tego co się dowiedziałem, nie jest to pierwsza taka sytuacja.

  2. Dawid Dawid ★★★★★

    Byłem przejadzdem w trasie hotel naprawde na poziomie hoteli 4 gwiazdkowych obsługa recepcji na. Wysokim poziomie potrafi wszystko wytłumaczyć panie sprzątające bardzo miłe i sympatyczne widać ze ciężko pracują nowy korytarz rewelacyjny widać ze właściciel dobrze dba kuchnia puszna kucharz widać bze sie zna na tym co robi jeśli jeszcze raz bede w szczecinie na pewno odwiedzę i wpadne na pysznego schabowego polecam

  3. mieczyslaw tomczak ★☆☆☆☆

    Chciałbym przestrzec wszystkich przed zatrzymywaniem sie w tym hostelu. Nocowałem w tym miejscu 31.12 - 1.01. 2023 na pierwszym pietrze. Mieszkają tam osoby mówiące po rosyjsku. To nie hostel tylko speluna. Dołączam zdjęcia żeby nie być gołosłownym. Podczas mojego pobytu zarówno na parterze jak i na pietrze dochodziło do bójek i awantur. kobieta przeraźliwie krzyczała i to w taki sposób ze zerwałem się na równe nogi. Obcokrajowcy zrobili sobie taką imprezę ze na całym pietrze huczało a kiedy doszło do awantury to wybili dziurę w drzwiach w jednym z pokoi (dziura widoczna na zdjęciu z drzwiami pod numerem pokoju). Az strach było tam nocować. Bałagan i bród równiez widoczny na zdjęciach. niestety nie miałem możliwości zmiany hostelu ponieważ miejsca były już praktycznie wszędzie zarezerwowane a przyjechałem późno wieczorem. Pani z recepcji która miała nocną zmianę była nie tylko bardzo niegrzeczna ale również agresywna i nic sobie z tego nie robiła. Próbowała mnie przekonać ze Ci ludzie mogą się tak zachowywać bo mają zgodę właściciela hostelu na zorganizowanie urodzin dziecka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HOSTEL przyszłosci?

HOSTEL przyszłosci znajduje się przy Przyszłości 15A, Prawobrzeże, 70-893 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HOSTEL przyszłosci?

Można skontaktować się z HOSTEL przyszłosci pod numerem +48 914 621 734

Jak można dotrzeć do HOSTEL przyszłosci?

Do HOSTEL przyszłosci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements