Opinie

  1. Kuba Pro ★☆☆☆☆

    Polecam jak ktos ma wypalone kubki smakowe, zamowilem 3 burgery, 2 wolowina, 1 kurczak, dostalem 3 z wolowina gdzie wszytkie byly zimne a cebule to kroili imadlem na 3cm. A tak wygladaja swieze frytki w ich zestawach tak spalone ze srodek dawno wyplynal w oleju.

  2. Wiktoria Dubrowska ★☆☆☆☆

    Razem z koleżanką postanowiłyśmy wybrać się na sałatkę ponieważ zostało nam polecone to miejsce a na miejscu szok w mojej sałatce zepsuty liść… obrzydliwe a za to koleżanka zamówiła sałatkę gyros mięso stare tłuste aż lepkie a cebula? Cebula pokrojona w wielkie kawały żenada jedyna normalna osoba tutaj jest kelnerka która wzięła sprawę w swoje ręce i zaproponowała zrobienie nowej sałatki

  3. Dominika Florkowska ★★★☆☆

    Zamówiliśmy w tej restauracji dwa dania główne i zupę. Porcja żuru była duża, jednak jeśli chodzi o smak - conajmniej średnia. Pierś z kurczaka była smaczna. Natomiast kotlet schabowy, nie spełnił moich oczekiwań. Na plus - miła obsługa i fajna lokalizacja w Goleniowie.

  1. Zbigniew K ★★★★★

    Lokal godny polecenia. Bardzo sympatyczni właściciele chętnie rozmawiający z klientami i doradzający co warto w danym dniu zjeść. Cenowo jak na Goleniów to trochę drogo no ale cóż dobre produkty kosztują. Serwowane dania smaczne choć porcje niestety małe. Parkingi w okolicy bezpłatne i bezproblemowo można znaleźć miejsce.

  2. owsiananawodzie ★★☆☆☆

    jedzienie bardzo slabe. zamowilismy burgera i to chyba byl jeden z najgorszych jakie jadlam. mieso suche i twarde, bez smaku, warzywa w miare swieze, jednak caloksztal smakowal niedobrze. jedyny plus to mila obsluga, szczegolnie przemila pani blondynka na barze.

  3. Stachu Stachura ★☆☆☆☆

    Jednym słowem masakra byłem z zona na spacerze stwierdziliśmy że coś zjemy naszła nas ochota na pizze więc weszliśmy do zakątka i to był błąd zamowilismy pizze i to był błąd czekaliśmy z 50 minut dostaliśmy pizze w której ciasto było na pół surowe przeszliśmy do kasy żeby to wyjaśnić pani wysłała nas do kucharza z którym ciężko było nawiązać kontakt bo był chyba pijany albo Bóg wie co w środku masakra pełno ludzi którzy dra ryja i chleba piwo pierwszy i ostatni raz tam byliśmy na szczęście obok jest kebab tam chociaż wszystko było wporzadku

  1. Remigiusz Jozefowicz ★☆☆☆☆

    Mimo milych wspomnien sprzed ponad 20 lat dzis wydaje sie ze wszystko jest po staremu. Zamawianie dan przy barze, ta sama receptura, ta sama pizza. Niestety w miedzyczasie pojawilo sie wiecej pizzerii przez pryzmat ktorych Zakatek wypada bardzo slabo. Pizza przeladowana serem i skladnikami tak ze polowka duzej mozna sie najesc, ale niekoniecznie ze smakiem. Ceny wcale nie najnizsze w miescie za np. margeritte czy funghi. W dodatku do pizzy nie dotarly obiecywane talerze i sztucce. Fajnie bylo zweryfikowac po kilku latach jakosc, ale niestety z wielkim rozczarowaniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zakątek Pizzeria Grill Bar?

Zakątek Pizzeria Grill Bar znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 4, 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zakątek Pizzeria Grill Bar?

Można skontaktować się z Zakątek Pizzeria Grill Bar pod numerem +48 914 183 286

Jak można dotrzeć do Zakątek Pizzeria Grill Bar?

Do Zakątek Pizzeria Grill Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements