Nie polecam tej myjni. Jak widać auto po myjni bezdotykowej jest brudniejsze niż przed.
Zdjęcia
Opinie
-
Constantin Soha ★☆☆☆☆
-
Czyżol ★☆☆☆☆
Myjnia w porównaniu do innych w okolicy jest najdroższa. Ciśnienie wody żadne. Nie domywa samochodu po 5 dniach zwykłego użytkowania. Dobrze że chociaż teraz jest cennik. Przy tych cenach i ciśnieniu nie umyjesz samochodu nawet za 30 zł. Myjnia ogólnie tragedia jedna gwiazdka tylko i wyłącznie dlatego, że nie można dać zero.
-
Marian Marcin ★☆☆☆☆
Nie da się już tutaj normalnie umyć auta. 30 zł to mało na normalne mycie. W ciągu tygodnia byłem dwa razy na różnych stanowiskach i tryb wosku nie ma w ogóle środka, więc leci sama woda. Lepiej jechać gdzieś dalej.
-
DuchWilka ★☆☆☆☆
Nie da się już tutaj normalnie umyć auta. 30 zł to mało na normalne mycie. W ciągu tygodnia byłem dwa razy na różnych stanowiskach i tryb wosku nie ma w ogóle środka, więc leci sama woda. Lepiej jechać gdzieś dalej.
-
Marcin Walter ★★★☆☆
+ W końcu pojawił się cennik - Mam wrażenie że ceny wzrosły= skrócony został czas mycia za 1 zł + Można płacić kartą już od 1 zł + Jest dostępna lanca z pianą Poza tym normalna, zwyczajna myjnia bezdotykowa
-
Amari Gotan ★☆☆☆☆
To ciśnienie to jest jakaś patologia. Samochód wygląda teraz gorzej niż przed myciem, straciłem 13 złotych gimnastykując się. Pełno zacieków i niespłukanych drobin brudu. Wiem co piszę, bo jeżdżę na inne podobne myjnie i nie ma takich problemów.
-
Alan Loohr ★★★☆☆
Śmiać się chce jak się czyta opinie co niektórych. Auto myje raz w roku i dziwi się że nie domywa ;) Bez użycia szczotki cieżko będzie dobrze umyć auto. Ciśnienie rzeczywiście jest słabe.
-
MySzy MySzy ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych myjni. Ciśnienie na pistolecie jest tak niskie, że spłukuje tylko kurz z samochodu. Absolutnie nie radzie sobie z brudem na szybie czołowej, który jest poza zasięgiem wycieraczek. Przód i dolne części boków auta tak samo. Nie domywa! Wydane 15zł i naprawdę dłuuugie i dokładne próby umycia nic nie dają. Po prostu za małe ciśnienie na pistolecie. Na myjniach na których ciśnienie pistoletu odrzuca rękę od miejsca mycia te same zabrudzenia schodzą bez problemu. Polecam właśnie krótki test na myjnie: wrzucić 1zł włączyć pistolet z czystą wodą - jeżeli odpycha rękę z pistoletem od auta przy odległości 30cm to warto myć. Jeśli nie to szkoda kasy! Plus za to, że można płacić kartą nawet za 1zł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Myjnia Bezdotykowa?
Myjnia Bezdotykowa znajduje się przy Poznańska 3A, 62-020 Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Myjnia Bezdotykowa?
Do Myjnia Bezdotykowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku