Opinie

  1. Jeremiasz Jęczeń ★☆☆☆☆

    Dnia 01.01.2026 na oknie było, że jest otwarte od 11:00, natomiast gdy się tam znalazłem ów dnia, to było zamknięte. Teraz jestem głodny i sfrustrowany. Chamstwo.

  2. Ania ★☆☆☆☆

    12 grudnia, około godziny 18, przyszliśmy z rodziną do sklepu Żabka znajdującego się przy ulicy Borowieckiej 3. Wydaliśmy dużą sumę pieniędzy, a w zamian otrzymaliśmy chamskie traktowanie oraz niezadowolony wyraz twarzy sprzedawczyni Zuzi. Czym to było spowodowane? Była agresywna, cały czas rozmawiała przez telefon przez słuchawki, krzyczała, rzucała produktami i pieniędzmi. Na pytanie, dlaczego tak się zachowuje, odpowiedziała, że „ma nerwy”. Chcę również zaznaczyć, że sprzedawczyni jest Polką – rozmawialiśmy z nią wyłącznie po polsku, jednak ponieważ jesteśmy Ukraińcami, nasz akcent jest wyczuwalny. Na koniec powiedziała, że zupełnie nie zrozumiała, czego od niej chcieliśmy.

  3. Hgj Derty ★☆☆☆☆

    Niekulturalna sprzedawczyni Zuzia, nie potrafi obsługiwać ludzi, rzuca pieniędzmi i produktami. W sklepie panuje nieprzyjemna atmosfera, chamsko odnosi się do klientów, ciągle rozmawia z kimś przez słuchawki.

  1. Аня Забродська ★☆☆☆☆

    W informacji napisano, że sklep jest otwarty w niedzielę, jednak panie pracownice stojące przy sklepie powiedziały, że sklep będzie zamknięty przez cały dzień. Personel pracujący w sklepie jest zawsze nie mili

  2. Ahlek Velkon ★☆☆☆☆

    Wiecznie panuje tam bałagan, dzis trzeba było czekać, aż Pani Dominika łaskawie podejdzie do kasy. Gdy juz podeszła to rozmawiała sobie radośnie z kimś przez telefon olewając kompletnie innych klientów.

  3. Andrzej Kamlikow ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka na świecie wszystko bardzo drogo kolejki 10-15 minut zwykły mały hot dog pani robi za 15 minut mam nadzieję że to tylko u mnie tak jest

  1. Michał Marszewski ★★★★★

    Miła obsługa i duża różnorodność towaru

  2. Robert Piechowiak ★★☆☆☆

    Duże kolejki i strasznie drogo, nie polecam

  3. Kacper Ptaszek ★★★★★

    Super sklep, dobrze zaopatrzony, a co ważne, z niezwykle uprzejmą obsługą !!

  1. Arkadiusz Labuda ★☆☆☆☆

    W kolejkach trzeba stać godzinami. Jedzenie jest dobre ale czekać 10 minut na małego hot doga. Mały hotdog wiecznie niedostępny albo nie ma parówek albo bułek krótko mówiąc fatalnie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Borowiecka 3, 80-297 Banino, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements