Opinie

  1. Daria Loiko ★☆☆☆☆

    Najgorsza obsługa, jaką spotkałam, dziewczyny nie umieją traktować klienta. Komunikując się tak, jakby przyszedł do nich nieprzyjemny przyjaciel, zero szacunku i kontaktu , zero dyskusji , nie ma ani cześć, ani nawet nie są zainteresowani aplikacją. Nie radzę. 20.11.24

  2. Semenchak Ivanna ★★★★★

    Bardzo mi się podoba dziewczynka Oliwia. Zawsze jest bardzo miła, wesoła, potrafi zażartować, zawsze się uśmiecha. Naprawdę jedna z najlepszych chyba kasjerek, jakie pracowały w tym sklepie. Za każdym razem, gdy idę do Żabki, chce mi się uśmiechać, bo ją tam widzę

  3. The Świrttyniu ★☆☆☆☆

    Nie rozumiem jak to jest możliwe że za każdym razem jak przychodzę zawsze mówię dzień dobry a kasjerka nawet nie umie odpowiedzieć tak samo jak i do widzenia nie wymagam już żadnego miłego ale podstaw to trzeba się nauczyć atmosfera tam panuje jakby każdy z pracowników chciał mieć od nas spokój naprawdę nie rozumiem takiego zachowania i myślę że przydałaby się zmiana pracowników na lepszych bo dużo jest takich którzy potrafią powiedzieć dzień dobry a nie tylko krzywo spojrzeć na klienta. Nie polecam tego miejsca ani trochę nikomu lepiej dogadalbym sie z głucho-niemym niż z kasjerami. Pozdrawiam

  1. Анна Лисень ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj bardzo nieprzyjemnie zaskoczona, że teraz nie można wchodzić do sklepu nawet z małymi psami na rękach. Byłoby to w porządku, ale oprócz tego w sklepie pracuje niemiła sprzedawczyni, blondynka. Z jej słów wynika, że psy nie mogą wchodzić do sklepu od miesiąca, a ja byłam zaskoczona, ponieważ jeszcze kilka dni temu robiłam tam zakupy i wszystko było w porządku. Obsługa klienta na poziomie 0. Jak mam zostawić psa, który waży półtora kilograma, na ulicy? Jak może on coś zniszczyć, trzymając go na rękach? Robiłam zakupy w tym sklepie nie raz, ale teraz ani ja, ani moi znajomi już tam nie pójdziemy. Wcześniej zawsze obsługiwały mnie miłe dziewczyny i nigdy nie było problemu. Nie zdenerwowałam się jednak i poszłam do sąsiedniej „Żabki”, gdzie miłe i uprzejme sprzedawczynie przyjęły mnie i wyjaśniły, że rzeczywiście z psami, które nie są na rękach, nie można wchodzić, ale mój półtorakilogramowy pies na pewno im nie przeszkadza. Chodzi o to, jak traktujesz ludzi i swoją pracę. Ewidentnie dziewczyny z sąsiedniego sklepu są o wiele bardziej uprzejme, będziemy chodzić tam, gdzie wszystko nam ładnie wyjaśnią i gdzie będziemy mile obsługiwani.

  2. Natalia Piotrowska ★★★★☆

    Cóż Żabka jak Żabka, ta jest całkiem fajnie zaopatrzona. Produkty są świeże i nigdy nie było problemu z jakością, czego nie można powiedzieć o sąsiadującej konkurencji tuż obok :DD Na minus pani z obsługi. Totalnie nikompetenta osoba, bardzo niemiła. Za to pan Robert zasługuje na wyróżnienie, mimo że było już blisko zamknięcia sklepu z uśmiechem na twarzy przygotował nam churrosy :) Pozdrawiamy pana!

  3. Zigzizigzi 1 ★☆☆☆☆

    Byłam rano,(15.05.2023) dziewczyna na zmianie do wymiany. Nie miła, roszczeniowa, pracuje za karę. Niech szefostwo coś z nią zrobi

  1. Klaroline Mikelson ★★★☆☆

    Byłam dzisiaj rano, Pan z obsługi bardzo miły, jednak ta druga Pani to ewidentnie za karę, głupie spojrzenia, wygląda jakby oceniała z góry do dołu. Po prostu czułam się źle. Jak będzie ta Pani drugi raz to do sklepu nie przyjdę

  2. Marshall Mathers ★☆☆☆☆

    Najgorsza obsługa żabki w jakiej byłem. Poza starszą panią wszystkie młodsze dziewczyny są tam za kare i chyba nie dostają wynagrodzenia. Opryskliwe, nigdy nie mają wydać reszty z banknotu większego niż 20pln. Klient jest sprawą drugorzędną najważniejszy jest telefon w który nonstop mają pod nosem.

  3. asia wu ★☆☆☆☆

    Najgorsza zabka w jakiej zdarza mi się bywać bo niestety jest pod nosem. Kasjerki na wiecznym fochu, że mają kogoś obsłużyć. Ciągle kolejki, kasa samoobslugowa wiecznie niedostępna. Stoję w 7 miesiącu ciąży z dzieckiem próbując kupić zwykle bułki to udaje, że mnie nie widzi i sobie przegląda papierki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements