Sytuacja z dzisiaj 13.12.2025 godzina 17.40. Przyszliśmy, podkreślam nie pierwszy raz do tego Lidla gdyż mieszkamy bardzo blisko i często robimy tu zakupy o różnych porach dnia i wieczorem. Przyszliśmy skorzystać z opcji butelkomatu. Po jakimś czasie skończyło się w nim miejsce. Wiadomo, że w takiej sytuacji należy wezwać kogoś z obsługi. Zaznaczę, że w sklepie jak na sobotę ruch był naprawdę mały. Kasy puste, pracownicy nie wypwakowali towaru. Podeszłam najpierw do starszej pani która, totalnie zignorowała moje pytanie. Obracając się do mnie plecami i przechodząc, do nakładania sobie bułkę do torby. Kolejna była pani przy innej alejce, wręcz obrażona że mogłam przyjść tak daleko z początku sklepu żeby zapytać ją o pomoc. Jedyną osobą która chciała jak kolowiek pomóc to pan na kasach samoobsługowych, który powiedział że pani kierownik wie i jak będzie chwila czasu to podejdzie. Staliśmy pod butelkomatem kilka minut pani kierownik oczywiście się nie pojawiła , wyszliśmy. Rozumiem, że butelkomat może wywoływać w pracowniach flustracje, ale po co pisać na koszulkach „w czym mogę pomóc ? „Skoro jedyna pomoc, to okropna odpowiedź lub jej brak. Naprawdę, jedyne szczęście że nie trafiła ta sytuacja na osobę starszą która musiała by nabiegać się po całym sklepie w rezultacie i tak nic nie zyskując.
Zdjęcia
Opinie
-
D P ★☆☆☆☆
-
Elisa SopotLady ★☆☆☆☆
Dziś tj 5.12.2025 godzina 21.49 miało miejsce odmówienie sprzedaży alkoholu była to kasjerka Monika ,która jest osobą nie pierwszy raz opryskliwą i nie uprzejmą pracownicą gdyż kilka razy miałam do czynienia z tym.pracownikiem brak szacunku do klienta,poprzez czekanie przy kasach samoobsługowych po kilkanaście minut ,a gdy nie działa czasami paragon na otwarcie bramki to też czekanie aż łaskawie z wielkim opryskliwym tonem podejdzie.A dziś 5.12.2025 godzina 21.45 gdzie stanęłam do kasy to przedmną 5 minut tłumaczyła klientce na telefonie o promocjach klikając każdy produkt w telefonie i szukając zakupionych produktów które są w promocji po czym stwierdziła obsługując mnie że nie sprzeda mi alkoholu ponieważ jest godzina 21.49.To jest Masakra pięć razy tłumaczy mi mówi że jest 21.50 i alkoholu mi nie sprzeda .To jest masakra z tą osobą jest osobą złośliwą
-
Sergey Shensnevich ★☆☆☆☆
Nie wiem co się stało z tym Lidlem, od parę miesięcy totalna zmiana na gorsze. Przede wszystkim zawalone przejścia paletami, z różnymi towarami, wszędzie. Nie da się normalnie przechodzić między regałami. Gorzej niż w sklepie z robakiem. Czy tu się zmienił kierownik sklepu, chodzimy do niego od 2021 roku i było spoko, ale ostatnie parę miesięcy - dramat.
-
M. O. ★★☆☆☆
Sklep jak sklep, ale personel bardzo nieuprzejmy, szczególnie pani Monika, z wiecznym fochem na twarzy, jak ma pomóc w czymś to wszystko jest oczywiste, jak klient może czegoś nie wiedzieć, a jak sama zrobi jakiś błąd, to zwala winę na kasę jako urządzenie i zero przepraszam. Zauważyłam, ze nie tylko do mnie jest lekceważąca, również do innych, w tym osób starszych. Przykre. Jak nie muszę to już tam nie kupuję, wybieram inne sklepy.
-
Agata Palczyńska ★☆☆☆☆
Inna cena produktu na półce i inna przy kasie (wyższa oczywiście) a pracownicy kłamią w żywe oczy, że jest inaczej. Pani Małgorzata nadaje na słuchawce z koleżaneczkami jak katarynka, do klientów opryskliwa, chamska i mówiła o mnie jak o problemie kiedy ja stałam obok „niech ktoś przyjdzie do niej bo ja już nie mam siły”. Kierowniczka wpiera mi że to nie ich wina, że jest zła cena, oni zamówili ceny skądś tam i najlepiej gdybym z każdym produktem leciała do czytnika. No absurd!!! Jakoś Lidl przy Galerii Bałtyckiej ma lepszy standard obsługi, Hynka mogliby się od nich uczyć.
-
Katarzyna Pisarska ★☆☆☆☆
P.Agnieszka, kierownik zmiany, (09.03.2022 godz.10.) bezczelna. Poproszona o pomoc w podaniu towaru,sama nie byłam w stanie sięgnąć tak wysoko (mrożonki wysoka półka , w głębi lodówki), zrobiła to obrażona, zniesmaczona prawie rzucając mi ten produkt . Nie chciała podać swojego imienia, powołując się na RODO >))))) dyskretnie przykrywając bluzą plakietkę imienną. Proponuje takim chamom nadawać numery identyfikacyjne, skoro wstydzą się imion i konsekwencji imiennych. Wstyd!!!! Tacy pracownicy obniżają poziom całkiem dobremu sklepowi!!!!!!!!!
-
Eugene Rouba ★★★★★
Right to zrobić i za granicą w którym na konto pieniądz i za granicą w sobie nie było w sobie coś nie mam nic przeciwko temu nie było ofert kupna i e nie mam pojęcia czy nie mam nic do stracenia nie mam pojęcia czy nie mam możliwości i nie mam pojęcia jak mogę kupić hash 5 gram w gry w piłkę nożną i za w sobie nie mam nicw którym nie ma co to we wtorek
-
Vague ★★★★★
Duży parking z paczkomatem. Przydała by się kasy samoobsługowe XXL (widziałem takie w innych Lidlach). Dobre zaopatrzenie, standard Lidla juz chyba kazdy zna. Polecam zakupy w tym markecie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Hynka 69, 80-465 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku