Wieczna przerwa techniczna. Jedyna taka Żabka w Polsce w której światło się świeci, ale często zamknięte. Szkoda prądu elektrycznego na takie wygłupy. Mało tego ta Żabka to punkt nadaniami odbioru paczek. Kurierzy obrywają, firmy kurierskie obrywają bo przesyłek nie ma jak odebrać. Największym prezentem dla Gdańska będzie zamknięcie tej żabki co uwolni wielu od problemów tego niefartownego miejsca.
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Patryk ★☆☆☆☆
-
Artur ★☆☆☆☆
Generalnie godzina 21:15 pan mówi że wygaszają piekarnik i nie da rady zrobić panini gdzie sklep jest zamknięty o 23, ruchu dużego nie było piekarnik działał a mówią że muszą myć. Podejście słabe.
-
Mariia Radziievska ★☆☆☆☆
Obsługa była chamska , codziennie w pracy chodzę do tej żabki i codziennie jestem przerażona jacy nie mili ludzie tam pracują ! Proszę zwrócić uwagę na pracowników i ich zachowanie, pozdrawiam !
-
Biuro ★☆☆☆☆
Panie siedzą jak za karę, zawsze brak towaru w sklepie, kompletny brak znajomości towaru, kilka razy zostały sprzedane mi kompletnie inne papierosy niż prosiłem, olewający stosunek do wszystkiego, Pani na pytanie czy jest dostępny jeden z sosów, obejrzała 3 razy jedną z butelek i rzuciła że nie ma, na pytanie o inny sos odpowiedziała od razu że też nie ma ( stał jako jeden z pierwszych na podajniku). Nabijanie produktów na kasę, przyjmowanie płatności i po fakcie orientowanie się ze nie ma tego na stanie i oczywiście brak jakiegokolwiek rozwiązania tej sytuacji więc zostałem z małym hotdogiem ale rachunkiem za dużego. Ogólnie bardzo odradzam ten sklep, ekipa zmienia się co 2/3 miesiące więc nie ma co się dziwić że są tam wiecznie ludzie z pierwszej łapanki i nie umieją rozróżnić cienkich papierosów od setek. Nie pozdrawiam ;)
-
Mathias Rasmussen ★★★★☆
Mały sklep z dobrym wyborem. Trochę ciasno między półkami.
-
Dymitr Doktór ★★★☆☆
Wyjątkowo ciasny sklep z towarem leżącym dosłownie wszędzie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dobtej pory myślałem, że Żabka ma jednolite ceny w swoich sklepach, ale po wizycie w tej placówce już wiem, że tak nie jest. Bardzo drogie niektóre produkty.
-
Cathleen Clayton ★★★★★
Na maj 2022 pracuje tam super miła Pani! Shoutout i pozdrownia :D
-
Karol ★★★☆☆
Ktoś wpadł na świetny pomysł powieszenia plandeki przeciwwirusowej oddzielającej klientów od kasy samoobsługowej (stan na listopad 2021 r.)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Chmielna 3, 80-748 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku