Opinie

  1. Natalia Fedoruk ★☆☆☆☆

    Przed 22 zamknięto sprzedaż alkoholu

  2. aras ★☆☆☆☆

    Już trzecia zmiana właściciela, dziś 18.07 o 6:20, pocałowałem klamkę pomimo godzin otwarcia od 6, na półkach pusto. Za poprzedniego właściciela przynajmniej coś było przed upadkiem. Z ostatnich wizyt, kasjerka siedząca w telefonie podczas obsługi klienta- skasowane produkty, jestem gotów do płatności a pani sprawdza powiadomienia, loguje się do jakiejś aplikacji i dopiero gdy się pytam czy mogę iść przypomina się że nie zapłaciłem

  3. Dominik Kochan ★☆☆☆☆

    Wchodzę do żabki w środku dnia, 15:45 sklep pusty nie licząc kasjerki i mnie. Zamawiam hot dogi - duży i mały, pytam czy są. Dostaje odpowiedź że owszem, więc bez zastanowienia biorę. Parówki stare i suche, bułka ledwo spieczona z wierzchu, sosu za dużo, wszystko pływa, ogólnie tragedia. Kasjerka ma wywalone. Masakra, polecam podejść kawałek dalej koło SKM zaspa.

  1. Magda Beik ★☆☆☆☆

    Ta Żabka to jakaś porażka braki towarów na półkach i Pani która o godzinie 17 mówiąca że nie wyda mi z 200zl ponieważ ma tylko stówy w kasie… bez komentarza

  2. Łukasz Nowakowski ★★★★☆

    Dużo się zmieniło od mojej ostatniej opinii. Obsługa miła, fajny klimat, czasem nie domaga dostępność towarów, ale część obsługi bardzo mocno dba, żeby klient był zadowolony. Jedzenie 4/5, ale umówmy się to Hot Dogi z kręciołka i kurczaki z piecyka, czego więcej się spodziewać. Widać mocną poprawę jeżeli chodzi o godziny otwarcia przynajmniej w moim mniemaniu. Paczki jeżeli jakieś odbierałem, to nie miałem problemów

  3. Adam Siemiątkowski ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa, sklep nie jest perfekcyjny, ale warto zajrzeć

  1. aupra alt ★★★★☆

    Dali darmowe orzeszki kiedy otwierali :)

  2. Piotrek F American ★☆☆☆☆

    Byłem w Żabce kupiłem żelki za 9 zł a nie mam żappsow! Zeskanowałem! :(

  3. karol wolski ★☆☆☆☆

    Jeste 19.20 a pani już zamyka sklep gdzie powinno dziś być otwarte do 20 (niedziela) Nie polecam tego sklepu oraz taka panią bym wyrzucił z pracy dnia 19.03.2023

  1. Sylwia Możejko ★☆☆☆☆

    Na sklepie wisi myląca informacja o godzinach otwarcia - w rzeczywistości jest zamknięte w niedzielę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Pilotów 9, 80-460 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements