Opinie

  1. Magda Wachowska ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, pani ma super serdeczne, spokojne i cieple podejscie do futrzakow❤️na pewno wrocimy na pielęgnację seniorki.

  2. Kinga ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani ma bardzo sympatyczne podejście do zwierząt i obcięcie pazurków u mojej kotki przeszło ekspresowo. Przy okazji poprosiłam o umycie uszu, co również odbyło się sprawnie i bez narażania kotki na stres. Polecam i na pewno odwiedzę nie raz!

  3. Paulina Klass ★★★★★

    Polecam, profesjonalna obsługa, duża cierpliwość do pieska po przejściach, bojazliwego, ze schroniska. Pani mimo wszystko dała radę i piesek wygląda o niebo lepiej. Dziękuję!

  1. Fular ★★★★★

    Jestem pierwszy raz u Pani w salonie fryzjerskim. Wizyta piesków (sznaucery miniatura) prze2biegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Moje pieski były zaopiekowanie z troską i miłością. Nie były zestresowane. Wyszły z pod pani rąk ostrzyżone przepięknie i radosne. Będę już zawsze do Pani saloniku przychodzić. Serdecznie polecam. Dziękuje i pozdrawiam.

  2. Mikolaj Zagorski ★★★★★

    Naprawdę super salon pieski traktowane są super jestem bardzo zadowolony

  3. Ania Moszczyńska ★★★★☆

    Nowy biznes lecz profesjonalna obsługa, piesek zadowolony wrocil do domu.Polecam

  1. Anna Suzga ★☆☆☆☆

    Witam, niestety nie polecam. Opinie wydawały się pozytywne, pani sympatyczna. Pies przy końcówce strzyżenia kiedy przyszłam go odebrać był przerażony. Pani twierdziła, że jest płochliwy/strachliwy (wg opinii ma doświadczenie ze strachliwymi psami), kiedy podeszłam okazało się, że był podduszany (co było słychać kiedy podeszłam do psa), po mojej reakcji uprzęż/zapięcie zostało poluźnione, nic ze strony pani nie usłyszałam. Jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie i spokoju psa to odradzam ten punkt.

  2. Kamil Napłoszek ★★★★★

    Malutkie spa,więc logiczne ,że Pani musi odebrać tel sama w celu umówienia wizyty,niestety ale to całkiem normalne i zrozumiale,więc nie mogę pojąć niektórych opinii..czy musimy być aż tak roszczeniowi i nie empatyczni w swoich opiniach? Myślę, że to zwykła złośliwość;) Pani bardzo przyjemna otwarta na wyzwania,sumienna a co najważniejsze moje pieski chętnie korzystają z oferowanych usług, jesteśmy zadowoleni z fryzurek,które charakteryzują się różnorodnością co idzie na wielki plus i przede wszystkim są szczęśliwe a nie zestresowane jak w innych miejscach, więc gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?

Salon strzyżenia psów i kotów LIKE znajduje się przy Kartuska 61, Chylonia, 81-001 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?

Można skontaktować się z Salon strzyżenia psów i kotów LIKE pod numerem +48 690 477 744

Jak można dotrzeć do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?

Do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements