Bardzo fajne miejsce, pani ma super serdeczne, spokojne i cieple podejscie do futrzakow❤️na pewno wrocimy na pielęgnację seniorki.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Wachowska ★★★★★
-
Kinga ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani ma bardzo sympatyczne podejście do zwierząt i obcięcie pazurków u mojej kotki przeszło ekspresowo. Przy okazji poprosiłam o umycie uszu, co również odbyło się sprawnie i bez narażania kotki na stres. Polecam i na pewno odwiedzę nie raz!
-
Paulina Klass ★★★★★
Polecam, profesjonalna obsługa, duża cierpliwość do pieska po przejściach, bojazliwego, ze schroniska. Pani mimo wszystko dała radę i piesek wygląda o niebo lepiej. Dziękuję!
-
Fular ★★★★★
Jestem pierwszy raz u Pani w salonie fryzjerskim. Wizyta piesków (sznaucery miniatura) prze2biegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Moje pieski były zaopiekowanie z troską i miłością. Nie były zestresowane. Wyszły z pod pani rąk ostrzyżone przepięknie i radosne. Będę już zawsze do Pani saloniku przychodzić. Serdecznie polecam. Dziękuje i pozdrawiam.
-
Mikolaj Zagorski ★★★★★
Naprawdę super salon pieski traktowane są super jestem bardzo zadowolony
-
Ania Moszczyńska ★★★★☆
Nowy biznes lecz profesjonalna obsługa, piesek zadowolony wrocil do domu.Polecam
-
Anna Suzga ★☆☆☆☆
Witam, niestety nie polecam. Opinie wydawały się pozytywne, pani sympatyczna. Pies przy końcówce strzyżenia kiedy przyszłam go odebrać był przerażony. Pani twierdziła, że jest płochliwy/strachliwy (wg opinii ma doświadczenie ze strachliwymi psami), kiedy podeszłam okazało się, że był podduszany (co było słychać kiedy podeszłam do psa), po mojej reakcji uprzęż/zapięcie zostało poluźnione, nic ze strony pani nie usłyszałam. Jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie i spokoju psa to odradzam ten punkt.
-
Kamil Napłoszek ★★★★★
Malutkie spa,więc logiczne ,że Pani musi odebrać tel sama w celu umówienia wizyty,niestety ale to całkiem normalne i zrozumiale,więc nie mogę pojąć niektórych opinii..czy musimy być aż tak roszczeniowi i nie empatyczni w swoich opiniach? Myślę, że to zwykła złośliwość;) Pani bardzo przyjemna otwarta na wyzwania,sumienna a co najważniejsze moje pieski chętnie korzystają z oferowanych usług, jesteśmy zadowoleni z fryzurek,które charakteryzują się różnorodnością co idzie na wielki plus i przede wszystkim są szczęśliwe a nie zestresowane jak w innych miejscach, więc gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?
Salon strzyżenia psów i kotów LIKE znajduje się przy Kartuska 61, Chylonia, 81-001 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?
Można skontaktować się z Salon strzyżenia psów i kotów LIKE pod numerem +48 690 477 744
Jak można dotrzeć do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE?
Do Salon strzyżenia psów i kotów LIKE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku