Na żal mam bardzo słabe wrażenie, wczoraj byliśmy na wizycie. Pies został słabo wystrzyżony. 1. Na ogonie został dłuższe włosy. 2. Pies jest bardzo grubo i nie równo ogolony. 3. Pies nie był chyba czesany bo 2 kołtuny nie zostały wyczesane. 4. Czekaliśmy 2.5 godzin ( nie wiem czy czasem to nie była pani która była na stażu, lub nowa) bo działały we 2 A jak byliśmy przed ostatnio to pies był mega wystrzyżony, był okrągły i równy, nie siedział 2,5 godziny. I taki okrągły włos trzymał się 3-4 miesięcy po tej wizycie. Racze będę kolejnego razu zapisywać psa do jednej osoby
Opinie
-
uv_karma_ ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Fryda ★★☆☆☆
Oddaliśmy pieska na mycie, suszenie i czesanie. Jako że to piesek z dużą ilością podszerstka i do tego w trakcie wylinki, zrobily mu się małe kołtuny których w domu nie daliśmy rady wyczesać, więc postanowiliśmy udać sie do psiego fryzjera ktory w bardziej profesjonalny sposób jest w stanie zajac sie sierścią psiaków. Jednak po odebraniu psiaka kołtuny nadal były, a nas nie poinformowano ze np. Piesek nie współpracował albo sie nie udało wszystkiego wyczesać, panie oddały psiaka nic nie mówiąc, wiec zauważyliśmy to dopiero w domu, a głównie dlatego potrzebowaliśmy pomocy specjalisty. Dodatkowo czekajac na psiaka slyszałam jak Pani podniesionym tonem mówiła do psa (najwidoczniej piesek miał już dosc, moze go bolało) ze ma przestać, a wystarczylo przerwac wyczesywanie skoro i tak nie zostalo wykonane dokladnie i nie krzyczeć na psa, ktory nie rozumiał zupelnie słów Pani groomerki. Piesek był pachnący i z ogólnie wyczesanym podszerstkiem, do tego nie mogę się przyczepić, ale uważam że usługa nie została wykonana rzetelnie, a przynajmniej mozna bylo po ludzku o tym wspomnieć, ze nie udało się wyczesać wszystkich zmatowień, z którymi i tak musimy sobie poradzić sami w domu.
-
Kasper Hein ★☆☆☆☆
Daliśmy pudelka do podcięcia, żeby skrócić jego włosy, z podkreśleniem że nie ma wyglądać jak „typowy pudel”. Ma mieć mniej więcej wszędzie równy włos i ma wyglądać jak miś. Dostaliśmy psa który został obcięty do tego stopnia że w niektórych miejscach jest łysa skóra. Pies wygląda jak karykatura i bardziej przypomina szczura niż psa. Uszy i pysk jest nierówno obcięty a ogon został z długim włosem. Mamy luty, a piesek nie ma teraz wgl włosa żeby jakikolwiek się ogrzać na spacerze. W zdjęciach przesyłam jak miał być obcięty (ciemny pudel) i jak został - można się domyślić. Ostatni raz byliśmy w tym miejscu. Tak się po prostu nie robi.
-
Sandra ★★☆☆☆
Korzystamy z usług od pół roku i nigdy nie było problemów ale .. byliśmy 1 raz u Pani Weroniki przy odbiorze psa nie bardzo było widać co może być nie tak a dodatkowo spieszyłam się natomiast w domu strzyżenie okazało się tragedia.. Pies ostrzyżony jest byle jak, krzywo i niechlujnie. Jestem mocno zdegustowana co do waszego miejsca. Myślę że Pani która nas obsługiwała powinna doszkolić się nieco z zakresu waszych usług.
-
Karolina R. ★★★★★
ok
-
Mariusz Maćkowiak ★★★★★
Szybko prosto i wszystko jest pod ręka!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wash Dog EXPRESS?
Wash Dog EXPRESS znajduje się przy Bytomska 26, Orłowo, 81-509 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Wash Dog EXPRESS?
Do Wash Dog EXPRESS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku