Ratuj się kto może! Pani całkowicie „zapusła mi psa wystawowego” ostrzegałam i prosiłam żeby nie używała maszynki. Zobacz na zdjęciu - jak można załatwić psa - zniszczyć całą maść - niestety pies ma sierść nie włosy i już nie da się wrócić do pierwotnej formy. Płacz łzy - nie do opisania. W pewnym momencie pomyślałam że trudno i napisałam smsa żeby chociaż te dziury poprawiła to odpisała : starałam Się jak mogłam - psy były zaniedbane… wysłałam jej zdjęcie jak pies wyglądał na przed wizytą to odpisała : proszę do mnie nie pisać - niech Oani idzie gdzie indziej jak pani jest niezadowolona… ja mam swoich klientów…. Pani specjalistka jeszcze kręci z ceną najpierw podaje inną narzekając że płaci za wodę prąd ( a co to klienta obchodzi ) mówi że zrobi promocję ( nawet o to nie prosiłam ) na koniec płacisz więcej bez paragonu oczywiście. Bardzo źle podejście DRAMAT - okazuje się że większość osób już wie żeby tam nie chodzić jak rozmawiałam z innymi właścicielami psów - więc postanowiłam się podzielić opinia ku przestrodze dla innych - byłabym Wdzięczna gdybym te opinie tu przeczytała a nie wysłuchała na ulicy po fakcie. Decyzja należy do was - moje doświadczenie jest właśnie takie - już muszę na krótko golić psa teraz wygląda jak po zderzeniu z kosiarką a ogon jak u świnki nie powiem o reszcie i skutkach nieodwracalnych i podjęciu tej pani….
Zdjęcia
Opinie
-
Anioły i Aniołki ★☆☆☆☆
-
Weronika P ★★★★★
Świetne wytrymowanie naszej suczki, lepiej niż we wcześniejszym salonie i dużo lepiej niż oczekiwaliśmy (myśleliśmy, że nie obejdzie się bez nożyczek). Bardzo przyjazna atmosfera i przywiązanie uwagi do dobrego samopoczucia zwierzaka. Dziękujemy!
-
Paulina Rzeszutek ★★☆☆☆
Strzyżenie ładne, ale podejście do klienta niepoważne. Za każdą wizytą przekłada Pani terminy kilka razy i prawie za każdym razem odwołuje wizytę tego samego dnia. Nie polecam, jeśli komuś zależy na czasie.
-
Damian Noga ★☆☆☆☆
Wizyta umówiona z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Próbowaliśmy się skontaktować wielokrotnie trzy, dwa i dzień przed wizytą niestety bez odpowiedzi. 5 godzin przed wizytą Pani wysłała SMS z informacją iż salon jest w remoncie i możemy spróbować umówić się kiedy indziej… tak to chyba nie powinno wyglądać, kalendarz na booksy jako właściciele również możecie dostosowywać do aktualnych realiów. Właścicielka nawet nie odpowiada na wiadomości które widać że wyświetliła.
-
Piotr Nerowski ★★★★★
Bardzo dobra robota, piesek obcięty zgodnie z moim opisem jaki przedstawiłem przed rozpoczęciem wizyty, wszystko bez zarzutów. Do tego bardzo miła i sympatyczna Pani która posiada dużą wiedzę na temat pielęgnacji pieska w domu, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Na pewno wrócimy na następną wizytę. Polecam!
-
Sylwia Tylicka ★★★★★
Super strzyzenie i podejście do pieska polecam
-
Patryk Sierakowski ★★★★★
Polecam bardzo! Piasek bardzo ładnie obcięty. Profesjonalny salon, bardzo higieniczny. Piesek zadowolony, bardzo miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do pieska.
-
A a ★★★★★
Piesek po strzyżeniu jest nie do poznania. W salonie panuje miła atmosfera. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów?
Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów znajduje się przy Piekarnicza 17, 80-126 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów?
Można skontaktować się z Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów pod numerem +48 572 444 098
Jak można dotrzeć do Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów?
Do Dog Modeling - Salon Pielęgnacji Psów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku