Pani doktor pomogła, nie mamy zastrzeżeń do jej fachowości. Natomiast próba doproszenia się o fakturę lub zaświadczenie w rejestracji - nieśmieszny żart. Kiedyś prosiłem o fakturę (bodajże za kwiecień), nie doprosiłem sie do maja, "no nie możemy już wystawić faktury za kwiecień". Zaświadczenie - "przekażę". Prośba o zaświadczenie była złożona podczas wizyty "telefonicznej", od października nic nic się nie wydarzyło. Można przypominać smsem, ale to i tak nie działa...
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Sawala ★★☆☆☆
-
Kewin Korczak ★☆☆☆☆
Nigdy się nie można dodzwonić, bo nigdy nie mogą rozmawiać i proszą o smsa. Trzy tygodnie czekam na zaświadczenie, o które prosiłem przez smsa, bo oczywiście nie mogą rozmawiać.
-
Dominik M-M ★☆☆☆☆
Marnują tu ludziom czas! Zajęło mi ponad 2 miesiące by się umówić na pierwszą wizytę i od 3 miesięcy nie mogę umówić kolejnej. Ignorują klienta i regularnie przekładają spotkania. Zdecydowanie nie polecam!
-
Mikołaj “cuxkier” Niklas ★☆☆☆☆
Do samych lekarzy żadnych zarzutów mieć nie mogę. Profesjonalne podejście i chęć pomocy, a nie tylko „odbębnienia” tematu, jednak sama klinika „amonaria”, to jest po prostu szczyt szczytów. Dodzwonić się nie da, tylko zbywają sms „proszę o kontakt w wiadomości…”. W momencie kiedy moja wizyta telefoniczna opóźniała się pół godziny i chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje, to znowu. Tylko sms, że lekarz ma opóźnienie. Po godzinie od umówionej godziny oczywiście znowu tel nikt nie odbiera, z tą różnicą, że już żadnej informacji nawet drogą SMS nie dostałem. Pieniądze pierwszy i ostatni raz wysłałem przed wizytą. Serdecznie nie polecam, a obsługi nie pozdrawiam.
-
SI ★☆☆☆☆
Ocena dotyczy pracy Pani Anny Lewandowskiej, której pomoc szczerze odradzam. Efekt jest odwrotny do zamierzonego, jako prowadzący terapię lekarz jest ona wyjątkowo nieobecna i wykazuje się dużym uogulnianiem sytuacji bez zrozumienia pacjenta, opierając się na oczywistych banałach, które można dopowiedzieć do sytuacji. Sprawia, że chory czuje się jakby był sam w gabinecie, nie polecam.
-
Olivvka ★★☆☆☆
Panie na recepcji tragedia, ciężko cokolwiek załatwić, zerowy odzew. Pani Surmacz świetna psychiatra, ale organizacja recepcji tragiczna.
-
Jakub Sobczak ★★★☆☆
Panie na recepcji nie wiedzą co się dzieje. Umówiły mnie na usługę która nie mogła się odbyć u umówionego lekarza. Dodatkowo 2 dni przed usługa dostałem SMS że cena będzie wyższa niż ustalona. Wejście do ośrodka wygląda jak melina. Pani Doktor okej, miła i pomocna.
-
Damian Lewandowski ★★★★★
Niedawno odbyłem swoją pierwszą wizytę w tej placówce. Już na samym wstępie wita nas miła i przyjazna obsługa. Pani na recepcji od razu wyjaśniła, gdzie są szatnie czy łazienki. Wszędzie czysto i schludnie. Same gabinety sprzyjają swobodnej rozmowie. Dodatkowym atutem jest ich wyciszenie, co daje duże poczucie prywatności. Korzystałem z pomocy Pani lek. med. Joanna Miłoszewska-Maj, i z czystym sumieniem mogę ją polecić - mimo, że była to moja pierwsza wizyta, to nie czułem skrępowania, a Pani Joanna zadawała konkretne i celne pytania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Amonaria - Psychiatra / Psycholog?
Amonaria - Psychiatra / Psycholog znajduje się przy Szkółkarska 32, 62-002 Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Amonaria - Psychiatra / Psycholog?
Można skontaktować się z Amonaria - Psychiatra / Psycholog pod numerem +48 570 629 580
Jak można dotrzeć do Amonaria - Psychiatra / Psycholog?
Do Amonaria - Psychiatra / Psycholog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku