Opinie

  1. Julia Murawska ★★★★★

    Polecam! Profesjonalne podejście, miła atmosfera i dogłębne przeanalizowanie problemu, nie tylko przez pryzmat kosmetologii. Warto odwiedzić ten gabinet kosmetyczny.

  2. Anita Kowal ★★★★★

    Mam skórę trądzikową i od dłuższego czasu szukałam specjalistki, która naprawdę pomoże mi poprawić jej stan. Próbowałam już w różnych gabinetach kosmetycznych, ale bez większych rezultatów, dopiero wizyta u Pani Joli przyniosła oczekiwane efekty. Dopiero tutaj trafiłam na specjalistkę, która jest również pielęgniarką - dokładnie przeanalizowała stan mojej skóry, ułożyła plan pielęgnacji gabinetowej i domowej, a efekty są naprawdę widoczne. Skóra jest w dużo lepszej kondycji, a stany zapalne znacznie się zmniejszyły, jestem bardzo zadowolona z spodejścia, efektywności i skuteczności zabiegów. Z pełnym przekonaniem polecam wam ten gabinet, osoba z problematyczną cerą.

  3. Wiki Freiberg ★★★★★

    Bardzo polecam! Zabieg oczyszczania wykonany profesjonalnie i w miłej atmosferze. Skóra po wizycie wygląda świetnie, a Pani Jola wszystko dokładnie tłumaczy i dba o komfort klienta.

  1. Aleksandra Plutowska ★★★★★

    Wspaniała Pani Jola czyni cuda z twarzą. Każdy zabieg jest dokładnie skonsultowany z klientem ( w tym wypadku mną ) i wszelkie obawy są przez to rozwiane. Pani Jola zwraca ogromną uwagę na higienę przy zabiegach i dodatkowo udziela wskazówek jak postępować z twarzą w domu po zabiegu. Miła, ciepła kobieta która z dużą cierpliwością podchodzi bardzo indywidualnie do klienta. Osobiście korzystałam z dwóch typów mizoterapii i napewno jeszcze tu wrócę. Z czystym sercem polecam odwiedziny w gabinecie każdemu.

  2. Urszula Hewelt ★★★★★

    Pani Jola jest bardzo kontaktową, miłą i uprzejmą osobą, która posiada dużą wiedzę i potrafi wytłumaczyć na czym polega ewentualny problem i umie rozjaśnić wszelkie wątpliwości. Czuję się bardzo zaopiekowana i że jestem w dobrych rękach. Korzystam z depilacji laserowej i już po pierwszej wizycie po około tygodniu było widać OGROMNĄ różnicę, a kolejne tylko utwierdzają mnie w tym, że to była dobra decyzja. Dodatkowym plusem jest cena, która zdecydowanie nie jest wygórowana. Bardzo polecam!

  3. Angelika Andryskowska ★★★★★

    Mega miła atmosfera. Pani Jola bardzo sympatyczna. Opowiada na każde pytanie,krok po kroku opowiada o zabieg. Kosmetyki odpowiednio dobrane do potrzeb skóry.

  1. Andrzej Szramke ★★★★★

    Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana na 6+! Serdecznie polecam, a Pani Jola potrafi przełożyć ogromną wiedzę w praktyczne działania.❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet kosmetyczny Jola?

Gabinet kosmetyczny Jola znajduje się przy Majkowskiego 15, 84-207 Bojano, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet kosmetyczny Jola?

Można skontaktować się z Gabinet kosmetyczny Jola pod numerem +48 503 114 051

Jak można dotrzeć do Gabinet kosmetyczny Jola?

Do Gabinet kosmetyczny Jola można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements