Nie mogłem nawet wyobrazić, że hotel o trzech gwiazdkach może być takim wspaniałym! Świetna lokalizacja (5 min do morza), miły i uprzejmy personel, czyste pokoje, zdrowe i smaczne śniadania. Przy tym zupełnie niedrogi. Na pewno bym wrócił. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Konstantin K ★★★★★
-
Gosia Kotlicka ★★★★☆
To nie jest tak, że wszyscy się tu nie starają - Pan recepcjonista wyszukał mi pokój z idealnym widokiem i na morze i na drzewa - ale już dlaczego z pokoju nie można dodzwonić się na recepcję? Dlaczego, gdy w końcu zeszłam i poprosiłam o zwykłą pensetę, Pani na recepcji nie mogła jej znaleźć w apteczce? Czy to jest jakieś wyrafinowane i drogie narzędzie pierwszej pomocy? Czy goście hotelowi nie miewają drzazg do wyciągnięcia? I czy aby wejść do toalety w hotelowym lobby naprawdę musi być zabezpieczone tak skutecznie, że trzeba mieć przy sobie kartę do pokoju aby je sforsować? Restauracja za to tip-top i bez zadęcia, pozdrawiam Pana kelnera :)
-
Jerzy Lechelt ★★★★★
Ogólne wrażenie mamy bardzo pozytywne. Przede wszystkim czystość, odremontowane wnętrza, przemiła obsługa i perfekcyjna organizacja śniadań wraz z urozmaiconymi produktami zasługuje na uznanie. Od kierownika do spraw relacji z gośćmi Pana Patryka Adrycha otrzymaliśmy przemiłe spersonalizowane życzenia z okazji rocznicy ślubu wraz ze słodkim upominkiem od całej załogi hotelu. Było nam niezmiernie miło ! Jeszcze raz dziękujemy. I za tak fantastyczny pokój z widokiem na morze i opiekę wszystkich pracowników hotelu podczas pobytu. Wszystko było na niezwykle spotykanym wysokim poziomie. Śniadania to bajka ! Polecamy hotel bez dwóch zdań ! Do szefostwa hotelu: Dbajcie o całą załogę i doceniajcie ich działania, bo robią kawał niezwykle pozytywnej i dobrej roboty.
-
Maciej Polus ★★★☆☆
Niestety, oczekiwałem znacznie więcej. Na zdjęciach hotel prezentował się elegancko i nowocześnie, jednak rzeczywistość okazała się rozczarowująca. Pokoje wyglądają, jakby zatrzymały się w poprzedniej epoce – wymagają gruntownego odświeżenia i większej dbałości o szczegóły. W łazience ubikacja miała widoczny nalot, a w szafie brakowało drzwi, co dodatkowo potęgowało wrażenie zaniedbania. Pobyt sam w sobie nie był tragiczny, ale pozostawił spory niedosyt, zwłaszcza że po tak znanej marce spodziewałem się wyższego standardu. Dodatkowo w dniu wyjazdu serwis sprzątający pojawił się w pokoju jeszcze przed godziną wymeldowania, co było bardzo niekomfortowe i sprawiło wrażenie pośpiechu.
-
Wojciech Strycharczyk ★★★★★
Jestem zachwycony tym hotelem w każdym aspekcie. Podróżowaliśmy ze psem (szczeniakiem, była to jego pierwsza podróż w życiu), więc mieliśmy dużo pytań i wątpliwości. Profesjonalna i uprzejma obsługa front office rozwiała każdą naszą wątpliwość i zapewniła nam bardzo komfortowy pobyt. Otrzymaliśmy pokój po generalnym remoncie, który był po prostu niesamowity. Po spacerze okolicznymi plażami doszliśmy do wniosku, że kolory zostały zaczerpnięte z jesiennej palety barw Kępy Redłowskiej. Cudo! Pokój był też świetnie wyciszony. Mimo że był zlokalizowany przy windach, ani razu ich nie usłyszeliśmy. Śniadanie jak zwykle w hotelach Mercure było pyszne. Świetną opcją dla nas była wydzielona strefa dla gości z czworonogami. Mogliśmy spokojnie zjeść śniadanie bez stresowania psa tłumem ludzi i innych gości hotelu obecnością małego jamnika. Nie było też problemu ze zjedzeniem z psem w restauracji Winestone. Hotel oferuje również basen (bardziej sportowy niż rekreacyjny, dla mnie super) oraz sauny. Muszę przyznać, że podchodzę z rezerwą do hotelowych saun, ale byłem pozytywnie zaskoczony znajomością saunowego savoir-vivre innych gości. Strefa wodno-saunowa najbardziej na plus! Jak najbardziej polecam, także dla podróżujących z psami. O ile sauna czy super śniadanie może nie przekonać waszego czworonoga, o tyle pobliska plaża czy parki na pewno sprawią, że nie zapomni tego pobytu. :)
-
Paweł Skarżyński ★★★★☆
Hotel jest spory i genialnie położony - blisko do dworca, do plaży, do muzealnych okrętów, Świętojańska zaraz obok, a z Kamiennej góry są super widoki. Pokoje w miarę OK, choć toalety do wymiany - archaiczne spłuczki i źle dobrana wysokość deski to sporo kłopotów. Umywalki za to są monstrualnie duże - to wielki plus. W pokojach nie ma lodówki i jest mało gniazdek elektrycznych. Telewizor ma jakieś ciekawsze kanały w cenie. Cena śniadania jest oburzająco wysoka w porównaniu do cen na mieście.
-
RAFAL MROCZKOWSKI ★★★☆☆
To mój drugi długi pobyt w tym hotelu. Absolutnie świetna lokalizacja, obsługa bardzo uprzejma i miła, z tym zastrzeżeniem, że na sali restauracyjnej dominują uczennice jako kelnerki. Pokoje w wyższym standardzie, np 7 piętro zasługują na 4, poziom 1 piętra to góra 3. Mocno zużyte wyposażenie. Od roku nie działa 1 z 3 wind.... Jedzenie w restauracji 3. Plus za przechowalnię rowerów, duży parking i basen.
-
Alicja Wilk ★★☆☆☆
Przyjechałam z rodziną na jedną noc. Zacznijmy od tego, że opłata za parking jest bardzo duża jak na dwa dni. Gdy weszliśmy do hotelu, przy drzwiach poczułam dość nieprzyjemny zapach. Obsługa była bardzo miła i szybko dostaliśmy pokój. Gdy otworzyliśmy drzwi, musieliśmy otworzyć okna ponieważ nie działała klimatyzacja. Ściany bardzo cienkie i słychać przez nie wszystko. Plamy na ścianach, lustrze, niedoprany ręcznik z wielką brązową plamą. Spłuczka wydaje bardzo głośny i nieprzyjemny dźwięk. Wieczorem wielkie kolejki do wind, w dodatku jakiś chłopak wybiegł z windy i zaczął krzyczeć. Poczuliśmy dyskomfort oraz poczucie niebezpieczeństwa. Następnego dnia po 16 wyłączyła się karta (mieliśmy wykupiony wydłużony pobyt) i musieliśmy podejść do recepcji. Plusem jest widok z okien i śniadania. Hotel nie jest zły jak na dwa dni, ale mógł być lepszy.
-
m b ★★★★★
Bardzo wygodny pokój rodzinny z pieknym widokiem na morze. Dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem, bardzo dobre kosmetyki). W każdym pokoju telewizor - niestety, brak kanałów dla starszych dzieci (jedyny dziecięcy przeznaczny dla maluchów). Wygodne łóżko i kanapa. Są wieszaki na ubrania we wnęce, ale brak szafek (komódki, większych szuflad) na bieliznę, swetry czy inne ubrania, których się nie wiesza (są otwarte półeczki i małe szufladki). Codziennie była dostarczana woda mineralna (dla dzieci niegazowana), a także dokładano kawę i herbatę. Pyszne śniadania, miła obsługa. Basen - typowo sportowy (warto pytać, o której godzinie jest mało rezerwacji torów). Polecam hotel także ze względu na lokalizację - kilka kroków do plaży, ogromnego placu zabaw, kina i teatru.
-
Artur O ★★★★★
Hotel jak najbardziej na plus- złego słowa powiedzieć nie mogę. Pokój rodzinny sprawdza się przy podróży z dziećmi (w zasadzie połączone dwa pokoje). Obsługa pokojowa zasługuje na najwyższe uznanie- codzienne skrupulatne sprzątanie, wymiana ręczników uzupełnienie wody itp. Śniadania w formie szwedzkiego stołu bardzo smaczne- każdy znajdzie coś dla siebie włącznie z goframi oraz świeżo wyciskanymi sokami- polecam. Dostępny jest również basen, sauna i solarium w godz 9-21 bezpłatne dla gości hotelowych. Dostęp do pokoi, wind i wszystkich atrakcji wyłącznie przy użyciu karty magnetycznej - co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Widok z pokoju na port i morze bardzo urokliwy. Z pewnością powrócimy raz jeszcze. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Mercure?
Hotel Mercure znajduje się przy Armii Krajowej 22, Śródmieście, 81-372 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Mercure?
Można skontaktować się z Hotel Mercure pod numerem +48 586 663 040
Jak można dotrzeć do Hotel Mercure?
Do Hotel Mercure można dotrzeć, korzystając z poniższego linku