Niestety zostałem bardzo poparzony radiofrekwencją mikroigłową przez Panią Małgorzatę Polak. Wykonywany zabieg był sprzętem o niskiej wartości. Dodatkowo miałem wykonywane iniekcje preparatem Sculptra. Pani Małgorzata Polak wykonuje zabiegi medyczne, twierdząc, że takimi one nie są. Nie posiada uprawnień do ich wykonywania. Gdy wystąpią powikłania nie bierze za nich odpowiedzialności. Edit: Profesjonalnie to zostałem poparzony. Co do zaleceń to mówiła mi Pani "żeby najlepiej się nie myć przez jakiś czas... ". Jeśli chodzi o te "darmowe zabiegi" było to po poparzeniu i smarowanie Estgenem, który nota bene nic nie zmienił w stanie mojej skóry, a blizny po poparzeniu jak zostały tak są do teraz i są nieodwracalne.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof R ★☆☆☆☆
-
Małgorzata Romanowska ★★★★★
Bardzo dobry salon kosmetyczny. Usługi na najwyższym poziomie. Obsługa niezwykle sympatyczna i udzielająca odpowiedzi na każde pytanie, rozwiewająca wszelkie wątpliwości. Właściciele stale podnoszą swoje kompetencje i szukają nowości na rynku, wyposażając i rozbudowując tym samym swój salon.
-
SCALLAK JODLOWA ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rachonia. Lekarz życzliwy,cierpliwy z uwagą słuchający czego oczekuje pacjent. Nie tylko spełnił moje marzenie ale w sposób zrozumiały przyjął zmianę mojej decyzji .Po zabiegu czułam, że oddałam się w ręce fachowca, lekarza z powołania.Doktor i cała obsada La astetic profesjonaliści w każdym calu.Polecam i bardzo dziękuję.
-
Marta Kurowska ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam tę klinikę. Zaczynając od kontaktu,konsultacji ,po sam zabieg. Dr. Rachoń wykonuje swoją pracę perfekcyjnie, efekty przeszły moje oczekiwania.Towarzysząca mu przy zabiegu P. Małgosia profesjonalna, ciepła.Czułam się zaopiekowana.Terminy są bardzo dogodne, dostosowane do klienta, Ceny umiarkowane.Polecam ❤️
-
Iwona Nikelska ★★★★★
Małgosia, Marcin, Jarek - wszyscy sympatyczni, profesjonalni i z poczuciem humoru, co sprawia, że jest miła atmosfera. Bez zadęcia i takich tam :) Jesteście cudowni i na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta. Polecam szczerze.
-
Laura Dunaj ★★★★★
Bardzo polecam! Małgosia jest bardzo profesjonalna. Doradziła mi, co będzie dla mnie najodpowiedniejsze, ponieważ nie byłam zdecydowana na konkretny zabieg. Z wyrozumiałością i zrozumieniem podchodziła do moich lęków (nie małych) i wątpliwości. Atmosfera którą stworzyła w swoim gabinecie sprawiła, że czułam się bezpiecznie. Z efektów pracy jaką wykonała Małgosia jestem bardzo zadowolona. Ja na pewno będę do Niej wracała. Monika Dunaj
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody?
La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody znajduje się przy Królewskie Wzgórze 36, 80-283 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody?
Można skontaktować się z La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody pod numerem +48 881 762 233
Jak można dotrzeć do La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody?
Do La aesthetic Klinika Zdrowia i Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku