Pani Weronika to Perfekcjonistka w 100% :) wspaniała atmosfera. Robilam rzęsy u Pani Weroniki prze jakieś 3 lata i zawsze byłam bardzo zadowolona. Efekt jest zawsze taki jakiego oczekuję. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Korzystam też z usług dotyczących brwi i tak samo - zawsze brwi wyglądają tak, jak chciałam ;) bardzo wysoka jakość usług, a przy tym miło spędzony czas ;) polecałam Panią Weronikę już wielu koleżankom i nadal będę polecała.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Kania ★★★★★
-
Dagmara Lisicka ★★★★★
Jestem klientką już od roku i za każdym razem rzęsy są perfekcyjne! Zawsze jest starannie, delikatnie a przede wszystkich higienicznie i sterylnie. Pani Weronika jest bardzo dokładną, ciepłą i miłą osobą. Bardzo, bardzo polecam! ❤️
-
Jolanta Grzywińska ★★★★★
Pierwsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Ponieważ była to moja pierwsza styczność ze sztucznymi rzęsami - Pani Weronika przeprowadziła ze mną długą i rzetelną rozmowę – pytała o moje oczekiwania i preferencje, czego oczekuję od niej i jaki efekt chciałabym uzyskać, przedstawiła ewentualne „skutki uboczne”, pokazała, w jaki sposób dbać o sztuczne rzęsy, poleciła produkty do ich mycia. Odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, które zrodziły się w mojej głowie. Już wtedy czułam się zaopiekowana i potraktowana wyjątkowo. Pani Weronika słucha potrzeb swoich klientek, doradzi, ale ostateczną decyzję zawsze zostawia klientce. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pani Weronika nigdzie się nie spieszy, zawsze z wielką starannością i dbałością „opiekuje się” moimi rzęsami. Widać, a właściwie czuć (bo jednak przez większość czasu mamy zamknięte oczy :P), że stylizacja rzęs jest pasją Pani Weroniki. Polecam!
-
Katarzyna Grabowska ★★★★★
Weronika to najlepsza stylistka rzęs, jaką miałam do tej pory (a korzystałam z usług wielu salonów w Trójmieście :) Jej prace są dokładne, staranne, w trakcie wizyty zapewnia przemiłą atmosferę, zdecydowanie polecam!!
-
Magdalena Kijewicz ★★★★★
Polecam w 100%! Rzęsy wyglądają przepięknie. Założone ze starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Fantastyczna atmosfera podczas zabiegu i świetny kontakt ❤❤❤
-
Magdalena Tyma ★★★★★
Pełen profesjonalizm:) Rzęski zawsze pięknie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Mimo, że jestem alergiczką, nigdy nie pojawiło się u mnie uczulenie po aplikacji, co świadczy o materiałach najwyższej jakosci:) Świetny kontakt i zawsze miła atmosfera. Polecam w 100%!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Perfekcjonistka - stylizacja rzęs i brwi?
Perfekcjonistka - stylizacja rzęs i brwi znajduje się przy Przytulna 46, 80-176 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Perfekcjonistka - stylizacja rzęs i brwi?
Do Perfekcjonistka - stylizacja rzęs i brwi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku