Opinie

  1. Dar al ★★★☆☆

    Grudzień temperatury w nocy na zewnątrz w okolicach zera, a w pokojach zimne kaloryfery i po 20tej zimna woda. Słowem superlatywy dla ludzi pracy którzy cały dzień pracowali pod chmurką i po przyjeździe do hotelu nie mogą liczyć na ciepły kąt i ciepłą kąpiel.

  2. Paul Kmiecik ★★★★★

    Duże przestronne pokoje, pyszne śniadania, lokalizacja i pomocna obsługa. Dodatkowo kręgielnia i możliwość wypożyczenia rowerów. Polecam!

  3. Bernadeta Rynkowska ★★★★★

    Polecam hotel i restaurację. Bardzo miła obsługa, czysto w pokojach i w łazience ( chociaż w łazience bardzo słabe światło). Lokalizacja świetna! Blisko dworca PKP I PKS. Jedzenie bardzo dobre. Bez problemu zamienione na bezglutenowe. Smacznie!!! Na pewno wrócimy♥️

  1. Lech Chwedczuk ★★★★★

    Bardzo fajny Hotel,przemiła obsługa,mimo tego że była impreza na górze nic nie było słychać,wyspaliśmy się na maksa,śniadanie wyśmienite,bardzo duży i różnorodnych wybór,każdy znajdzie coś dla siebie,bardzo dziękujemy.Tadki i Dzicy że Szczecinka.

  2. Elżbieta Szabatowska ★★★★★

    Byliśmy z mężem na weekendowym wypadzie na Kaszubach. Zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni samym hotelem.Lokalizacja w centrum, ładny wystrój, wygodne łóżka.Początkowo przydzielono nam pokój na parterze nr7 ale okazało się, że dźwięki przenoszone z kręgielni były zbyt dokuczliwe. Bezproblemowo otrzymaliśmy drugi pokój, który w pełni spełniał nasze oczekiwania w tej kategorii hotelu.Panie z recepcji bardzo ale to bardzo uprzejme, chętnie służyły pomocą.Bardzo im dziękujemy. Restauracja bardzo dobra, wykupione śniadanie smaczne, można się najeść.Jeden minus- chleb powinien być pokrojony w kromki, a nie w całej foremce do samodzielnego krojenia. Niehigienicznie-oddzielający pasek zbyt wąski aby palce nie stykały się z chlebem. W letniej restauracji na obiad wybraliśmy z karty pyszne pierogi z jagodami oraz inne z serem.Pycha zupa rajców miejskich, polecamy z czystym sumieniem. Obsługa w restauracji bardzo miła.Pobyt udany. My zwiedziliśmy Kartuzy i pojechaliśmy jeszcze do Kaszubskiego Muzeum Miniatur w Stryszej Budzie. Do hotelu na pewno wrócimy.

  3. Paulina Ratkowska ★★★★★

    Organizowałam tam Pierwszą Komunię Świętą córki. Począwszy od Pani Kasi - przemiła i bardzo pomocna, restauracja i sala pierwsza klasa, jedzenie przepyszne , goście chwalili wszystko. Stół przepięknie nakryty, jesteśmy zadowoleni pod każdym względem. Dlatego rezerwuję już salę na kolejną Komunię. Nie wyobrażam sobie Komunii w innym miejscu. Polecam każdemu kto szuka idealnego miejsca na uroczystość czy wypoczynek. Bardzo dziękuję za wszystko. Paulina K.

  1. Krzysiek ★★★★★

    Czyste duże pokoje bardzo miła załoga w hotelu jak i w restauracji dania smaczne zwłaszcza stek trochę mały parking ale w pobliżu jest miejski

  2. Sylwia M. ★★★★★

    Byliśmy 23/03 Pani która nas obsługiwała bardzo sympatyczna i pomocna.Jedzenie smaczne i ładnie podane. Jak będziemy po drodze napewno wrócimy. Pozdrawiamy

  3. anna em ★★★★★

    Restauracja godna polecenia Pyszne jedzenie, pięknie podane i do tego bardzo miła obsługa. Wszystko bez zarzutu. Na pewno wrócimy.

  1. Łukasz S. ★★★★☆

    Hotel bardzo czysty, obsługa mega sympatyczna. W restauracji bardzo dobre jedzenie. Sama obiadokolacja jak i śniadanie urozmaicone i bardzo dobre. Daje jedną gwiazdkę mniej, bo zmarzłem w pokoju. Mimo 6 stopni na zewnątrz i silnego wiatru, w pokoju grzejnik był zimny mimo odkręcenia go na maksymalny poziom grzania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Pod Orłem?

Hotel Pod Orłem znajduje się przy 3 Maja 10, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Pod Orłem?

Można skontaktować się z Hotel Pod Orłem pod numerem +48 587 366 601

Jak można dotrzeć do Hotel Pod Orłem?

Do Hotel Pod Orłem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements