Grudzień temperatury w nocy na zewnątrz w okolicach zera, a w pokojach zimne kaloryfery i po 20tej zimna woda. Słowem superlatywy dla ludzi pracy którzy cały dzień pracowali pod chmurką i po przyjeździe do hotelu nie mogą liczyć na ciepły kąt i ciepłą kąpiel.
Zdjęcia
Opinie
-
Dar al ★★★☆☆
-
Paul Kmiecik ★★★★★
Duże przestronne pokoje, pyszne śniadania, lokalizacja i pomocna obsługa. Dodatkowo kręgielnia i możliwość wypożyczenia rowerów. Polecam!
-
Bernadeta Rynkowska ★★★★★
Polecam hotel i restaurację. Bardzo miła obsługa, czysto w pokojach i w łazience ( chociaż w łazience bardzo słabe światło). Lokalizacja świetna! Blisko dworca PKP I PKS. Jedzenie bardzo dobre. Bez problemu zamienione na bezglutenowe. Smacznie!!! Na pewno wrócimy♥️
-
Lech Chwedczuk ★★★★★
Bardzo fajny Hotel,przemiła obsługa,mimo tego że była impreza na górze nic nie było słychać,wyspaliśmy się na maksa,śniadanie wyśmienite,bardzo duży i różnorodnych wybór,każdy znajdzie coś dla siebie,bardzo dziękujemy.Tadki i Dzicy że Szczecinka.
-
Elżbieta Szabatowska ★★★★★
Byliśmy z mężem na weekendowym wypadzie na Kaszubach. Zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni samym hotelem.Lokalizacja w centrum, ładny wystrój, wygodne łóżka.Początkowo przydzielono nam pokój na parterze nr7 ale okazało się, że dźwięki przenoszone z kręgielni były zbyt dokuczliwe. Bezproblemowo otrzymaliśmy drugi pokój, który w pełni spełniał nasze oczekiwania w tej kategorii hotelu.Panie z recepcji bardzo ale to bardzo uprzejme, chętnie służyły pomocą.Bardzo im dziękujemy. Restauracja bardzo dobra, wykupione śniadanie smaczne, można się najeść.Jeden minus- chleb powinien być pokrojony w kromki, a nie w całej foremce do samodzielnego krojenia. Niehigienicznie-oddzielający pasek zbyt wąski aby palce nie stykały się z chlebem. W letniej restauracji na obiad wybraliśmy z karty pyszne pierogi z jagodami oraz inne z serem.Pycha zupa rajców miejskich, polecamy z czystym sumieniem. Obsługa w restauracji bardzo miła.Pobyt udany. My zwiedziliśmy Kartuzy i pojechaliśmy jeszcze do Kaszubskiego Muzeum Miniatur w Stryszej Budzie. Do hotelu na pewno wrócimy.
-
Paulina Ratkowska ★★★★★
Organizowałam tam Pierwszą Komunię Świętą córki. Począwszy od Pani Kasi - przemiła i bardzo pomocna, restauracja i sala pierwsza klasa, jedzenie przepyszne , goście chwalili wszystko. Stół przepięknie nakryty, jesteśmy zadowoleni pod każdym względem. Dlatego rezerwuję już salę na kolejną Komunię. Nie wyobrażam sobie Komunii w innym miejscu. Polecam każdemu kto szuka idealnego miejsca na uroczystość czy wypoczynek. Bardzo dziękuję za wszystko. Paulina K.
-
Krzysiek ★★★★★
Czyste duże pokoje bardzo miła załoga w hotelu jak i w restauracji dania smaczne zwłaszcza stek trochę mały parking ale w pobliżu jest miejski
-
Sylwia M. ★★★★★
Byliśmy 23/03 Pani która nas obsługiwała bardzo sympatyczna i pomocna.Jedzenie smaczne i ładnie podane. Jak będziemy po drodze napewno wrócimy. Pozdrawiamy
-
anna em ★★★★★
Restauracja godna polecenia Pyszne jedzenie, pięknie podane i do tego bardzo miła obsługa. Wszystko bez zarzutu. Na pewno wrócimy.
-
Łukasz S. ★★★★☆
Hotel bardzo czysty, obsługa mega sympatyczna. W restauracji bardzo dobre jedzenie. Sama obiadokolacja jak i śniadanie urozmaicone i bardzo dobre. Daje jedną gwiazdkę mniej, bo zmarzłem w pokoju. Mimo 6 stopni na zewnątrz i silnego wiatru, w pokoju grzejnik był zimny mimo odkręcenia go na maksymalny poziom grzania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Pod Orłem?
Hotel Pod Orłem znajduje się przy 3 Maja 10, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Pod Orłem?
Można skontaktować się z Hotel Pod Orłem pod numerem +48 587 366 601
Jak można dotrzeć do Hotel Pod Orłem?
Do Hotel Pod Orłem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku