Opinie

  1. Viktoriia Shyshkina ★★★★★

    Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność mojemu lekarzowi ginekologowi. To prawdziwy profesjonalista, któremu można w pełni zaufać. Najpierw przeprowadził u mnie operację — wszystko odbyło się perfekcyjnie, z dbałością o każdy detal. Później, dzięki jego wsparciu i fachowej opiece, udało mi się bezproblemowo zajść w ciążę. Cesarskie cięcie również wykonał znakomicie: rekonwalescencja przebiegła szybko, a blizna jest tak mała i delikatna, że prawie jej nie widać. Taki efekt to rzadkość i prawdziwy dowód najwyższego poziomu umiejętności. Doktor jest nie tylko niezwykle kompetentnym specjalistą, ale też człowiekiem, który potrafi uspokoić, wszystko jasno wyjaśnić i wesprzeć w każdej chwili. Jestem mu ogromnie wdzięczna za profesjonalizm, życzliwość i za to, że dzięki niemu wszystko przebiegło idealnie. Z całego serca polecam — to najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam!

  2. Patrycja Ritter ★★★☆☆

    Polecam pana doktora bardzo sympatyczny pomimo pierwszej dzisiejszej wizyty zrobił bardzo dobre wrażenie

  3. Iwona Marciniak ★★★★★

    Z całego serca pragnę wyrazić swoją ogromną wdzięczność i najwyższe uznanie dla Pana Doktora Adama Kujawy za niezwykle profesjonalne podejście, trafną diagnozę oraz zaangażowanie, jakie okazał mi podczas całego procesu leczenia. Już od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach – lekarz nie tylko uważnie mnie wysłuchał , ale również udzielił wyczerpujących i zrozumiałych odpowiedzi na każde moje pytanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości i lęki. Kompleksowo przeprowadzone badania oraz błyskawiczna reakcja na wyniki pozwoliły na szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia. Dzięki temu stan mojego zdrowia uległ znaczącej poprawie, a ja – jako pacjentka – odzyskałam nadzieję i spokój ducha. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna, a dzięki empatii, kompetencji i życzliwości Pana Doktora wierzę, że wszystko zmierza ku dobremu zakończeniu. Zdecydowanie polecam tego specjalistę każdej kobiecie, która szuka nie tylko doskonałego lekarza, ale i człowieka z powołania i pełnego empatii . Dziękuję z całego serca ❤️

  1. Monika Urbańska ★★☆☆☆

    Na wizytach prywatnych Pan doktor sympatyczny, rzeczowo odpowiada na pytania. Poza tym nie czułam jakiegoś szczególnego zainteresowania, zero dodatkowych informacji, moja ciąża przebiegała prawidłowo więc wizyty były bardzo krótkie. Jak pół roku później byłam w szpitalu to doktor zupełnie inny - niemiły podczas badania, oschły dla innych pacjentek w mojej obecności. “Zapomniał” o moim zabiegu przez co musiałam zostać dzień dłużej na oddziale, a podkreślałam wcześniej, że karmię piersią i muszę jak najszybciej wracać do dziecka. Jest bardzo dużo lepszych ginekologów w Poznaniu.

  2. Jagoda Trawińska ★☆☆☆☆

    Pan doktor bardzo sympatyczny i to wszystko. Wizyta u pana doktora opierała się tylko na wykonaniu usg i otrzymaniu zdjęć. Będąc w pierwszej ciąży liczyłam na uzyskanie więcej informacji niż tylko usłyszenie „wszystko dobrze” Każda wizyta w tym gabinecie trwała ok 7 minut. Nie uzyskałam żadnej informacji na temat wykonania pierwszych badań prenatalnych, przez co straciłam możliwość ich wykonania. Odnoszę wrażenie, że klinika nastawiona jest głównie na branie pieniędzy za wizytę podczas której ciężko cokolwiek się dowiedzieć. Ogólnie nie polecam.

  3. magdalena hajt ★☆☆☆☆

    Dwie konsultacje u ginekologow diagnoza wykryty nowotwor podwyzszone markery nowotworowe powiekszony jajnik, niestety Pan doktor spieszyl sie na operacje i mial czasu przeprowadzic wywiadu twierdzac, że zmiana do obserwacji i niema sie czym przejmować, prosze przyjsc w innym terminie... tak wlasnie dzisiala nasza słuzba zdrowia i profilaktyka. Nie polecam

  1. Marta Sziłajtis-Obiegło ★★★★★

    Serdeczny, zakochany w dzidziusiach, wspierający. Mimo że nie miałam 20 lat nie traktował mnie, jak bardzo wysokiego ryzyka. Rzeczowo przekazywał informacje, czuliśmy się zaopiekowano mimo specyficznych czasów pandemii :)

  2. Ada Nowakowska ★★★★★

    Polecam z całego serca, po prostu najlepszy lekarz! ❤️ Miły, pomocny, profesjonalny, posiada ogromną widzę. Badanie przeprowadzone bezboleśnie. Wszystko szczegółowo omówione, rozwiąże każdy problem. Prowadzenie ciąży na najwyższym poziomie. Nigdy nie spotkałam prawdziwego lekarza z powołania takiego jak Pan Adam Kujawa ☺️

  3. Adrianna Oblizajek ★☆☆☆☆

    Lekarz ten nie wykrył u mnie braku jajnika oraz wady macicy. Prowadził moją ciążę. Kompetencja ów doktora kończy się na byciu miłym. Finalnie cieszę się, że mojej córce nic nie jest. Jednak rysa pozostaje. Nie powinnam była rodzić naturalnie. Jednak przez niewiedzę o moich problemach, rodziłam kilka godzin w ogromnym bólu, a jak się potem dowiedziałam, mogłam sobie tak rodzić. Skończyło się cięciem, bo córce spadło tętno. Na stole operacyjnym lekarz operująca zadała mi przedziwne pytanie czy chodziłam regularnie do ginekologa w ciąży. Chodziłam, właśnie do doktora. Po otwarciu brzucha wszystko wyszło. Ale nikt już nie wróci mi nerwów i tego, co przeżyłam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lek. Adam Kujawa?

Lek. Adam Kujawa znajduje się przy Stanisława Staszica 1, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lek. Adam Kujawa?

Można skontaktować się z Lek. Adam Kujawa pod numerem +48 606 381 906

Jak można dotrzeć do Lek. Adam Kujawa?

Do Lek. Adam Kujawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements