Nie polecam. Podczas manicure zauważyłam pilniki wielorazowe, a wskaźniki na pakietach z narzędziami nie miały koloru, jaki kojarzę z poprawną sterylizacją. Narzędzia nie były wysterylizowane!! Zdecydowanie straciłam zaufanie do tego miejsca.
Zdjęcia
Opinie
-
Asia Kama ★☆☆☆☆
-
maja grajber ★☆☆☆☆
okropne usługi, natomiast gdy przyszłam na zrobinie przekucia w uchu zostało to zrobione nie dość że pistoletem to jeszcze źle. nie polecam
-
Aleksandra K ★★★★★
Usługi na najwyższym poziomie, atmosfera niepowtarzalna. Najlepszy salon w Trójmieście! Polecam
-
Justyna Motta ★★★★★
Dziewczyny są świetne w swoim fachu, a w gratisie zaproponowały przepyszna kawusie i zafundowały cudowne odprężenie. W salonie panuje bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. W szczególności polecam Panią Patrycję, która wykonała mi przepiękne pedicure i odwróciła ciekawa rozmowa moja uwagę przy depilacji pach, która okazała się szybka i w miarę bezbolesna. Ogromne pozytywne zaskoczenie, chce się wrócić. Polecam z czystym sumieniem.
-
Mocca Mocca ★★★★★
Miła i profesjonalna obsługa. Gabinet wart polecenia chyba najdłużej istniejący na Zaspie o tradycji pokoleniowej też warto wspomnieć. Ceny bardzo przystępne, atmosfera przyjazna. Każdej Pani gorąco polecam ten gabinet.
-
Halina Tyjko ★★☆☆☆
No niestety - nie tego się spodziewałam po hybrydzie w salonie kosmetycznym... Zdecydowanie odradzam. Paznokcie tuż po pomalowaniu wyglądają tak, jakby miały tygodniowy odrost. Faktem jest, że mam krótkie paznokcie i może ktoś z dłuższymi miałby paznokcie lepiej pomalowane (choć jeśli chodzi o pozostawienie przestrzeni niepomalowanej przy skórkach, to długość paznokci nie powinna mieć chyba znaczenia...). Cena przy drzwiach też jakby różna od tej, którą powiedziała na końcu pani wykonująca manicure... Więc ogólnie nieporozumienie. Tak zawiedziona jeszcze nigdy nie byłam i choć zwykle wolę dzielić się pozytywną opinią, to tutaj nie mogę tak zareagować. Lokal wygląda bardzo ładnie, Widziałam po innych dwóch klientkach, że np. brwi są tu wykonywane super. Obsługa sympatyczna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu?
Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu znajduje się przy Pilotów 3, 80-460 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu?
Można skontaktować się z Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu pod numerem +48 587 617 836
Jak można dotrzeć do Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu?
Do Gosia. Gabinet kosmetyki i masażu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku