Bardzo fajne miejsce dla rodziny z dziećmi! Jest wszystko co potrzeba, duży teren, basen na miejscu plus animacje dla dzieci. Domki w porządku, czysto, a jedzenie rewelacyjne! Dzieciaki jadły ze smakiem dosłownie wszystko, bo wszystko było świeże i pyszne :) pomysł z zupami w środku dnia też trafiony :) Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Helszer ★★★★★
-
Monika P ★★★☆☆
Ośrodek jest ładny, czysty i zadbany a obsługa miła i pomocna, szczególnie Panie rehabilitantki. Basen ładny, czyszczony codziennie. Jedna gwiazdka mniej za warunki w domku (domek 24) - było bardzo zimno i wilgotno, przydałoby się jakies dodatkowe żródło ciepła (szczególnie przy tak kiepskiej pogodzie jak w tym roku). Jednak na tablicy ogłoszeń nie było informacji o możliwości wypożyczalnia czegoś takiego. Druga gwiazdka mniej za posiłki. Nie były złe ale ... mały wybór, w większosci niedoprawione. Na obiad zupa, drugie danie i mini deser. Szkoda że nie było chociaż 2 rodzajów dań do wyboru, bo nie każdy je wszystko (szczególnie dzieci). W tej cenie standard posiłków powinien być wyższy. Plus za melex do plaży.
-
Aleksandra Suterska ★★★★★
Ogólnie bardzo fajne miejsce na spędzanie czasu z dziećmi, teren ośrodka bardzo zadbany, jedzenie smaczne, obsługa pomocna i sympatyczna. Basen, małą zjeżdżalnia i inne atrakcje dla dzieciaków. Domki nie są najnowsze ale są czyste i zadbane. Kawałek od plaży, ale jest możliwość skorzystać z podwózki bezpłatnej na plażę. z dala od zgiełku straganów i knajp. Polecam
-
Aneta Odalska ★★☆☆☆
W Neptunie byliśmy już 4 raz i niestety jestem rozczarowana tegorocznym turnusem rehabilitacyjnym. Widać oszczędności na każdym kroku. Trampolina leży popsuta,małego basenu juz nie ma. Animacje słabe ( zawsze były od pn do pt ,a teraz przez całe 2 tyg. tylko 6 razy). Jedzenie bardzo słabej jakości,porcje drugiego dania niewielkie. Woda w basenie lodowata,a z jacuzzi nawet nie korzystaliśmy,ponieważ nikt nie potrafił powiedzieć kiedy woda była ostatnio wymieniana (na czas kontroli sanepidu było zamknięte). Jedna fizjoterapeutka ,a zawsze były dwie osoby. Plus za personel ,który był zawsze pomocny (nie mówiąc o właścicielce, która nawet " dzień dobry " nie mówi). Za tę cenę mozna spokojnie znaleźć lepszy ośrodek.
-
Meriem ★★★☆☆
Witam, po tegorocznym pobycie na turnusie rehabilitacyjnym mam dużo zastrzeżeń. Jeśli chodzi o basen to woda jest wręcz lodowata i na zewnątrz, więc przy kapryśnej nadmorskiej pogodzie możliwość skorzystania znikoma. Jacuzii również pod gołym niebem - zapisywane jako zabiegi, wiec możliwość realizaji też mała. Animacje dla dzieci ok, ale dla małych. Zabiegi sensoryczne jednakowe dla dzieci od 2-15 lat. Brak organizacji wycieczek dodatkowych. Obsluga ok, ale czasem beak reakcji na uwagi zglaszane. Kuchnia ok lecz trochę jednostajne śniadania i kolacje. Pokoje w porządku.
-
Jakub Uziębło (qbeush) ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na rodzinne wczasy z dziećmi. W zeszłym roku byliśmy mega zadowoleni i w tym roku robimy powtórkę. Do zobaczenia Neptunie :)
-
David ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Ośrodek Neptun zlokalizowany bardzo blisko morza oferuje świetne wczasy rodzinne z atrakcjami dla dzieci w postaci sportów na świeżym powietrzu i basenie. Dodatkowym atutem są zabiegi rehabilitacyjne jak fizykoterapia, kinezyterapia czy masaże.
-
Sławomir Czuba ★★☆☆☆
Domki fatalne pod każdym względem, w dwóch różnych standardach jeśli można w ogóle takiego określenia użyć, w tym gorszym łazienka sprzed potopu szwedzkiego i dla krasnoludków a aneks kuchenny to tylko mini lodówka, brak podstawowego wyposażenia dla rodziny 5 osobowej, w tym lepszym, łazienka dużo większa, a aneks przypomina aneks kuchenny. Reasumując domki zatrzymały się w latach 80. Jeśli chodzi o obiekt to dla dzieci dobry, animacje, basen, zjeżdżalnia wodna czynna 4 godziny, meleks dowożący do plaży. Śniadania monotonne, z obiadami trochę lepiej. Jakość do ceny biorąc wszystko pod uwagę szczególnie dzieci do lat 10 bardzo drogo.
-
Robert Kowalczyk ★★★★☆
Prawie super. 1. Jedzenie w miarę dobre, ale monotonne. Jeżeli obiadokolacja jest do 18 to już wcześniej brakuje potraw i kucharzowi nie chce się ich robić by były dostępne. 2. Sauna i zjeżdżalnia zamykane o 17 pomimo świetnej pogody i bez mała 30 stopni na zewnątrz 3. W domkach dość wilgotno 4. Jeżeli na zewnątrz wystąpi temperatura ok 16 stopni to trzeba się dogrzewać jakąś farelką bądź grzejnikiem 5. Parking na tydzień kosztuje 100 od auta czego dowiedziałem się po przyjeździe. 6. Melex dowozi na plażę za darmo, ale w określonych godzinach.
-
Aleksandra ★★★★☆
Na plus zasługuje piękne otoczenie - domki są położone w lesie. Do plaży kursuje darmowy meleks z ośrodka. Można też dotrzeć do plaży główna ulica lub ulica Brzozowa - fajny spacer przez las ( uwaga są górki ). W ośrodku znajduje się basen na zewnątrz , zjeżdżalnia wodna, plac zabaw, sala zabaw, sala do rehabilitacji, kawiarnia. Dzieci na pewno nie beda się nudzić. Plus duży za animacje. Praktycznie codziennie dzieje się coś ciekawego - pokaz smażenia placków ziemniaczanych, gimnastyka, dyskoteki, grille. Brawo za te wszystkie atrakcje. Gwiazdkę odejmuje za jedzenie - strasznie monotonne - ciągle wędlina, ser, chleb, masło. Trochę pomidora, ogórka. Dania na ciepło jak dla.mnie nie trafione . Proponuję urozmaicić menu, wprowadzić większe porcje , aby każdy mógł się najesc, dodać więcej warzyw, nabiału , owoców i będzie super.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Neptun?
Ośrodek Neptun znajduje się przy Rybacka 22, 82-103 Jantar, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Neptun?
Można skontaktować się z Ośrodek Neptun pod numerem +48 552 478 917
Jak można dotrzeć do Ośrodek Neptun?
Do Ośrodek Neptun można dotrzeć, korzystając z poniższego linku