Opinie

  1. Sergiy Ganichev ★★★★★

    Bardzo przytulne i przyjemne miejsce na relaks w sobotę i niedzielę. Na terenie obiektu nie ma zbyt wielu domów, ale poczucie przestrzeni i sosny nadają temu miejscu przyjemną, naturalną atmosferę. Działający prysznic i ciepła woda pozwalają na relaks po porannym joggingu nad morzem. Mieliśmy szczęście do pogody – było ciepło i słonecznie. Dziękujemy gospodarzom za dyskretną obsługę i możliwość pozostania w pokoju jeszcze godzinę. Powodzenia!

  2. Katarzyna Orman ★★★★★

    Pole namiotowe jest super, bywam tam kilka razy w sezonie, od 4 lat. Nie zmienię miejsca na pobyt na żadne inne. Obsługa przesympatyczna. Szkoda ze osoby przebywające na polu namiotowym nie potrafią po sobie posprzątać, i jeszcze bezczelnie komentują że jest tzw. bałagan( sami go robia), bo jaki problem jest w tym żeby wziąć mopa i zetrzeć wodę kolo prysznica. Za rok wracam

  3. Paula Paulińska ★★★★★

    Oceniam POLE NAMIOTOWE. Miejsce bardzo spokojne, położone w środku lasu, pole namiotowe nieduże, resztę stanowią domki, powierzchnia trochę nierówna trzeba poszukac dobrego miejsca ale też tłumów dzikich nie ma (w weekend wiadomo więcej ludzi), więc da się znaleźć. Kiedyś odwiedzaliśmy je jako studenci, wtedy było zaniedbane, teraz wróciliśmy z dziećmi, widać duże zmiany i dobrą rękę. Plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, trampolina, hamaki, częste animacje i restauracja. Dbanie i odnawiane. Sanitariat dla pola namiotowego może być, bez większych luksusów, ale czyszczony regularnie. Ceny dobre. Idealne miejsce by odpocząć psychicznie i oderwać dzieci od elektroniki, będziemy znów stałymi bywalcami.

  1. Anna Wartenberg ★★★★★

    Dla nas - super ośrodek. Byliśmy rodzinnie (2+2 - 9l i 4l), domek dobrze dostosowany dla rodziny, jest plac zabaw dla dzieci, rowerki i super są organizowane przez ośrodek animacje. Bardzo jesteśmy zadowoleni z obiadów w restauracji, duże porcje, bardzo smaczne jedzenie, nawet moje dzieci zjadały całe porcje, co wiadomo - każdą mamę cieszy. Polecam!

  2. Monika Wysocka ★★★★★

    Pobyt z małym dzieckiem w tym miejscu oceniam bardzo pozytywnie. Pokoje czyste, pachnące i duże, na wyposażeniu mała lodówka i czajnik. Można też zamówić łóżeczko turystyczne dla malucha. Obsługa pomocna i miła. Jeśli chodzi o wyżywienie to korzystałam tylko ze śniadania - nigdy niczego nie brakowało, obsługa szybko dokładała, ciepła część szwedzkiego stołu codziennie inna. Jest też dostępne krzesełko dla małych dzieci. Na terenie ośrodka są udogodnienia dla dzieci takie jak plac zabaw, trampolina, można wypożyczyć też planszkówki. Miejsce spokojne w dobrej lokalizacji - 15 minut na plażę i 15 minut w drugą stronę do miasta.

  3. Jakub Kołodziejczyk ★★★★☆

    Przyjemne dość świeże domki w lesie daleko od ruchu i zgiełku. 1km do plaży. 1km do miasta. Na miejscu jadłodajnia z obiadami za 40, śniadania i kolacje też dostępne. W domkach w majówkę grzejnik, więc ciepło. Podstawowe przybory kuchenne ale kompletne x4. Łazienka spoko, ale prysznic już trochę przeżył. Piłkarzyki, stół do ping ponga i place zabaw. Dobre dla kogoś z psem. Ogrodzony teren. Domki podwójne - słychać sąsiadów.

  1. Andrzej Lackowski ★★★☆☆

    Miejsce spełnia kilka ról. Pola namiotowego kampigowego, domki wolno stojące i pokoje hotelowe. W sezonie jest taki tlok że nie ma gdzie zaparkować chociaż opłata za parking pobierana. Nie wiem jak inne ja bylem w pokoju hotelowym w bodynku o najwyzszym standardzie więc do tego się odniosę. Z zewnątrz budynek odnowiony w środku też jakby odnowiony niestety trochę chyba niechlujnie bądź konserwacja zawodzi. Pokoje czyste pościel również. Pomieszanie stylów. Część mebli z ikei cześć imitującą styl klasyczny. W łazience popękane płytki lekko pozapadane, silikon dawno nie wymieniany przez co w kabinie prysznicowej grzyb. Średnio wygodne łóżka, niestabilne materace. Dojazd drogą leśna pełno kurzu słabo oznaczona

  2. Maciej Marciniak ★★★★★

    (Opinia dotycząca solówki / restauracji) lokalizacja poza ścisą główną trasą Stegny. Dało się zaparkować w pobliżu ośrodka wczasowego. Za 5 porcji dorsza i kompoty zapłaciliśmy 245 zł. Ryba smaczna, frytki również, sórowka bardzo dobra. Polecam również "wielką dolewkę" kompotu / wody za 4 zł za szklankę.

  3. Kamila Binert ★★★★☆

    Miejsce przyjemne,niedaleko deptaku i plaży. Restauracja, plac zabaw. Niestety sanitariaty dla osób korzystających z kampingu to obraz nędzy i rozpaczy. Do prysznica trochę strach wejść, a to długie, wąskie korytko służy do mycia siebie, mycia naczyń i ew. prania. Jest wąskie i położenie tam miski żeby sie nie bujała jest niemożliwe. Starałam się załatwiać na mieście, bo toalety brudne i bardzo ciasne.

  1. Wrez ★★☆☆☆

    Sam ośrodek jest położony w lesie i 1,2 km od plaży. Do dyspozycja są pokoje, domki, i pole namiotowe a także bar. Niestety w pokoju dostajemy tylko noże, widelce i tależyki. Nie ma opcji gotowania samemu a jak się chce zrobić samemu np. śniadanie to trzeba robić w pokoju na małym stole. Do tego wifi która praktycznie nie działa w ciągu dnia. Nie przestrzegana jest ram cisza nocna ( np. o godz. 24 przed pawilonem z pokojami pijani turyści drą się i przewracają się w korytarzu). Jeśli ktoś chce odpocząć to napewno nie tutaj. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ośrodek Wypoczynkowy Cubex?

Ośrodek Wypoczynkowy Cubex znajduje się przy Plażowa 2, 82-103 Stegna, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wypoczynkowy Cubex?

Można skontaktować się z Ośrodek Wypoczynkowy Cubex pod numerem +48 552 478 347

Jak można dotrzeć do Ośrodek Wypoczynkowy Cubex?

Do Ośrodek Wypoczynkowy Cubex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements