Pani doktor Magdalena, jako jedyna z wielu weterynarzy, u których byliśmy, potrafiła podejść do leczenia problemu psa kompleksowo, doszukując się przyczyny, a nie tylko usuwając skutek. Bardzo miła obsługa, wizyty zawsze ze szczegółowym wywiadem. Pozdrawiamy z Hestią
Zdjęcia
Opinie
-
dalia figiel ★★★★★
-
Zenon Ingielewicz ★★★★★
Ja i mój ukochany pies mieliśmy wielkie szczęście mieszkać niedaleko i korzystać z przychodni dr Taube. Za każdym razem Pedro, choćby chory czy obolały, z ochotą szedł w jej kierunku. Wszystkie panie są ze wspaniałym podejściem do zwierząt, bardzo empatyczne dla nich, a dla nas życzliwe i wyrozumiałe. Widać, że bardzo kochają zwierzęta i czują ich potrzeby, umieją z nimi nawiązywać kontakt i im pomagać. Mój Pedro dzięki nim żył zdrowo i dłużej niż "książkowy" berneńczyk, za co jestem wszystkim tam pracującym paniom, ogromnie wdzięczny. Bardzo dziękuję paniom, a wszystkim pańciom gorąco i szczerze polecam zespół pań ratujących z opresji naszych kudłatych podopiecznych.
-
Aleksandra ★★★★★
Z całego serca polecamy przychodnię weterynaryjną, a w szczególności panią dr Kasię. Pani dr Kasia to osoba z ogromnym sercem zarówno do zwierząt, jak i do ich opiekunów. Zawsze poświęca tyle czasu, ile potrzeba – nigdy nie czuliśmy się poganiani ani zbywani. Każde pytanie spotyka się z cierpliwym, rzeczowym wyjaśnieniem. Widać, że Pani Kasia ma ogromną wiedzę – pomogła nam już w kilku trudnych i stresujących sytuacjach, zawsze zachowując spokój i profesjonalizm. Bardzo merytoryczna, empatyczna i cierpliwa do naszego charakternego kota, któremu nie jest łatwo wykonać jakiekolwiek badania.
-
Klaudia Kamińska-Zwara ★★★★★
Jestem właścicielem zwierząt od 15 lat . Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i profesjonalnego weterynarza jak pani Taube. Ma niesamowite podejście do zwierząt , właścicieli i swojej pracy.Dziękuję za wszystko
-
Oliwia Powierża ★★★★★
Pani dr. Taube to strzał w dziesiątkę z problemami skóry. My trafiliśmy z polecenia z naszą koteczką z silnym zapaleniem skóry, z którą wcześniej po złej diagnozie i wydanych 500zl w błoto na zastrzyki, po których było tylko gorzej, byliśmy u innego weterynarza. U Pani Małgorzaty już po pierwszej wizycie było o wiele lepiej, a po całej kuracji, kotka jest w pełni wyleczona, zero zmian skórnych oraz odrasta jej piękna sierść. Dziękujemy ❤️
-
Wojtek S ★☆☆☆☆
Nie polecam jeśli ktoś szanuje swój czas i pieniądze. Robienie na złość swoim wieloletnim klientom mówiąc „przyjmujemy tylko na umówione wizyty więc nie wiem kiedy pana przyjmę” nie jest zbyt eleganckie i nie wpływa dobrze na relacje budowane latami. A może to jakiś nowy sposób na biznes? Zaznaczę tylko ze w gabinecie było pusto a miałem wejść jedynie na bardzo drogi zastrzyk - dosłownie 2 min. Ewidentne działanie na złość i nie da ukryć niekorzyść własną a nie klientów bo Ci pójdą gdzie indziej i więcej nie wrócą zostawiając gdzie się da opinie podobną do mojej.
-
Natasza Wrzesinska ★★★★★
Byliśmy pierwszy raz i dalej chodzimy do Pani weterynarz ,jesteśmy bardzo zadowoleni. Dokładne badanie, super podejście. Sympatyczna wizyta :) Polecam
-
Krzysztof Michalewicz ★★★★★
Najlepszy weterynarz w Trójmieście! Dzięki Paniom uratowany został nasz kotek Leon. Bardzo miłe podejście do zwierząt. Jeżeli ktoś poszukuje godnego zaufania weterynarza, to naprawdę polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dr n. wet. Małgorzata Taube?
Dr n. wet. Małgorzata Taube znajduje się przy Feniksa 28, Osowa, 80-299 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dr n. wet. Małgorzata Taube?
Można skontaktować się z Dr n. wet. Małgorzata Taube pod numerem +48 513 131 214
Jak można dotrzeć do Dr n. wet. Małgorzata Taube?
Do Dr n. wet. Małgorzata Taube można dotrzeć, korzystając z poniższego linku