Opinie

  1. Oliwia Romanska ★★★★★

    Polecam Edytkę z całego mojego wielkiego serca! Przecudowna kobieta i szkoleniowiec. Ma extra podejście do tego co robi no i do „kursantów”. Jest prze zdolną dziewczyną w każdej dziedzinie która wykonuje. Komunikatywna, zabawna, zawsze uśmiechnięta. Fajne jest to, że wykonuje swoją pracę w 101%. Fantastyczna osoba ! Po szkoleniu z Edytką jestem bardzo miło zaskoczona jej pracą, prowadzeniem szkolenia i energią która od niej bije ! Napewno wrócę i to nie raz ! Polecam każdemu z całego serca ! Takich ludzi brakuje na tym naszym świecie !

  2. Magda K. ★★★★★

    Z całego serca polecam Edytę jako szkoleniowiec,fryzjer i Człowiek ! Jej szkolenie jest całkiem inne niż wszystkie .Początek szkolenia to jest szkolenie Mentalne które tak dużo daje w pracy z ludźmi że do wczoraj nie wiedziałam że to jest tak bardzo ważne. Szkolenie praktyczne na bardzo wysokim poziomie bardzo dobrze wyjaśnione pokazane ,przekazane że każdy zrozumie .Na każde pytanie odpowie doradzi nie ma że to nie jest temat szkolenia . Nie da się tego wszystkiego opisać w słowach to trzeba zobaczyć ♥️ Polecam i Jeszcze raz Dziękuję Edytka ♥️

  3. Julita Gruchała ★★★★★

    Bardzo polecam Edytę! Świetna kobieta. Edyta jest bardzo profesjonalną fryzjerką dzięki jej szkolenie ze strzyżenia damskich odmieniło moją pewność siebie do strzyżeń, jak i do klienta, w końcu czuję się pewnie w tym co robię i oczywiście po świetnym wytłumaczeniu przez Edytę. Serdecznie polecam.

  1. Ajmi Melani ★★★★★

    Bardzo się cieszę, że trafiłam do P. Edyty. Po wielu eksperymentach zagubiłam swoją "włosową tożsamość". Dzięki szczegółowej rozmowie i wieloetapowym działaniom na moich włosach powstał kolor idealny! Nie tylko mnie zachwyciła ta przemiana :) Dziękuję ❤️

  2. U H ★★☆☆☆

    Witam. Niestety zaufałam opiniom na google i zdecydowałam się na metamorfozę u pani Edyty. Nie przeczę - pani Edyta jest bardzo fajną osobą, bardzo miło spędza się u niej czas. ALE: wizyta była spóźniona o prawie godzinę, i pani Edyta nie czuła z tego powodu żadnego problemu. Włosy zostały obcięte tragicznie, w takim sensie, że są nie do ułożenia. Od tej wizyty, a kosztowała krocie, chodzę non stop w związanych włosach, a te są tak pociachane, że odrosną za rok lekko licząc. Nie jestem zła, nikt mnie nie zmuszał do metamorfozy, ale ta była najgorszą w moim życiu i długo będę po niej dochodzić do siebie.

  3. Jagna Gill ★★★★★

    Byłam u Edyty na metamorfozie i jestem w 100% zadowolona. Usługa premium ale warta swojej ceny, świetne kosmetyki, podejście do klienta i ogólna jakość usługi. To widać i czuć, że fryzjerstwo to pasja Edyty. Polecam! I dziękuję za odświeżenie mojego wizerunku :)

  1. Ela Karczmarczyk ★★★★★

    Pani Edyta dokonuje cudów!!! Nikt nigdy jeszcze nie obszedł się z moimi włosami tak profesjonalnie. Po wizycie u Pani Edyty nie potrzebowałam nawet 10 minut na stylizację, włosy po prostu same się układały tworząc przecudna fryzurkę. Tego oczekiwałam od fryzjera i wreszcie to znalazlam! Kolor zawsze obłędny!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sztuka Czesania Edyta Zapert?

Sztuka Czesania Edyta Zapert znajduje się przy Wierzbowa 36, Orłowo, 81-558 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sztuka Czesania Edyta Zapert?

Można skontaktować się z Sztuka Czesania Edyta Zapert pod numerem +48 536 206 133

Jak można dotrzeć do Sztuka Czesania Edyta Zapert?

Do Sztuka Czesania Edyta Zapert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements