Opinie

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    Ponad miesiąc temu jak byłem to poprosiłem o skrócenie góry maszynką i zgolenie maszynką boków na zero taką wybrałem opcje na aplikacji i zapłaciłem 65 zł, dzisiaj przyszedłem i powiedziałem góry nie ruszamy poproszę tylko boki na zero, pod koniec strzyżenia Pani wzięła nożyczki i dosłownie wykonała 3-4 cięcia w miejscu gdzie cieniowała u góry, chcąc zapłacić Pani mi mówi że poprosi 80 zł pytam się dlaczego skoro tylko same boki były robione maszynką. Teraz uwaga Pani do mnie że 80 zł bo używałam maszynke i nożyczki, tyle kosztuje u nas strzyżenie maszynką z nożyczkami. Po pierwsze ja na aplikacji wybrałem opcję samą maszynką za 65 zł więc nie rozumiem po co Pani łapała za nożyczki a po drugie serio ? te 3-4 cięcia uważa Pani za pracę nożyczkami ? Ewidentnie naciągneła mnie Pani na kasę, co Pani myśli że zrobi 3-4 cięcia nożyczkami i już można wołać wyższą cene mimo że nie prosiłem o to ani nie wybrałem tego w aplikacji ? Za takie oszukaństwo dziękuję bardzo.

  2. Krzyniu ★★★★★

    Pani fryzjerka wykonała strzyżenie bardzo dokładnie i z dużą dbałością o szczegóły. Widać profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem naprawdę zadowolony z efektu końcowego. Warto zapisać się wcześniej na wizytę.

  3. Wojciech Hey ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Chciałem obciąć tylko grzywkę u mojej trzyletniej córki. Niestety pani powiedziała że mają zasady i dzieci do 10 lat nie obsługują. Pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem do klienta. Jestem w szoku, że teraz fryzjer wybiera sobie klientów jak za starych czasów taksówkarz wybierał sobie kogo będzie zabierał na trasę. Bardzo duży minus. Nigdy już moja stopa tam nie stanie.

  1. Adrian Kulawik ★★★★★

    Super profesjonalnie pięknie Pani Alicja 10/10 Polecam.

  2. Kamila Wrońska ★★★★★

    Pani Ola jedna z najlepszych fryzjerak jakie znam. Zawsze miła profesionalan usmiechanita. Potrafi doradzić i wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Polecam nawet jeśli trzeba poczekać w koleje na wizytę bo widać że Pani Ola lubi to co robi

  3. Wojciech Kucab ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OLWEA Fryzjer?

OLWEA Fryzjer znajduje się przy Stanisława Filipkowskiego 3, Chwarzno-Wiczlino, 81-578 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OLWEA Fryzjer?

Można skontaktować się z OLWEA Fryzjer pod numerem +48 514 751 444

Jak można dotrzeć do OLWEA Fryzjer?

Do OLWEA Fryzjer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements