Miła obsługa :) ale czasem strzyżą inaczej niż człowiek prosi , i czasem cena zabija za małe strzyżenie męskie :)
Zdjęcia
Opinie
-
Pablo 007 ★★★☆☆
-
radosław pieściński ★☆☆☆☆
Rozwaliliście mi fryzurę której nie da się naprawić zrobiliście mi grzyba który jest do dup# prosiłem żeby nie skracać włosów tylko zrobić jakąś stylizacja teraz wstyd mi gdzieś wyjść dziękuję
-
Gov Cuh ★☆☆☆☆
Niestety nie jestem zadowolony z wizyty. Poprosiłem o skrócenie włosów na górze o około 1 cm, a fryzjerka obcięła mi ponad 4 cm. To zupełnie nie to, o co prosiłem. Teraz muszę czekać, aż włosy odrosną, żeby znów wyglądały tak, jak chciałem. Miła obsługa, ale niestety brak dokładności i uwagi do tego, co mówi klient.
-
Karol Pietraszko ★☆☆☆☆
Obsługa miła, sam lokal czysty i dobrze wyposażony ale samo strzyżenie słabe - nierówno, włosy się nie układają, w zasadzie ścięte bo ścięte i ok gdyby kosztowało to 30 zł a nie 70. Za 70 to oczekuje efektu "wow".
-
Jarosław Sobczak ★☆☆☆☆
Niestety, ale jeżeli jest opóźnienie 30 minutowe w stosunku do umówionej wizyty to powinno się zadzwonić do klienta. Zmarnowany czas....wizytę odwołaliśmy.
-
Dendromon D ★★★★☆
Profesjonalne strzyżenie, miła obsługa. Osobiście polecam Panią Monikę. Strzyże bardzo dokładnie, choć zajmuje to trochę czasu. Na lekki minus jedynie dość wysoka cena jak na męskie strzyżenie, tj. 60 zł. Od kiedy wprowadzono w okolicy płatność za parkowanie, nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego.
-
Żaneta ★☆☆☆☆
Niestety bardzo się zawiodłam. Skuszona terminem zdecydowałam się na cięcie w tym salonie. Powiedziałam , że chodzi mi o podcięcie końcówek. Niestety bardzo się nie zrozumiałyśmy. Pani zrobiła mi fryzurę krótką... zamiast ściąć 3-5 cm na czubku głowy mam 8 cm włosy. Zgodziłam się na wycieniowanie, z względu na zapewnienia Pani fryzjerki, że włosy będą się super układać. Pomimo niezadowolenia z ogólnego wyglądu fryzury uznałam, że jestem w stanie się przyzwyczaić jeśli faktycznie włosy będą się lepiej układać. Minął tydzień. 3 razy próbowałam układać je na różne sposoby, ale bez prostownicy i tony kosmetyków nie jestem w stanie nic z nimi zrobić, włosy układają się dokładnie odwrotnie, niż zapewniała Pani fryzjerka. Jednak to, co uderzyło mnie najmocniej, to cena. Podczas rezerwowania godziny zapytałam o cenę dostałam informację 70 zł. Gdy przyszło do płacenia, a Pani nie wiedziała jak nabić kwotę na terminal, poprosiła o pomoc koleżankę, której na ucho powiedziała, żeby nabiła 80... dla mnie takie coś jest niedopuszczalne i salonu nigdy więcej nie odwiedzę. Niestety ładny wystrój i zaopatrzenie salonu to nie wszystko.
-
English Individual ★☆☆☆☆
Właścicielka zapisała mnie na wizytę. Zapytałam o opłatę sanitarną- wynosiła 10 zł. Jednak Pani nie poinformowała mnie, że z okazji pandemii(byłam na początku marca, cena była bez zmian) podniosła ceny o 40 % ! I tak przy kasie zapłaciłam 370 zł (jeden kolor + ścięcie końcówek ) zamiast 250 zł. Czuje się oszukana, jako stała klientka zostałam wprowadzona w błąd! Dopiero przy kasie zostalam poinformowana o zmianie cen! Pandemie trzeba sobie odbić , szkoda,że kosztem stałych klientów...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Fryzjerski "Dorota"?
Salon Fryzjerski "Dorota" znajduje się przy plac Górnośląski 4, Orłowo, 81-509 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski "Dorota"?
Można skontaktować się z Salon Fryzjerski "Dorota" pod numerem +48 586 648 841
Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski "Dorota"?
Do Salon Fryzjerski "Dorota" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku